Naar de inhoud

Doorheen de dagen

Ervaringen besproken
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202688
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
Samen99
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202688
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202622
zondag 25 oktober 202651
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202644
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202666
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202666
zaterdag 10 oktober 202677
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202611
Samen6561
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)1111
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)139
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1919
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2121
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1312
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)44
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)65
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2020
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)3535
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)3434
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2525
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)3131
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)2421
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)3434
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)2727
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)1818
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)5151
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)6464
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)7978
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)2321
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)3938
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)1616
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)2724
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)5249
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)5349
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)3130
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)6561
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)12380
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)4438
Samen1.006929
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202611
Oktober 20267066
September 20263432
Augustus 2026135135
Juli 2026133130
Juni 2026222218
Mei 2026154144
April 2026268208
Maart 202682787
Februari 202623274
Januari 202610765
December 20252.181192
November 20252.023300
Oktober 20252.173537
September 20252.916359
Augustus 20251.538182
Juli 2025943276
Juni 2025377206
Mei 2025165130
April 2025559165
Maart 2025589172
Februari 2025463389
Januari 2025848319
December 2024114101
Samen17.0724.488
Per jaar
  • 2026 (tot nu)1.160 bezoekers · 2.183 bekeken
  • 20253.227 bezoekers · 14.775 bekeken
  • 20247.893 bezoekers · 9.683 bekeken
  • 2023682 bezoekers · 1.035 bekeken
  • 20221.810 bezoekers · 6.428 bekeken
  • 2021631 bezoekers · 1.500 bekeken
  • 20201.091 bezoekers · 1.454 bekeken
  • 20191.526 bezoekers · 2.153 bekeken
  • 20181.643 bezoekers · 2.560 bekeken
  • 20171.449 bezoekers · 2.013 bekeken
  • 20161.413 bezoekers · 2.254 bekeken
  • 20152.929 bezoekers · 3.886 bekeken
  • 201411.148 bezoekers · 15.255 bekeken
  • 20135.981 bezoekers · 8.629 bekeken
  • 20123.214 bezoekers · 4.901 bekeken
  • 20114.973 bezoekers · 7.841 bekeken
  • 20107.131 bezoekers · 10.819 bekeken
  • 2009310 bezoekers · 526 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2.1831.1602,0%
202514.7753.2275,5%
20249.6837.89313,6%
20231.0356821,2%
20226.4281.8103,1%
20211.5006311,1%
20201.4541.0911,9%
20192.1531.5262,6%
20182.5601.6432,8%
20172.0131.4492,5%
20162.2541.4132,4%
20153.8862.9295,0%
201415.25511.14819,2%
20138.6295.98110,3%
20124.9013.2145,5%
20117.8414.9738,5%
201010.8197.13112,3%
20095263100,5%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur165694,2%
1 tot 2 uur119533,2%
2 tot 3 uur142623,8%
3 tot 4 uur150623,8%
4 tot 5 uur148694,2%
5 tot 6 uur160472,8%
6 tot 7 uur162593,6%
7 tot 8 uur129603,6%
8 tot 9 uur123724,4%
9 tot 10 uur128744,5%
10 tot 11 uur171664,0%
11 tot 12 uur206764,6%
12 tot 13 uur202664,0%
13 tot 14 uur310764,6%
14 tot 15 uur332825,0%
15 tot 16 uur316945,7%
16 tot 17 uur3371016,1%
17 tot 18 uur228925,6%
18 tot 19 uur143674,1%
19 tot 20 uur234603,6%
20 tot 21 uur384563,4%
21 tot 22 uur1.042563,4%
22 tot 23 uur909643,9%
23 tot 24 uur147694,2%
Samen6.3871.652100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag208 bezoekers · 288 bekeken
  • Dinsdag266 bezoekers · 1.406 bekeken
  • Woensdag261 bezoekers · 620 bekeken
  • Donderdag242 bezoekers · 2.404 bekeken
  • Vrijdag247 bezoekers · 831 bekeken
  • Zaterdag197 bezoekers · 508 bekeken
  • Zondag231 bezoekers · 330 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag28820812,6%
Dinsdag1.40626616,1%
Woensdag62026115,8%
Donderdag2.40424214,6%
Vrijdag83124715,0%
Zaterdag50819711,9%
Zondag33023114,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
5.549 keer bekeken (86,9%), 1.224 bezoekers (74,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
838 keer bekeken (13,1%), 428 bezoekers (25,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Doorheen de dagen

↑ Terug naar de berichten