Naar de inhoud

suske brandweerman brandweer lommel suske

Iedereen Van Harte Welkom Op Mijn Blog Suske
akke.beakke.be
welkom brandweer lommel zoekt nog brandweermannen

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202621
Samen54
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202621
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202622
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202611
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen2019
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)54
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)55
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)77
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)33
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)33
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)88
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1010
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1111
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)55
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)55
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1010
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1515
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)99
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)1010
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1919
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)2121
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)2626
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)1413
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)2522
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)77
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1818
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)2020
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1715
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)3333
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1717
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1716
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)506
Samen400348
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20262019
September 20261414
Augustus 20263434
Juli 20265656
Juni 20269288
Mei 20265856
April 20267776
Maart 20261.500104
Februari 20262.509110
Januari 20268166
December 20252.209327
November 2025309123
Oktober 2025582149
September 2025570150
Augustus 20251.954125
Juli 20252.073278
Juni 2025872269
Mei 20252.61350
April 202510919
Maart 202596
Februari 202544
Januari 20255846
December 20241.5991.500
Samen17.4023.669
Per jaar
  • 2026 (tot nu)623 bezoekers · 4.441 bekeken
  • 20251.546 bezoekers · 11.362 bekeken
  • 20244.350 bezoekers · 4.923 bekeken
  • 2023121 bezoekers · 162 bekeken
  • 2022163 bezoekers · 232 bekeken
  • 2021104 bezoekers · 131 bekeken
  • 2020204 bezoekers · 341 bekeken
  • 2019220 bezoekers · 299 bekeken
  • 2018142 bezoekers · 183 bekeken
  • 2017247 bezoekers · 359 bekeken
  • 2016463 bezoekers · 693 bekeken
  • 20151.226 bezoekers · 1.582 bekeken
  • 20143.127 bezoekers · 4.130 bekeken
  • 20132.873 bezoekers · 4.298 bekeken
  • 20122.333 bezoekers · 3.830 bekeken
  • 20113.444 bezoekers · 5.571 bekeken
  • 20103.909 bezoekers · 5.607 bekeken
  • 20091.566 bezoekers · 2.481 bekeken
  • 20081.167 bezoekers · 2.036 bekeken
  • 20071.336 bezoekers · 1.781 bekeken
  • 20062.573 bezoekers · 4.227 bekeken
  • 20052.898 bezoekers · 8.636 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4.4416231,8%
202511.3621.5464,5%
20244.9234.35012,6%
20231621210,3%
20222321630,5%
20211311040,3%
20203412040,6%
20192992200,6%
20181831420,4%
20173592470,7%
20166934631,3%
20151.5821.2263,5%
20144.1303.1279,0%
20134.2982.8738,3%
20123.8302.3336,7%
20115.5713.4449,9%
20105.6073.90911,3%
20092.4811.5664,5%
20082.0361.1673,4%
20071.7811.3363,9%
20064.2272.5737,4%
20058.6362.8988,4%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur180555,1%
1 tot 2 uur406333,1%
2 tot 3 uur140333,1%
3 tot 4 uur130444,1%
4 tot 5 uur164484,5%
5 tot 6 uur521353,3%
6 tot 7 uur259373,4%
7 tot 8 uur173434,0%
8 tot 9 uur242363,4%
9 tot 10 uur342423,9%
10 tot 11 uur151464,3%
11 tot 12 uur146333,1%
12 tot 13 uur209444,1%
13 tot 14 uur171423,9%
14 tot 15 uur212555,1%
15 tot 16 uur551474,4%
16 tot 17 uur736999,2%
17 tot 18 uur349545,0%
18 tot 19 uur298565,2%
19 tot 20 uur470343,2%
20 tot 21 uur506383,5%
21 tot 22 uur87373,4%
22 tot 23 uur329434,0%
23 tot 24 uur187393,6%
Samen6.9591.073100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag134 bezoekers · 444 bekeken
  • Dinsdag160 bezoekers · 1.258 bekeken
  • Woensdag137 bezoekers · 562 bekeken
  • Donderdag163 bezoekers · 1.576 bekeken
  • Vrijdag153 bezoekers · 699 bekeken
  • Zaterdag175 bezoekers · 1.177 bekeken
  • Zondag151 bezoekers · 1.243 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag44413412,5%
Dinsdag1.25816014,9%
Woensdag56213712,8%
Donderdag1.57616315,2%
Vrijdag69915314,3%
Zaterdag1.17717516,3%
Zondag1.24315114,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
4.539 keer bekeken (65,2%), 747 bezoekers (69,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
2.420 keer bekeken (34,8%), 326 bezoekers (30,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van suske brandweerman brandweer lommel suske

↑ Terug naar de berichten