Naar de inhoud

De Heilige Drievuldigheid.

Triptiek van anoniem meester der Vlaamse Primitieven
akke.beakke.be
Inlichtingen over dit kunstwerk blijven steeds welkom, via email (marcel.andries1@gmail.com).

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202621
maandag 26 oktober 202655
zondag 25 oktober 202632
zaterdag 24 oktober 202621
Samen129
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202621
maandag 26 oktober 202655
zondag 25 oktober 202632
zaterdag 24 oktober 202621
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202644
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202621
donderdag 15 oktober 202655
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202655
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202655
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202643
donderdag 1 oktober 202677
Samen6560
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)76
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)64
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2019
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1919
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2423
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)3329
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)108
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)87
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1515
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2626
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2827
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)44
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)55
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1010
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)88
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)75
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)2413
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)254
Samen301254
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20266560
September 20267164
Augustus 20267170
Juli 20261515
Juni 20261313
Mei 202697
April 20263221
Maart 2026286
Februari 20266619
Januari 20266.05555
December 20252818
November 2025159
Oktober 20256865
September 20251310
Augustus 202574
Juli 202511
Juni 2025119
Mei 20253430
April 20252116
Maart 202566
Februari 202587
Januari 20251311
December 202454
November 20241212
Samen6.667532
Per jaar
  • 2026 (tot nu)330 bezoekers · 6.425 bekeken
  • 2025186 bezoekers · 225 bekeken
  • 2024166 bezoekers · 200 bekeken
  • 202395 bezoekers · 127 bekeken
  • 2022310 bezoekers · 726 bekeken
  • 2021158 bezoekers · 340 bekeken
  • 2020138 bezoekers · 167 bekeken
  • 2019182 bezoekers · 290 bekeken
  • 2018104 bezoekers · 266 bekeken
  • 201780 bezoekers · 123 bekeken
  • 201697 bezoekers · 175 bekeken
  • 2015135 bezoekers · 162 bekeken
  • 20141.472 bezoekers · 1.613 bekeken
  • 2013428 bezoekers · 501 bekeken
  • 2012765 bezoekers · 1.144 bekeken
  • 20111.130 bezoekers · 1.537 bekeken
  • 20101.422 bezoekers · 1.888 bekeken
  • 20091.439 bezoekers · 2.534 bekeken
  • 20081.153 bezoekers · 2.348 bekeken
  • 2007915 bezoekers · 3.503 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)6.4253303,1%
20252251861,7%
20242001661,6%
2023127950,9%
20227263102,9%
20213401581,5%
20201671381,3%
20192901821,7%
20182661041,0%
2017123800,7%
2016175970,9%
20151621351,3%
20141.6131.47213,8%
20135014284,0%
20121.1447657,1%
20111.5371.13010,6%
20101.8881.42213,3%
20092.5341.43913,4%
20082.3481.15310,8%
20073.5039158,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur563194,5%
1 tot 2 uur470133,1%
2 tot 3 uur17692,1%
3 tot 4 uur15153,6%
4 tot 5 uur10102,4%
5 tot 6 uur771,7%
6 tot 7 uur52153,6%
7 tot 8 uur154143,3%
8 tot 9 uur193255,9%
9 tot 10 uur267255,9%
10 tot 11 uur260307,1%
11 tot 12 uur281317,3%
12 tot 13 uur557337,8%
13 tot 14 uur403215,0%
14 tot 15 uur416245,7%
15 tot 16 uur451204,7%
16 tot 17 uur137204,7%
17 tot 18 uur75225,2%
18 tot 19 uur269133,1%
19 tot 20 uur347143,3%
20 tot 21 uur302102,4%
21 tot 22 uur362143,3%
22 tot 23 uur36151,2%
23 tot 24 uur408133,1%
Samen6.536422100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag49 bezoekers · 71 bekeken
  • Dinsdag87 bezoekers · 107 bekeken
  • Woensdag57 bezoekers · 74 bekeken
  • Donderdag80 bezoekers · 4.956 bekeken
  • Vrijdag48 bezoekers · 1.218 bekeken
  • Zaterdag40 bezoekers · 45 bekeken
  • Zondag61 bezoekers · 65 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag714911,6%
Dinsdag1078720,6%
Woensdag745713,5%
Donderdag4.9568019,0%
Vrijdag1.2184811,4%
Zaterdag45409,5%
Zondag656114,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
6.426 keer bekeken (98,3%), 321 bezoekers (76,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
110 keer bekeken (1,7%), 101 bezoekers (23,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van De Heilige Drievuldigheid.

↑ Terug naar de berichten