Naar de inhoud

Cinderella

Nelly's droomwereldje
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
Samen1313
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1111
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)44
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)242
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)864
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)255
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)1816
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)11327
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)30360
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)55
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)33
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)1111
Samen636181
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261313
September 202600
Augustus 202666
Juli 202644
Juni 202699
Mei 202688
April 202633
Maart 2026242
Februari 202611513
Januari 202611
December 2025439108
November 202533
Oktober 202528174
September 20251917
Augustus 2025262
Juli 20252019
Juni 202514581
Mei 202533
April 20252413
Maart 2025138
Februari 202510359
Januari 202555
December 202400
November 2024122116
Samen1.386567
Per jaar
  • 2026 (tot nu)59 bezoekers · 183 bekeken
  • 2025392 bezoekers · 1.081 bekeken
  • 2024711 bezoekers · 1.055 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 2022117 bezoekers · 277 bekeken
  • 202136 bezoekers · 36 bekeken
  • 202052 bezoekers · 65 bekeken
  • 201929 bezoekers · 47 bekeken
  • 201818 bezoekers · 20 bekeken
  • 201725 bezoekers · 28 bekeken
  • 201691 bezoekers · 147 bekeken
  • 2015304 bezoekers · 341 bekeken
  • 20141.499 bezoekers · 1.539 bekeken
  • 2013483 bezoekers · 573 bekeken
  • 2012937 bezoekers · 1.418 bekeken
  • 20111.440 bezoekers · 1.976 bekeken
  • 20104.057 bezoekers · 4.813 bekeken
  • 20092.766 bezoekers · 3.387 bekeken
  • 2008714 bezoekers · 1.206 bekeken
  • 20072.113 bezoekers · 3.482 bekeken
  • 20061.970 bezoekers · 5.248 bekeken
  • 2005120 bezoekers · 443 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)183590,3%
20251.0813922,2%
20241.0557114,0%
2023220,0%
20222771170,7%
202136360,2%
202065520,3%
201947290,2%
201820180,1%
201728250,1%
2016147910,5%
20153413041,7%
20141.5391.4998,4%
20135734832,7%
20121.4189375,2%
20111.9761.4408,0%
20104.8134.05722,6%
20093.3872.76615,4%
20081.2067144,0%
20073.4822.11311,8%
20065.2481.97011,0%
20054431200,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur33104,1%
1 tot 2 uur4272,9%
2 tot 3 uur3872,9%
3 tot 4 uur29104,1%
4 tot 5 uur80145,7%
5 tot 6 uur4183,3%
6 tot 7 uur58135,3%
7 tot 8 uur4683,3%
8 tot 9 uur2993,7%
9 tot 10 uur4993,7%
10 tot 11 uur46114,5%
11 tot 12 uur54135,3%
12 tot 13 uur37114,5%
13 tot 14 uur15104,1%
14 tot 15 uur32177,0%
15 tot 16 uur4393,7%
16 tot 17 uur28114,5%
17 tot 18 uur33104,1%
18 tot 19 uur38114,5%
19 tot 20 uur2672,9%
20 tot 21 uur1883,3%
21 tot 22 uur33124,9%
22 tot 23 uur39124,9%
23 tot 24 uur1972,9%
Samen906244100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag30 bezoekers · 112 bekeken
  • Dinsdag37 bezoekers · 173 bekeken
  • Woensdag46 bezoekers · 150 bekeken
  • Donderdag32 bezoekers · 95 bekeken
  • Vrijdag38 bezoekers · 145 bekeken
  • Zaterdag31 bezoekers · 150 bekeken
  • Zondag30 bezoekers · 81 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1123012,3%
Dinsdag1733715,2%
Woensdag1504618,9%
Donderdag953213,1%
Vrijdag1453815,6%
Zaterdag1503112,7%
Zondag813012,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
675 keer bekeken (74,5%), 183 bezoekers (75,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
231 keer bekeken (25,5%), 61 bezoekers (25,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Cinderella

↑ Terug naar de berichten