Naar de inhoud

De springstal

De startpagina voor de paardenliefhebber
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202666
maandag 5 oktober 202677
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202622
woensdag 30 september 202633
Samen5151
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1616
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2525
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2020
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)3333
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1818
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)127124
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1414
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1313
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)99
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)55
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1616
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)44
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)44
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)33
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)92
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)21
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)33
Samen343332
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20264848
September 2026205202
Augustus 20263232
Juli 20261616
Juni 202699
Mei 202688
April 202688
Maart 202692
Februari 202632
Januari 202611
December 20252924
November 20253226
Oktober 20252318
September 20255546
Augustus 202500
Juli 2025169127
Juni 20257962
Mei 20257844
April 20252817
Maart 20253710
Februari 202511
Januari 202566
December 20248987
November 20245447
Samen1.019843
Per jaar
  • 2026 (tot nu)328 bezoekers · 339 bekeken
  • 2025381 bezoekers · 537 bekeken
  • 2024281 bezoekers · 291 bekeken
  • 20235 bezoekers · 5 bekeken
  • 202247 bezoekers · 87 bekeken
  • 202113 bezoekers · 13 bekeken
  • 202026 bezoekers · 31 bekeken
  • 201960 bezoekers · 65 bekeken
  • 201842 bezoekers · 44 bekeken
  • 201749 bezoekers · 61 bekeken
  • 201690 bezoekers · 99 bekeken
  • 2015424 bezoekers · 464 bekeken
  • 20141.411 bezoekers · 1.450 bekeken
  • 2013398 bezoekers · 450 bekeken
  • 20121.058 bezoekers · 1.551 bekeken
  • 20111.358 bezoekers · 1.769 bekeken
  • 20102.356 bezoekers · 2.746 bekeken
  • 20092.204 bezoekers · 2.452 bekeken
  • 20081.314 bezoekers · 1.540 bekeken
  • 2007201 bezoekers · 590 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3393282,7%
20255373813,2%
20242912812,3%
2023550,0%
202287470,4%
202113130,1%
202031260,2%
201965600,5%
201844420,3%
201761490,4%
201699900,7%
20154644243,5%
20141.4501.41111,7%
20134503983,3%
20121.5511.0588,8%
20111.7691.35811,3%
20102.7462.35619,6%
20092.4522.20418,3%
20081.5401.31410,9%
20075902011,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur26235,8%
1 tot 2 uur17174,3%
2 tot 3 uur24235,8%
3 tot 4 uur24235,8%
4 tot 5 uur16164,0%
5 tot 6 uur871,8%
6 tot 7 uur661,5%
7 tot 8 uur13112,8%
8 tot 9 uur17164,0%
9 tot 10 uur27256,3%
10 tot 11 uur21215,3%
11 tot 12 uur17174,3%
12 tot 13 uur15153,8%
13 tot 14 uur21215,3%
14 tot 15 uur18184,5%
15 tot 16 uur12123,0%
16 tot 17 uur26256,3%
17 tot 18 uur16143,5%
18 tot 19 uur15143,5%
19 tot 20 uur21143,5%
20 tot 21 uur19184,5%
21 tot 22 uur14123,0%
22 tot 23 uur13123,0%
23 tot 24 uur17164,0%
Samen423396100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag40 bezoekers · 40 bekeken
  • Dinsdag55 bezoekers · 58 bekeken
  • Woensdag74 bezoekers · 79 bekeken
  • Donderdag54 bezoekers · 54 bekeken
  • Vrijdag44 bezoekers · 48 bekeken
  • Zaterdag80 bezoekers · 91 bekeken
  • Zondag49 bezoekers · 53 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag404010,1%
Dinsdag585513,9%
Woensdag797418,7%
Donderdag545413,6%
Vrijdag484411,1%
Zaterdag918020,2%
Zondag534912,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
279 keer bekeken (66,0%), 267 bezoekers (67,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
144 keer bekeken (34,0%), 129 bezoekers (32,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van De springstal

↑ Terug naar de berichten