Naar de inhoud

kom eens kijken

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202611
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202677
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202622
Samen3939
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1111
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2121
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1313
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2020
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)33
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)33
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)88
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)77
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)99
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)88
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)4444
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)82
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)41
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)1388
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)63
Samen330188
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20264242
September 20263434
Augustus 20263232
Juli 20265353
Juni 202666
Mei 202666
April 202693
Maart 20261429
Februari 202663
Januari 2026146
December 20255542
November 20258348
Oktober 20257055
September 20253923
Augustus 2025186
Juli 2025123107
Juni 2025175112
Mei 2025193
April 2025127
Maart 2025324
Februari 20251111
Januari 20252121
December 202400
Samen1.002633
Per jaar
  • 2026 (tot nu)194 bezoekers · 344 bekeken
  • 2025439 bezoekers · 658 bekeken
  • 2024127 bezoekers · 308 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 202290 bezoekers · 170 bekeken
  • 20215 bezoekers · 6 bekeken
  • 20202 bezoekers · 2 bekeken
  • 20198 bezoekers · 8 bekeken
  • 20185 bezoekers · 5 bekeken
  • 20178 bezoekers · 8 bekeken
  • 20166 bezoekers · 6 bekeken
  • 201518 bezoekers · 19 bekeken
  • 201476 bezoekers · 84 bekeken
  • 201355 bezoekers · 58 bekeken
  • 201273 bezoekers · 172 bekeken
  • 2011142 bezoekers · 170 bekeken
  • 2010556 bezoekers · 677 bekeken
  • 2009506 bezoekers · 885 bekeken
  • 2008748 bezoekers · 930 bekeken
  • 2007928 bezoekers · 1.274 bekeken
  • 2006781 bezoekers · 1.856 bekeken
  • 2005144 bezoekers · 264 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3441944,0%
20256584398,9%
20243081272,6%
2023000,0%
2022170901,8%
2021650,1%
2020220,0%
2019880,2%
2018550,1%
2017880,2%
2016660,1%
201519180,4%
201484761,5%
201358551,1%
2012172731,5%
20111701422,9%
201067755611,3%
200988550610,3%
200893074815,2%
20071.27492818,9%
20061.85678115,9%
20052641442,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1072,5%
1 tot 2 uur982,8%
2 tot 3 uur662,1%
3 tot 4 uur993,2%
4 tot 5 uur11103,5%
5 tot 6 uur18176,0%
6 tot 7 uur27207,0%
7 tot 8 uur26217,4%
8 tot 9 uur25207,0%
9 tot 10 uur14144,9%
10 tot 11 uur1382,8%
11 tot 12 uur41134,6%
12 tot 13 uur46227,7%
13 tot 14 uur862,1%
14 tot 15 uur15134,6%
15 tot 16 uur75103,5%
16 tot 17 uur20165,6%
17 tot 18 uur1593,2%
18 tot 19 uur1693,2%
19 tot 20 uur1493,2%
20 tot 21 uur15155,3%
21 tot 22 uur19124,2%
22 tot 23 uur2772,5%
23 tot 24 uur331,1%
Samen482284100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag20 bezoekers · 21 bekeken
  • Dinsdag39 bezoekers · 57 bekeken
  • Woensdag37 bezoekers · 82 bekeken
  • Donderdag42 bezoekers · 53 bekeken
  • Vrijdag44 bezoekers · 52 bekeken
  • Zaterdag43 bezoekers · 143 bekeken
  • Zondag59 bezoekers · 74 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag21207,0%
Dinsdag573913,7%
Woensdag823713,0%
Donderdag534214,8%
Vrijdag524415,5%
Zaterdag1434315,1%
Zondag745920,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
265 keer bekeken (55,0%), 182 bezoekers (64,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
217 keer bekeken (45,0%), 102 bezoekers (35,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van kom eens kijken

↑ Terug naar de berichten