Naar de inhoud

Alles wat ik mooi vind

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 202600
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202644
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202655
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202655
vrijdag 9 oktober 202688
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202644
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202644
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202633
Samen5353
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)33
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1717
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2727
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1818
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)4141
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)55
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)44
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)11
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)22
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)11
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)87
Samen150149
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20265858
September 20265656
Augustus 202666
Juli 202677
Juni 202655
Mei 202622
April 202633
Maart 202600
Februari 202611
Januari 202633
December 20252822
November 202522
Oktober 20254740
September 202533
Augustus 202511
Juli 20253933
Juni 2025119
Mei 20253934
April 20252311
Maart 202500
Februari 202511
Januari 202522
December 202400
Samen337299
Per jaar
  • 2026 (tot nu)141 bezoekers · 141 bekeken
  • 2025158 bezoekers · 196 bekeken
  • 2024132 bezoekers · 133 bekeken
  • 20236 bezoekers · 6 bekeken
  • 202248 bezoekers · 48 bekeken
  • 202116 bezoekers · 62 bekeken
  • 202018 bezoekers · 20 bekeken
  • 201923 bezoekers · 29 bekeken
  • 201814 bezoekers · 14 bekeken
  • 201717 bezoekers · 20 bekeken
  • 201616 bezoekers · 18 bekeken
  • 201543 bezoekers · 51 bekeken
  • 201483 bezoekers · 87 bekeken
  • 2013127 bezoekers · 139 bekeken
  • 2012105 bezoekers · 164 bekeken
  • 2011190 bezoekers · 213 bekeken
  • 2010240 bezoekers · 273 bekeken
  • 2009260 bezoekers · 320 bekeken
  • 2008490 bezoekers · 605 bekeken
  • 2007759 bezoekers · 894 bekeken
  • 2006994 bezoekers · 2.359 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1411413,6%
20251961584,1%
20241331323,4%
2023660,2%
202248481,2%
202162160,4%
202020180,5%
201929230,6%
201814140,4%
201720170,4%
201618160,4%
201551431,1%
201487832,1%
20131391273,3%
20121641052,7%
20112131904,9%
20102732406,2%
20093202606,7%
200860549012,6%
200789475919,6%
20062.35999425,6%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur874,2%
1 tot 2 uur653,0%
2 tot 3 uur15148,5%
3 tot 4 uur10106,1%
4 tot 5 uur10106,1%
5 tot 6 uur553,0%
6 tot 7 uur542,4%
7 tot 8 uur753,0%
8 tot 9 uur10106,1%
9 tot 10 uur884,8%
10 tot 11 uur553,0%
11 tot 12 uur10106,1%
12 tot 13 uur995,5%
13 tot 14 uur663,6%
14 tot 15 uur774,2%
15 tot 16 uur331,8%
16 tot 17 uur442,4%
17 tot 18 uur12127,3%
18 tot 19 uur774,2%
19 tot 20 uur221,2%
20 tot 21 uur995,5%
21 tot 22 uur442,4%
22 tot 23 uur442,4%
23 tot 24 uur553,0%
Samen171165100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag21 bezoekers · 22 bekeken
  • Dinsdag14 bezoekers · 14 bekeken
  • Woensdag22 bezoekers · 22 bekeken
  • Donderdag18 bezoekers · 18 bekeken
  • Vrijdag42 bezoekers · 42 bekeken
  • Zaterdag18 bezoekers · 18 bekeken
  • Zondag30 bezoekers · 35 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag222112,7%
Dinsdag14148,5%
Woensdag222213,3%
Donderdag181810,9%
Vrijdag424225,5%
Zaterdag181810,9%
Zondag353018,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
118 keer bekeken (69,0%), 117 bezoekers (70,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
53 keer bekeken (31,0%), 48 bezoekers (29,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Alles wat ik mooi vind

↑ Terug naar de berichten