Naar de inhoud

Ons prachtige leven

actief worden na het werk
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
Samen99
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)66
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)143
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)77
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)21
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)32
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)22
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)33
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)1010
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)22
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)11
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)11
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)65
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)6742
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)21
Samen149109
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202699
September 2026187
Augustus 20261111
Juli 202666
Juni 202633
Mei 202611
April 202621
Maart 202600
Februari 202632
Januari 202644
December 20251616
November 20257649
Oktober 20255245
September 20255450
Augustus 202500
Juli 20251615
Juni 20254942
Mei 202511
April 20255044
Maart 2025717
Februari 202577
Januari 20252525
December 202463
Samen480348
Per jaar
  • 2026 (tot nu)44 bezoekers · 57 bekeken
  • 2025301 bezoekers · 417 bekeken
  • 202412 bezoekers · 15 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 202234 bezoekers · 72 bekeken
  • 20219 bezoekers · 15 bekeken
  • 20204 bezoekers · 4 bekeken
  • 201912 bezoekers · 15 bekeken
  • 201820 bezoekers · 27 bekeken
  • 20174 bezoekers · 5 bekeken
  • 20162 bezoekers · 2 bekeken
  • 20157 bezoekers · 14 bekeken
  • 201479 bezoekers · 86 bekeken
  • 201340 bezoekers · 65 bekeken
  • 201247 bezoekers · 87 bekeken
  • 2011167 bezoekers · 246 bekeken
  • 2010358 bezoekers · 418 bekeken
  • 2009152 bezoekers · 241 bekeken
  • 2008529 bezoekers · 1.773 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)57442,4%
202541730116,5%
202415120,7%
2023110,1%
202272341,9%
20211590,5%
2020440,2%
201915120,7%
201827201,1%
2017540,2%
2016220,1%
20151470,4%
201486794,3%
201365402,2%
201287472,6%
20112461679,2%
201041835819,6%
20092411528,3%
20081.77352929,0%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur887,3%
1 tot 2 uur743,7%
2 tot 3 uur110,9%
3 tot 4 uur443,7%
4 tot 5 uur221,8%
5 tot 6 uur1065,5%
6 tot 7 uur1276,4%
7 tot 8 uur765,5%
8 tot 9 uur321,8%
9 tot 10 uur954,6%
10 tot 11 uur665,5%
11 tot 12 uur643,7%
12 tot 13 uur332,8%
13 tot 14 uur554,6%
14 tot 15 uur1065,5%
15 tot 16 uur1543,7%
16 tot 17 uur776,4%
17 tot 18 uur876,4%
18 tot 19 uur665,5%
19 tot 20 uur765,5%
20 tot 21 uur332,8%
21 tot 22 uur210,9%
22 tot 23 uur532,8%
23 tot 24 uur332,8%
Samen149109100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag9 bezoekers · 11 bekeken
  • Dinsdag17 bezoekers · 22 bekeken
  • Woensdag14 bezoekers · 21 bekeken
  • Donderdag30 bezoekers · 42 bekeken
  • Vrijdag18 bezoekers · 21 bekeken
  • Zaterdag11 bezoekers · 22 bekeken
  • Zondag10 bezoekers · 10 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1198,3%
Dinsdag221715,6%
Woensdag211412,8%
Donderdag423027,5%
Vrijdag211816,5%
Zaterdag221110,1%
Zondag10109,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
117 keer bekeken (78,5%), 88 bezoekers (80,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
32 keer bekeken (21,5%), 21 bezoekers (19,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Ons prachtige leven

↑ Terug naar de berichten