Naar de inhoud

MAVAAL (Maria-Valentine-Aldegonde)

fijne momenten... even stilgezet...
akke.beakke.be
The four agreements 1. be impeccable with your word, speak with integrity and say only what you mean. 2. don’t take anything personally, nothing others do is because of you, it simply reflects their own life experiences and the training they received when they were children. 3. don’t make assumptions, find the courage to ask questions and express what you really want, communicate as clearly as you can, and don’t become attached to preconceived ideas of what should happen. 4. always do your best, then never second-guess yourself or look back with regret. Het leven is een beetje zoals surfen. Ik heb geen idee hoe diep de zee is, waar de stroming me naar toe voert, hoe hoog de golven zullen zijn, of hoe krachtig de wind. Maar het water draagt me, en ik ga waar het me naartoe brengt. Ik zal onvermijdelijk af en toe van de plank vallen. En dat zal pijn doen. Maar ik weet ook dat ik er weer op zal klimmen en verder zal surfen….(Isabel Allende)... ook al lijkt het gras elders groener, het is en blijft gewoon gras, dat elke week gemaaid moet worden en waarin onkruid groeit dat je moet uittrekken……
1rij5b15dvr5.gif71102vvo1.gif ik ben maar een stofje in de lucht... 7201vrk2.gif niet beroemd of berucht... runnervs9.gif een hoopje gevoelens... fietsenophometrainerxv2.gif een bergje gedachten... mediumsmiley075sg7.gif een stukje leven... mediumsmiley103ea5.gif een beetje verstand....smileyzingtzl2.gif1rij5b15dvr5.gif

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
zaterdag 24 oktober 202622
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202632
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202644
donderdag 8 oktober 202644
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202633
Samen4342
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)44
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1312
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2020
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1313
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2929
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)99
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1111
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1010
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1616
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1010
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1313
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)99
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1111
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)99
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)66
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)77
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)77
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)65
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Samen228226
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20264847
September 20266161
Augustus 20264848
Juli 20262525
Juni 20262323
Mei 20261212
April 202644
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202676
December 20253633
November 202529863
Oktober 20252821
September 20252622
Augustus 202500
Juli 20252418
Juni 202510863
Mei 202533
April 20259629
Maart 2025107
Februari 202566
Januari 20252323
December 202400
Samen886514
Per jaar
  • 2026 (tot nu)226 bezoekers · 228 bekeken
  • 2025288 bezoekers · 658 bekeken
  • 20241.345 bezoekers · 1.389 bekeken
  • 20235 bezoekers · 6 bekeken
  • 2022160 bezoekers · 363 bekeken
  • 20219 bezoekers · 10 bekeken
  • 202011 bezoekers · 13 bekeken
  • 201911 bezoekers · 17 bekeken
  • 201818 bezoekers · 27 bekeken
  • 201721 bezoekers · 30 bekeken
  • 201644 bezoekers · 57 bekeken
  • 2015232 bezoekers · 266 bekeken
  • 2014898 bezoekers · 936 bekeken
  • 2013711 bezoekers · 852 bekeken
  • 2012624 bezoekers · 1.132 bekeken
  • 20111.123 bezoekers · 1.461 bekeken
  • 20102.624 bezoekers · 5.253 bekeken
  • 20091.194 bezoekers · 2.776 bekeken
  • 20081.022 bezoekers · 2.241 bekeken
  • 20071.345 bezoekers · 2.236 bekeken
  • 2006991 bezoekers · 3.474 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2282261,8%
20256582882,2%
20241.3891.34510,4%
2023650,0%
20223631601,2%
20211090,1%
202013110,1%
201917110,1%
201827180,1%
201730210,2%
201657440,3%
20152662321,8%
20149368987,0%
20138527115,5%
20121.1326244,8%
20111.4611.1238,7%
20105.2532.62420,3%
20092.7761.1949,3%
20082.2411.0227,9%
20072.2361.34510,4%
20063.4749917,7%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur2092,8%
1 tot 2 uur19175,3%
2 tot 3 uur28144,3%
3 tot 4 uur21134,0%
4 tot 5 uur27134,0%
5 tot 6 uur31144,3%
6 tot 7 uur23144,3%
7 tot 8 uur1982,5%
8 tot 9 uur28175,3%
9 tot 10 uur31144,3%
10 tot 11 uur26165,0%
11 tot 12 uur25165,0%
12 tot 13 uur27154,7%
13 tot 14 uur29113,4%
14 tot 15 uur22134,0%
15 tot 16 uur33144,3%
16 tot 17 uur19134,0%
17 tot 18 uur26216,5%
18 tot 19 uur14123,7%
19 tot 20 uur19154,7%
20 tot 21 uur19123,7%
21 tot 22 uur21113,4%
22 tot 23 uur20113,4%
23 tot 24 uur1592,8%
Samen562322100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag35 bezoekers · 36 bekeken
  • Dinsdag50 bezoekers · 156 bekeken
  • Woensdag52 bezoekers · 169 bekeken
  • Donderdag59 bezoekers · 71 bekeken
  • Vrijdag38 bezoekers · 38 bekeken
  • Zaterdag29 bezoekers · 29 bekeken
  • Zondag59 bezoekers · 63 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag363510,9%
Dinsdag1565015,5%
Woensdag1695216,1%
Donderdag715918,3%
Vrijdag383811,8%
Zaterdag29299,0%
Zondag635918,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
470 keer bekeken (83,6%), 234 bezoekers (72,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
92 keer bekeken (16,4%), 88 bezoekers (27,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van MAVAAL (Maria-Valentine-Aldegonde)

↑ Terug naar de berichten