Naar de inhoud

Contactpunten

Over filosofie en fotografie
akke.beakke.be
Afwisselende teksten over filosofie en fotografie en teksten met een knipoog.

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202622
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
Samen44
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202622
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202622
Samen2727
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)44
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1313
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)77
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1211
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)88
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)99
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)99
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1212
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1212
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)66
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)66
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)99
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)66
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)44
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)2222
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)2525
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)2323
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)1212
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)4215
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1211
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)2525
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)3030
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)3736
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)7473
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)117113
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)8886
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)8310
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)3410
Samen749615
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20263231
September 20263131
Augustus 20263333
Juli 20263737
Juni 202611285
Mei 20268381
April 2026375303
Maart 202659437
Februari 202614620
Januari 20261413
December 2025469143
November 202517773
Oktober 2025660236
September 20251.753238
Augustus 202511
Juli 20251.644332
Juni 20251.352298
Mei 20255427
April 2025223102
Maart 20257939
Februari 202513412
Januari 2025557441
December 2024416395
Samen8.9763.008
Per jaar
  • 2026 (tot nu)671 bezoekers · 1.457 bekeken
  • 20251.942 bezoekers · 7.103 bekeken
  • 20245.068 bezoekers · 5.353 bekeken
  • 202346 bezoekers · 51 bekeken
  • 2022354 bezoekers · 1.090 bekeken
  • 202197 bezoekers · 315 bekeken
  • 202047 bezoekers · 76 bekeken
  • 201948 bezoekers · 48 bekeken
  • 201866 bezoekers · 90 bekeken
  • 2017259 bezoekers · 586 bekeken
  • 2016276 bezoekers · 503 bekeken
  • 2015329 bezoekers · 420 bekeken
  • 20141.305 bezoekers · 1.789 bekeken
  • 20131.012 bezoekers · 1.450 bekeken
  • 2012440 bezoekers · 1.041 bekeken
  • 2011884 bezoekers · 1.130 bekeken
  • 20101.477 bezoekers · 2.752 bekeken
  • 20091.932 bezoekers · 2.396 bekeken
  • 20082.164 bezoekers · 2.742 bekeken
  • 20073.221 bezoekers · 4.060 bekeken
  • 20062.206 bezoekers · 3.395 bekeken
  • 2005420 bezoekers · 1.408 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.4576712,8%
20257.1031.9428,0%
20245.3535.06820,9%
202351460,2%
20221.0903541,5%
2021315970,4%
202076470,2%
201948480,2%
201890660,3%
20175862591,1%
20165032761,1%
20154203291,4%
20141.7891.3055,4%
20131.4501.0124,2%
20121.0414401,8%
20111.1308843,6%
20102.7521.4776,1%
20092.3961.9328,0%
20082.7422.1648,9%
20074.0603.22113,3%
20063.3952.2069,1%
20051.4084201,7%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur84384,3%
1 tot 2 uur67353,9%
2 tot 3 uur84536,0%
3 tot 4 uur116495,5%
4 tot 5 uur68384,3%
5 tot 6 uur154232,6%
6 tot 7 uur103333,7%
7 tot 8 uur46262,9%
8 tot 9 uur35262,9%
9 tot 10 uur54313,5%
10 tot 11 uur45293,3%
11 tot 12 uur105242,7%
12 tot 13 uur94465,2%
13 tot 14 uur65384,3%
14 tot 15 uur98404,5%
15 tot 16 uur287303,4%
16 tot 17 uur79445,0%
17 tot 18 uur72525,9%
18 tot 19 uur59343,8%
19 tot 20 uur48353,9%
20 tot 21 uur65424,7%
21 tot 22 uur145323,6%
22 tot 23 uur65515,7%
23 tot 24 uur65384,3%
Samen2.103887100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag155 bezoekers · 229 bekeken
  • Dinsdag153 bezoekers · 233 bekeken
  • Woensdag137 bezoekers · 240 bekeken
  • Donderdag114 bezoekers · 142 bekeken
  • Vrijdag98 bezoekers · 211 bekeken
  • Zaterdag112 bezoekers · 704 bekeken
  • Zondag118 bezoekers · 344 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag22915517,5%
Dinsdag23315317,2%
Woensdag24013715,4%
Donderdag14211412,9%
Vrijdag2119811,0%
Zaterdag70411212,6%
Zondag34411813,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.055 keer bekeken (50,2%), 657 bezoekers (74,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.048 keer bekeken (49,8%), 230 bezoekers (25,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Contactpunten

↑ Terug naar de berichten