Naar de inhoud

"uit de oude doos"

Foto's, postkaarten en afbeeldingen uit polderdorpen ten noorden van Anwerpen
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202621
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202621
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen1816
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)64
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)66
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)55
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)33
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)21
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)21
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)42
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)83
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)32
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)51
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)71
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)55
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)83
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)63
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)15918
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)7813
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)73
Samen33292
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261917
September 202666
Augustus 202653
Juli 202664
Juni 2026137
Mei 2026199
April 202666
Maart 202625941
Februari 2026127
Januari 2026169
December 20253825
November 20251913
Oktober 2025128
September 20252014
Augustus 202543
Juli 2025118
Juni 20253424
Mei 20251313
April 20252517
Maart 20252314
Februari 20251111
Januari 2025129
December 20241713
November 20242113
Samen621294
Per jaar
  • 2026 (tot nu)109 bezoekers · 361 bekeken
  • 2025159 bezoekers · 222 bekeken
  • 2024250 bezoekers · 305 bekeken
  • 202389 bezoekers · 155 bekeken
  • 2022147 bezoekers · 252 bekeken
  • 2021152 bezoekers · 248 bekeken
  • 2020145 bezoekers · 251 bekeken
  • 2019653 bezoekers · 1.280 bekeken
  • 2018274 bezoekers · 465 bekeken
  • 2017152 bezoekers · 265 bekeken
  • 2016231 bezoekers · 394 bekeken
  • 2015370 bezoekers · 598 bekeken
  • 2014958 bezoekers · 1.330 bekeken
  • 2013494 bezoekers · 926 bekeken
  • 2012562 bezoekers · 1.126 bekeken
  • 2011612 bezoekers · 1.145 bekeken
  • 2010767 bezoekers · 1.437 bekeken
  • 2009684 bezoekers · 1.349 bekeken
  • 2008970 bezoekers · 1.640 bekeken
  • 20071.374 bezoekers · 2.460 bekeken
  • 20061.709 bezoekers · 2.767 bekeken
  • 20054 bezoekers · 48 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3611091,0%
20252221591,5%
20243052502,3%
2023155890,8%
20222521471,4%
20212481521,4%
20202511451,3%
20191.2806536,0%
20184652742,5%
20172651521,4%
20163942312,1%
20155983703,4%
20141.3309588,8%
20139264944,5%
20121.1265625,2%
20111.1456125,6%
20101.4377677,1%
20091.3496846,3%
20081.6409708,9%
20072.4601.37412,6%
20062.7671.70915,7%
20054840,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur542,6%
1 tot 2 uur642,6%
2 tot 3 uur110,6%
3 tot 4 uur542,6%
4 tot 5 uur331,9%
5 tot 6 uur863,9%
6 tot 7 uur110,6%
7 tot 8 uur000,0%
8 tot 9 uur542,6%
9 tot 10 uur831811,6%
10 tot 11 uur1795,8%
11 tot 12 uur361711,0%
12 tot 13 uur26127,7%
13 tot 14 uur1274,5%
14 tot 15 uur1495,8%
15 tot 16 uur19106,5%
16 tot 17 uur1253,2%
17 tot 18 uur885,2%
18 tot 19 uur853,2%
19 tot 20 uur1495,8%
20 tot 21 uur542,6%
21 tot 22 uur11963,9%
22 tot 23 uur1342,6%
23 tot 24 uur1053,2%
Samen430155100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag39 bezoekers · 70 bekeken
  • Dinsdag24 bezoekers · 45 bekeken
  • Woensdag22 bezoekers · 39 bekeken
  • Donderdag21 bezoekers · 143 bekeken
  • Vrijdag11 bezoekers · 17 bekeken
  • Zaterdag13 bezoekers · 22 bekeken
  • Zondag25 bezoekers · 94 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag703925,2%
Dinsdag452415,5%
Woensdag392214,2%
Donderdag1432113,5%
Vrijdag17117,1%
Zaterdag22138,4%
Zondag942516,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
314 keer bekeken (73,0%), 117 bezoekers (75,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
116 keer bekeken (27,0%), 38 bezoekers (24,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van "uit de oude doos"

↑ Terug naar de berichten