Naar de inhoud

RiaP

akke.beakke.be
Onderweg... mijn fotodagboek

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
Samen44
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen1616
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)44
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)55
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)55
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)66
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)55
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)88
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)55
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)44
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)66
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1414
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1616
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)2222
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)76
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)1.85716
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)48513
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1.08013
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)11
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)22
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)33
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)11
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)44
Samen3.561180
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261616
September 202633
Augustus 20262424
Juli 20262626
Juni 20264343
Mei 202698
April 202633
Maart 20263.42242
Februari 20261010
Januari 202623039
December 2025403141
November 2025941174
Oktober 2025846251
September 2025949212
Augustus 20255826
Juli 2025576257
Juni 202587
Mei 20251.711676
April 202500
Maart 202578715
Februari 202500
Januari 2025312302
December 2024572560
Samen11.4732.815
Per jaar
  • 2026 (tot nu)214 bezoekers · 3.786 bekeken
  • 20252.041 bezoekers · 7.115 bekeken
  • 20246.537 bezoekers · 7.091 bekeken
  • 20238 bezoekers · 15 bekeken
  • 2022139 bezoekers · 329 bekeken
  • 202115 bezoekers · 21 bekeken
  • 202021 bezoekers · 78 bekeken
  • 201953 bezoekers · 98 bekeken
  • 2018262 bezoekers · 339 bekeken
  • 201759 bezoekers · 124 bekeken
  • 2016118 bezoekers · 211 bekeken
  • 2015155 bezoekers · 327 bekeken
  • 2014245 bezoekers · 374 bekeken
  • 2013270 bezoekers · 448 bekeken
  • 201229 bezoekers · 123 bekeken
  • 2011138 bezoekers · 208 bekeken
  • 20101.239 bezoekers · 1.984 bekeken
  • 200998 bezoekers · 244 bekeken
  • 2008147 bezoekers · 348 bekeken
  • 2007441 bezoekers · 1.008 bekeken
  • 2006422 bezoekers · 1.474 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3.7862141,7%
20257.1152.04116,1%
20247.0916.53751,7%
20231580,1%
20223291391,1%
202121150,1%
202078210,2%
201998530,4%
20183392622,1%
2017124590,5%
20162111180,9%
20153271551,2%
20143742451,9%
20134482702,1%
2012123290,2%
20112081381,1%
20101.9841.2399,8%
2009244980,8%
20083481471,2%
20071.0084413,5%
20061.4744223,3%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur45163,0%
1 tot 2 uur62244,5%
2 tot 3 uur300224,2%
3 tot 4 uur97224,2%
4 tot 5 uur93214,0%
5 tot 6 uur264203,8%
6 tot 7 uur359234,3%
7 tot 8 uur90254,7%
8 tot 9 uur92275,1%
9 tot 10 uur69264,9%
10 tot 11 uur53224,2%
11 tot 12 uur278214,0%
12 tot 13 uur692254,7%
13 tot 14 uur1.121214,0%
14 tot 15 uur215254,7%
15 tot 16 uur133285,3%
16 tot 17 uur167214,0%
17 tot 18 uur52142,6%
18 tot 19 uur313234,3%
19 tot 20 uur173173,2%
20 tot 21 uur151193,6%
21 tot 22 uur92224,2%
22 tot 23 uur122254,7%
23 tot 24 uur97203,8%
Samen5.130529100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag71 bezoekers · 2.147 bekeken
  • Dinsdag86 bezoekers · 296 bekeken
  • Woensdag78 bezoekers · 210 bekeken
  • Donderdag76 bezoekers · 235 bekeken
  • Vrijdag67 bezoekers · 114 bekeken
  • Zaterdag62 bezoekers · 848 bekeken
  • Zondag89 bezoekers · 1.280 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2.1477113,4%
Dinsdag2968616,3%
Woensdag2107814,7%
Donderdag2357614,4%
Vrijdag1146712,7%
Zaterdag8486211,7%
Zondag1.2808916,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.002 keer bekeken (58,5%), 378 bezoekers (71,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
2.128 keer bekeken (41,5%), 151 bezoekers (28,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van RiaP

↑ Terug naar de berichten