Naar de inhoud

kristangle

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202688
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen1414
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1212
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1111
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)55
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1111
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)66
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)27018
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)435
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)6414
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)1515
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)6326
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)32
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)11
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)44
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)7939
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)4919
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)32
Samen668219
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261414
September 202600
Augustus 202633
Juli 202655
Juni 20262424
Mei 20262121
April 202677
Maart 202627018
Februari 202600
Januari 2026435
December 202514557
November 202513363
Oktober 20254238
September 2025332161
Augustus 2025658
Juli 2025184105
Juni 2025236117
Mei 202514515
April 20252611
Maart 20251310
Februari 20252625
Januari 202522
December 202499
November 2024115112
Samen1.860830
Per jaar
  • 2026 (tot nu)97 bezoekers · 387 bekeken
  • 2025612 bezoekers · 1.349 bekeken
  • 2024639 bezoekers · 659 bekeken
  • 202324 bezoekers · 25 bekeken
  • 202284 bezoekers · 132 bekeken
  • 202132 bezoekers · 32 bekeken
  • 202055 bezoekers · 61 bekeken
  • 201961 bezoekers · 78 bekeken
  • 2018128 bezoekers · 143 bekeken
  • 2017149 bezoekers · 166 bekeken
  • 2016213 bezoekers · 251 bekeken
  • 2015467 bezoekers · 574 bekeken
  • 20141.195 bezoekers · 1.797 bekeken
  • 2013353 bezoekers · 631 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)387972,4%
20251.34961214,9%
202465963915,6%
202325240,6%
2022132842,0%
202132320,8%
202061551,3%
201978611,5%
20181431283,1%
20171661493,6%
20162512135,2%
201557446711,4%
20141.7971.19529,1%
20136313538,6%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur30155,9%
1 tot 2 uur58103,9%
2 tot 3 uur51166,3%
3 tot 4 uur12193,5%
4 tot 5 uur772,7%
5 tot 6 uur17114,3%
6 tot 7 uur1193,5%
7 tot 8 uur1793,5%
8 tot 9 uur59103,9%
9 tot 10 uur27114,3%
10 tot 11 uur21114,3%
11 tot 12 uur15114,3%
12 tot 13 uur25145,5%
13 tot 14 uur22124,7%
14 tot 15 uur21135,1%
15 tot 16 uur21135,1%
16 tot 17 uur1993,5%
17 tot 18 uur2293,5%
18 tot 19 uur3183,1%
19 tot 20 uur1272,7%
20 tot 21 uur1283,1%
21 tot 22 uur1762,4%
22 tot 23 uur18135,1%
23 tot 24 uur53145,5%
Samen707255100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag34 bezoekers · 80 bekeken
  • Dinsdag44 bezoekers · 75 bekeken
  • Woensdag41 bezoekers · 84 bekeken
  • Donderdag48 bezoekers · 164 bekeken
  • Vrijdag40 bezoekers · 49 bekeken
  • Zaterdag21 bezoekers · 21 bekeken
  • Zondag27 bezoekers · 234 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag803413,3%
Dinsdag754417,3%
Woensdag844116,1%
Donderdag1644818,8%
Vrijdag494015,7%
Zaterdag21218,2%
Zondag2342710,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
452 keer bekeken (63,9%), 207 bezoekers (81,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
255 keer bekeken (36,1%), 48 bezoekers (18,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van kristangle

↑ Terug naar de berichten