Naar de inhoud

Onze Hobby Forelvissen

div
akke.beakke.be
Iedereen welkom in ons Clubje

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202622
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen1414
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)66
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)66
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)77
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)304
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)33
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)66
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)32
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)44
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)11
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)33
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)11
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)66
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)22
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)86
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)44
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)76
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)3326
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)53
Samen159120
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261414
September 202622
Augustus 202600
Juli 202600
Juni 20263711
Mei 20261111
April 202677
Maart 20261211
Februari 202644
Januari 202666
December 20251715
November 202577
Oktober 20254232
September 202544
Augustus 202532
Juli 202555
Juni 202566
Mei 20254847
April 2025226224
Maart 2025286286
Februari 202533
Januari 20251414
December 202422
November 20242915
Samen785728
Per jaar
  • 2026 (tot nu)66 bezoekers · 93 bekeken
  • 2025645 bezoekers · 661 bekeken
  • 2024231 bezoekers · 246 bekeken
  • 202319 bezoekers · 19 bekeken
  • 2022495 bezoekers · 509 bekeken
  • 20217 bezoekers · 10 bekeken
  • 202010 bezoekers · 15 bekeken
  • 201911 bezoekers · 19 bekeken
  • 201814 bezoekers · 15 bekeken
  • 201732 bezoekers · 41 bekeken
  • 201619 bezoekers · 26 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)93664,3%
202566164541,6%
202424623114,9%
202319191,2%
202250949532,0%
20211070,5%
202015100,6%
201919110,7%
201815140,9%
201741322,1%
201626191,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur765,0%
1 tot 2 uur443,3%
2 tot 3 uur654,2%
3 tot 4 uur554,2%
4 tot 5 uur332,5%
5 tot 6 uur997,5%
6 tot 7 uur665,0%
7 tot 8 uur543,3%
8 tot 9 uur765,0%
9 tot 10 uur443,3%
10 tot 11 uur554,2%
11 tot 12 uur754,2%
12 tot 13 uur1297,5%
13 tot 14 uur543,3%
14 tot 15 uur654,2%
15 tot 16 uur886,7%
16 tot 17 uur3375,8%
17 tot 18 uur543,3%
18 tot 19 uur221,7%
19 tot 20 uur000,0%
20 tot 21 uur221,7%
21 tot 22 uur221,7%
22 tot 23 uur654,2%
23 tot 24 uur10108,3%
Samen159120100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag21 bezoekers · 25 bekeken
  • Dinsdag19 bezoekers · 48 bekeken
  • Woensdag15 bezoekers · 15 bekeken
  • Donderdag18 bezoekers · 20 bekeken
  • Vrijdag14 bezoekers · 16 bekeken
  • Zaterdag12 bezoekers · 12 bekeken
  • Zondag21 bezoekers · 23 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag252117,5%
Dinsdag481915,8%
Woensdag151512,5%
Donderdag201815,0%
Vrijdag161411,7%
Zaterdag121210,0%
Zondag232117,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
124 keer bekeken (78,0%), 87 bezoekers (72,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
35 keer bekeken (22,0%), 33 bezoekers (27,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Onze Hobby Forelvissen

↑ Terug naar de berichten