Naar de inhoud

koko's reportage

Wie doet wat hij kan,is een eerlijk man
akke.beakke.be
koko's reportage

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202632
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202632
maandag 26 oktober 202600
Samen75
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202632
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202632
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202655
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202688
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202644
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202611
Samen4139
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)75
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1313
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1818
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1010
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)44
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)55
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)77
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)77
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1515
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)44
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)55
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)54
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)88
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)157
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)87
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)33
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)55
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)85
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)1145
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)21
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)75
Samen294167
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202611
Oktober 20264240
September 20262121
Augustus 20262929
Juli 20261716
Juni 20263627
Mei 20261313
April 202644
Maart 202612411
Februari 202675
Januari 202600
December 2025108
November 20251716
Oktober 20253230
September 2025238
Augustus 202573
Juli 20252620
Juni 20253317
Mei 20256017
April 20254947
Maart 20256363
Februari 20251111
Januari 202512556
December 2024907
Samen840470
Per jaar
  • 2026 (tot nu)167 bezoekers · 294 bekeken
  • 2025296 bezoekers · 456 bekeken
  • 2024104 bezoekers · 227 bekeken
  • 20237 bezoekers · 7 bekeken
  • 2022212 bezoekers · 325 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20203 bezoekers · 3 bekeken
  • 201918 bezoekers · 18 bekeken
  • 20180 bezoekers · 0 bekeken
  • 20175 bezoekers · 5 bekeken
  • 201621 bezoekers · 31 bekeken
  • 201573 bezoekers · 79 bekeken
  • 2014584 bezoekers · 602 bekeken
  • 2013214 bezoekers · 219 bekeken
  • 2012170 bezoekers · 327 bekeken
  • 2011335 bezoekers · 448 bekeken
  • 2010547 bezoekers · 619 bekeken
  • 2009615 bezoekers · 753 bekeken
  • 2008639 bezoekers · 853 bekeken
  • 20071.285 bezoekers · 1.947 bekeken
  • 20061.828 bezoekers · 3.951 bekeken
  • 20051.078 bezoekers · 3.142 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2941672,0%
20254562963,6%
20242271041,3%
2023770,1%
20223252122,6%
2021220,0%
2020330,0%
201918180,2%
2018000,0%
2017550,1%
201631210,3%
201579730,9%
20146025847,1%
20132192142,6%
20123271702,1%
20114483354,1%
20106195476,7%
20097536157,5%
20088536397,8%
20071.9471.28515,7%
20063.9511.82822,3%
20053.1421.07813,1%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur11115,8%
1 tot 2 uur542,1%
2 tot 3 uur331,6%
3 tot 4 uur773,7%
4 tot 5 uur773,7%
5 tot 6 uur11105,2%
6 tot 7 uur652,6%
7 tot 8 uur884,2%
8 tot 9 uur642,1%
9 tot 10 uur11115,8%
10 tot 11 uur763,1%
11 tot 12 uur1042,1%
12 tot 13 uur14147,3%
13 tot 14 uur873,7%
14 tot 15 uur984,2%
15 tot 16 uur67105,2%
16 tot 17 uur1573,7%
17 tot 18 uur984,2%
18 tot 19 uur884,2%
19 tot 20 uur1484,2%
20 tot 21 uur5194,7%
21 tot 22 uur12115,8%
22 tot 23 uur873,7%
23 tot 24 uur14147,3%
Samen321191100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag28 bezoekers · 30 bekeken
  • Dinsdag33 bezoekers · 42 bekeken
  • Woensdag32 bezoekers · 34 bekeken
  • Donderdag26 bezoekers · 77 bekeken
  • Vrijdag26 bezoekers · 27 bekeken
  • Zaterdag23 bezoekers · 86 bekeken
  • Zondag23 bezoekers · 25 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag302814,7%
Dinsdag423317,3%
Woensdag343216,8%
Donderdag772613,6%
Vrijdag272613,6%
Zaterdag862312,0%
Zondag252312,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
210 keer bekeken (65,4%), 145 bezoekers (75,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
111 keer bekeken (34,6%), 46 bezoekers (24,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van koko's reportage

↑ Terug naar de berichten