Naar de inhoud

mijn leven

zoals het was, is en verder leeft
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen22
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)66
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)133
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)11
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)272
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)123
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)284
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)119
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)21
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)1110
Samen12250
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202622
September 202600
Augustus 20261010
Juli 202633
Juni 202600
Mei 202600
April 202600
Maart 2026133
Februari 2026283
Januari 2026134
December 20254014
November 20251311
Oktober 20259263
September 20254536
Augustus 202500
Juli 20255432
Juni 20256044
Mei 2025273
April 20252924
Maart 202511
Februari 202599
Januari 202522
December 202433
Samen444267
Per jaar
  • 2026 (tot nu)25 bezoekers · 69 bekeken
  • 2025239 bezoekers · 372 bekeken
  • 202499 bezoekers · 105 bekeken
  • 20234 bezoekers · 4 bekeken
  • 202243 bezoekers · 46 bekeken
  • 20213 bezoekers · 51 bekeken
  • 20202 bezoekers · 2 bekeken
  • 20190 bezoekers · 0 bekeken
  • 20180 bezoekers · 0 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20163 bezoekers · 4 bekeken
  • 201550 bezoekers · 50 bekeken
  • 2014206 bezoekers · 219 bekeken
  • 2013165 bezoekers · 197 bekeken
  • 2012130 bezoekers · 180 bekeken
  • 2011182 bezoekers · 240 bekeken
  • 2010669 bezoekers · 1.272 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)69251,4%
202537223913,1%
2024105995,4%
2023440,2%
202246432,4%
20215130,2%
2020220,1%
2019000,0%
2018000,0%
2017220,1%
2016430,2%
201550502,7%
201421920611,3%
20131971659,1%
20121801307,1%
201124018210,0%
20101.27266936,7%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur824,0%
1 tot 2 uur436,0%
2 tot 3 uur636,0%
3 tot 4 uur6510,0%
4 tot 5 uur000,0%
5 tot 6 uur112,0%
6 tot 7 uur1724,0%
7 tot 8 uur1548,0%
8 tot 9 uur324,0%
9 tot 10 uur712,0%
10 tot 11 uur336,0%
11 tot 12 uur324,0%
12 tot 13 uur2336,0%
13 tot 14 uur1148,0%
14 tot 15 uur112,0%
15 tot 16 uur112,0%
16 tot 17 uur112,0%
17 tot 18 uur112,0%
18 tot 19 uur5510,0%
19 tot 20 uur224,0%
20 tot 21 uur112,0%
21 tot 22 uur112,0%
22 tot 23 uur000,0%
23 tot 24 uur224,0%
Samen12250100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag12 bezoekers · 33 bekeken
  • Dinsdag17 bezoekers · 19 bekeken
  • Woensdag5 bezoekers · 5 bekeken
  • Donderdag3 bezoekers · 3 bekeken
  • Vrijdag4 bezoekers · 4 bekeken
  • Zaterdag1 bezoekers · 1 bekeken
  • Zondag8 bezoekers · 57 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag331224,0%
Dinsdag191734,0%
Woensdag5510,0%
Donderdag336,0%
Vrijdag448,0%
Zaterdag112,0%
Zondag57816,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
64 keer bekeken (52,5%), 41 bezoekers (82,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
58 keer bekeken (47,5%), 9 bezoekers (18,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van mijn leven

↑ Terug naar de berichten