Naar de inhoud

Lovingme

Op weg in het Licht
akke.beakke.be
Bewustwording en groei klik maar op de foto's voor een vergroting

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202611
Samen1212
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)77
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)33
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)55
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)88
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1212
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2727
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)7270
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1818
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)88
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1414
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)3332
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)66
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)88
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)44
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)77
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)193
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)4176
Samen700270
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261414
September 20263636
Augustus 2026121119
Juli 20265352
Juni 20261919
Mei 20261818
April 202622
Maart 202643710
Februari 202666
Januari 20269433
December 202518896
November 202523963
Oktober 202544
September 202512312
Augustus 2025622
Juli 202513642
Juni 202514461
Mei 20251.028647
April 2025262170
Maart 202566
Februari 20252420
Januari 2025191190
December 202422
Samen3.2091.624
Per jaar
  • 2026 (tot nu)309 bezoekers · 800 bekeken
  • 20251.313 bezoekers · 2.407 bekeken
  • 20241.668 bezoekers · 1.799 bekeken
  • 20237 bezoekers · 7 bekeken
  • 202237 bezoekers · 37 bekeken
  • 20215 bezoekers · 26 bekeken
  • 20209 bezoekers · 12 bekeken
  • 201910 bezoekers · 19 bekeken
  • 201814 bezoekers · 15 bekeken
  • 20173 bezoekers · 3 bekeken
  • 20168 bezoekers · 8 bekeken
  • 201538 bezoekers · 84 bekeken
  • 2014150 bezoekers · 170 bekeken
  • 201386 bezoekers · 98 bekeken
  • 201250 bezoekers · 79 bekeken
  • 2011165 bezoekers · 269 bekeken
  • 2010850 bezoekers · 1.217 bekeken
  • 200984 bezoekers · 110 bekeken
  • 2008225 bezoekers · 287 bekeken
  • 2007409 bezoekers · 566 bekeken
  • 20062.431 bezoekers · 6.997 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)8003093,9%
20252.4071.31316,7%
20241.7991.66821,2%
2023770,1%
202237370,5%
20212650,1%
20201290,1%
201919100,1%
201815140,2%
2017330,0%
2016880,1%
201584380,5%
20141701501,9%
201398861,1%
201279500,6%
20112691652,1%
20101.21785010,8%
2009110841,1%
20082872252,9%
20075664095,2%
20066.9972.43130,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur22163,4%
1 tot 2 uur77173,6%
2 tot 3 uur29163,4%
3 tot 4 uur22173,6%
4 tot 5 uur82132,8%
5 tot 6 uur93183,8%
6 tot 7 uur37275,8%
7 tot 8 uur21163,4%
8 tot 9 uur34275,8%
9 tot 10 uur32194,1%
10 tot 11 uur27143,0%
11 tot 12 uur30224,7%
12 tot 13 uur38306,4%
13 tot 14 uur27122,6%
14 tot 15 uur85173,6%
15 tot 16 uur136224,7%
16 tot 17 uur54255,3%
17 tot 18 uur40337,1%
18 tot 19 uur212163,4%
19 tot 20 uur33265,6%
20 tot 21 uur29194,1%
21 tot 22 uur18143,0%
22 tot 23 uur27194,1%
23 tot 24 uur22132,8%
Samen1.227468100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag96 bezoekers · 103 bekeken
  • Dinsdag92 bezoekers · 213 bekeken
  • Woensdag70 bezoekers · 126 bekeken
  • Donderdag52 bezoekers · 118 bekeken
  • Vrijdag42 bezoekers · 117 bekeken
  • Zaterdag51 bezoekers · 115 bekeken
  • Zondag65 bezoekers · 435 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1039620,5%
Dinsdag2139219,7%
Woensdag1267015,0%
Donderdag1185211,1%
Vrijdag117429,0%
Zaterdag1155110,9%
Zondag4356513,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
677 keer bekeken (55,2%), 352 bezoekers (75,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
550 keer bekeken (44,8%), 116 bezoekers (24,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Lovingme

↑ Terug naar de berichten