Naar de inhoud

I'm The Girl With The Broken Smile

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen2121
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1212
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)55
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)63
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)44
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)1614
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)1311
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)11327
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)98
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)1713
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)22
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)3229
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)43
Week 42 (13/10 tot 19/10/2025)11
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)66
Samen265163
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262121
September 202600
Augustus 202622
Juli 202622
Juni 202655
Mei 202644
April 202666
Maart 202600
Februari 202663
Januari 202622
December 202514656
November 20252924
Oktober 20254238
September 20251613
Augustus 202562
Juli 2025209158
Juni 20254334
Mei 2025188159
April 202522
Maart 202500
Februari 202577
Januari 202544
December 202400
November 20244139
Samen781581
Per jaar
  • 2026 (tot nu)45 bezoekers · 48 bekeken
  • 2025497 bezoekers · 692 bekeken
  • 2024427 bezoekers · 430 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20222 bezoekers · 117 bekeken
  • 20213 bezoekers · 57 bekeken
  • 20202 bezoekers · 2 bekeken
  • 20191 bezoekers · 1 bekeken
  • 20184 bezoekers · 5 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 201619 bezoekers · 21 bekeken
  • 2015107 bezoekers · 120 bekeken
  • 2014450 bezoekers · 476 bekeken
  • 2013545 bezoekers · 753 bekeken
  • 2012306 bezoekers · 741 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)48451,9%
202569249720,6%
202443042717,7%
2023000,0%
202211720,1%
20215730,1%
2020220,1%
2019110,0%
2018540,2%
2017110,0%
201621190,8%
20151201074,4%
201447645018,7%
201375354522,6%
201274130612,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur13106,1%
1 tot 2 uur1353,1%
2 tot 3 uur19138,0%
3 tot 4 uur874,3%
4 tot 5 uur1563,7%
5 tot 6 uur831,8%
6 tot 7 uur553,1%
7 tot 8 uur24116,7%
8 tot 9 uur753,1%
9 tot 10 uur963,7%
10 tot 11 uur1074,3%
11 tot 12 uur653,1%
12 tot 13 uur553,1%
13 tot 14 uur2053,1%
14 tot 15 uur995,5%
15 tot 16 uur774,3%
16 tot 17 uur1395,5%
17 tot 18 uur953,1%
18 tot 19 uur884,9%
19 tot 20 uur863,7%
20 tot 21 uur963,7%
21 tot 22 uur2274,3%
22 tot 23 uur653,1%
23 tot 24 uur1284,9%
Samen265163100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag26 bezoekers · 27 bekeken
  • Dinsdag34 bezoekers · 40 bekeken
  • Woensdag17 bezoekers · 17 bekeken
  • Donderdag12 bezoekers · 16 bekeken
  • Vrijdag17 bezoekers · 19 bekeken
  • Zaterdag19 bezoekers · 39 bekeken
  • Zondag38 bezoekers · 107 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag272616,0%
Dinsdag403420,9%
Woensdag171710,4%
Donderdag16127,4%
Vrijdag191710,4%
Zaterdag391911,7%
Zondag1073823,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
119 keer bekeken (44,9%), 106 bezoekers (65,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
146 keer bekeken (55,1%), 57 bezoekers (35,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van I'm The Girl With The Broken Smile

↑ Terug naar de berichten