Naar de inhoud

JB's Blogsite

akke.beakke.be
Een goed ALTERNATIEF model is het vroegere VIVANT dat jammer genoeg in de steek werd gelaten toen de top ons veraden heeft

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen33
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)33
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)66
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)77
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)55
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)384
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)102
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)64
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)794
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)555
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)52
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)93
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)33
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)32
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)66
Samen26081
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202633
September 202600
Augustus 202655
Juli 202644
Juni 20261111
Mei 202677
April 20261414
Maart 202613314
Februari 20266910
Januari 202655
December 202511779
November 20256746
Oktober 2025244134
September 2025156102
Augustus 202500
Juli 2025372169
Juni 202511
Mei 202577
April 202512158
Maart 202576
Februari 20251616
Januari 20251212
December 20242828
Samen1.399731
Per jaar
  • 2026 (tot nu)73 bezoekers · 251 bekeken
  • 2025630 bezoekers · 1.120 bekeken
  • 2024846 bezoekers · 876 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 202271 bezoekers · 140 bekeken
  • 20214 bezoekers · 4 bekeken
  • 20203 bezoekers · 3 bekeken
  • 20195 bezoekers · 5 bekeken
  • 20184 bezoekers · 5 bekeken
  • 201710 bezoekers · 11 bekeken
  • 201612 bezoekers · 251 bekeken
  • 201513 bezoekers · 24 bekeken
  • 2014127 bezoekers · 207 bekeken
  • 201374 bezoekers · 114 bekeken
  • 201242 bezoekers · 108 bekeken
  • 2011148 bezoekers · 155 bekeken
  • 2010463 bezoekers · 517 bekeken
  • 2009159 bezoekers · 304 bekeken
  • 2008401 bezoekers · 524 bekeken
  • 2007593 bezoekers · 760 bekeken
  • 2006797 bezoekers · 1.240 bekeken
  • 2005492 bezoekers · 1.174 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)251731,5%
20251.12063012,7%
202487684617,0%
2023000,0%
2022140711,4%
2021440,1%
2020330,1%
2019550,1%
2018540,1%
201711100,2%
2016251120,2%
201524130,3%
20142071272,6%
2013114741,5%
2012108420,8%
20111551483,0%
20105174639,3%
20093041593,2%
20085244018,1%
200776059311,9%
20061.24079716,0%
20051.1744929,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur19115,6%
1 tot 2 uur1484,0%
2 tot 3 uur331,5%
3 tot 4 uur8373,5%
4 tot 5 uur763,0%
5 tot 6 uur773,5%
6 tot 7 uur1184,0%
7 tot 8 uur3973,5%
8 tot 9 uur5873,5%
9 tot 10 uur1342,0%
10 tot 11 uur16115,6%
11 tot 12 uur14105,1%
12 tot 13 uur16126,1%
13 tot 14 uur984,0%
14 tot 15 uur984,0%
15 tot 16 uur1494,5%
16 tot 17 uur1094,5%
17 tot 18 uur1594,5%
18 tot 19 uur19105,1%
19 tot 20 uur963,0%
20 tot 21 uur1284,0%
21 tot 22 uur984,0%
22 tot 23 uur16136,6%
23 tot 24 uur1394,5%
Samen435198100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag21 bezoekers · 32 bekeken
  • Dinsdag33 bezoekers · 46 bekeken
  • Woensdag31 bezoekers · 44 bekeken
  • Donderdag27 bezoekers · 43 bekeken
  • Vrijdag27 bezoekers · 38 bekeken
  • Zaterdag25 bezoekers · 62 bekeken
  • Zondag34 bezoekers · 170 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag322110,6%
Dinsdag463316,7%
Woensdag443115,7%
Donderdag432713,6%
Vrijdag382713,6%
Zaterdag622512,6%
Zondag1703417,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
203 keer bekeken (46,7%), 139 bezoekers (70,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
232 keer bekeken (53,3%), 59 bezoekers (29,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van JB's Blogsite

↑ Terug naar de berichten