Naar de inhoud

CLAUDIA'S WORLD

************************ LIFE AND FANTASY ************************
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 20261616
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen1818
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1616
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1111
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)66
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)33
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)77
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1010
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)99
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)99
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)44
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)66
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1313
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)77
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1111
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1110
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)13615
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)6216
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)11
Samen908171
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261818
September 202622
Augustus 20262222
Juli 20262121
Juni 20262828
Mei 20263030
April 20262826
Maart 202675621
Februari 202622
Januari 202655
December 20258357
November 2025327115
Oktober 2025227136
September 202512893
Augustus 202544
Juli 202512897
Juni 2025340136
Mei 202544
April 20255516
Maart 202522
Februari 202511
Januari 2025137
December 202422
Samen2.226845
Per jaar
  • 2026 (tot nu)175 bezoekers · 912 bekeken
  • 2025668 bezoekers · 1.312 bekeken
  • 20241.351 bezoekers · 1.424 bekeken
  • 202334 bezoekers · 86 bekeken
  • 2022141 bezoekers · 197 bekeken
  • 202143 bezoekers · 222 bekeken
  • 202078 bezoekers · 281 bekeken
  • 2019104 bezoekers · 162 bekeken
  • 201856 bezoekers · 100 bekeken
  • 201793 bezoekers · 127 bekeken
  • 2016335 bezoekers · 471 bekeken
  • 2015317 bezoekers · 486 bekeken
  • 20141.047 bezoekers · 1.240 bekeken
  • 20132.073 bezoekers · 2.570 bekeken
  • 20122.212 bezoekers · 3.146 bekeken
  • 20112.749 bezoekers · 3.654 bekeken
  • 20102.359 bezoekers · 4.220 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)9121751,3%
20251.3126684,8%
20241.4241.3519,8%
202386340,2%
20221971411,0%
2021222430,3%
2020281780,6%
20191621040,8%
2018100560,4%
2017127930,7%
20164713352,4%
20154863172,3%
20141.2401.0477,6%
20132.5702.07315,0%
20123.1462.21216,0%
20113.6542.74919,9%
20104.2202.35917,1%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur30226,3%
1 tot 2 uur27133,7%
2 tot 3 uur24123,5%
3 tot 4 uur47144,0%
4 tot 5 uur16102,9%
5 tot 6 uur1282,3%
6 tot 7 uur595205,8%
7 tot 8 uur31144,0%
8 tot 9 uur31185,2%
9 tot 10 uur26174,9%
10 tot 11 uur24185,2%
11 tot 12 uur19123,5%
12 tot 13 uur36144,0%
13 tot 14 uur42154,3%
14 tot 15 uur48174,9%
15 tot 16 uur34164,6%
16 tot 17 uur36164,6%
17 tot 18 uur35133,7%
18 tot 19 uur26113,2%
19 tot 20 uur28123,5%
20 tot 21 uur26133,7%
21 tot 22 uur48133,7%
22 tot 23 uur53164,6%
23 tot 24 uur28133,7%
Samen1.322347100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag32 bezoekers · 41 bekeken
  • Dinsdag83 bezoekers · 248 bekeken
  • Woensdag59 bezoekers · 97 bekeken
  • Donderdag53 bezoekers · 705 bekeken
  • Vrijdag64 bezoekers · 142 bekeken
  • Zaterdag22 bezoekers · 53 bekeken
  • Zondag34 bezoekers · 36 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag41329,2%
Dinsdag2488323,9%
Woensdag975917,0%
Donderdag7055315,3%
Vrijdag1426418,4%
Zaterdag53226,3%
Zondag36349,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.233 keer bekeken (93,3%), 291 bezoekers (83,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
89 keer bekeken (6,7%), 56 bezoekers (16,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van CLAUDIA'S WORLD

↑ Terug naar de berichten