Naar de inhoud

duiven

cat
akke.beakke.be
DUIVENSPORT

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202688
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202655
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202655
maandag 5 oktober 202644
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202622
vrijdag 2 oktober 202633
donderdag 1 oktober 202655
Samen5656
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1919
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2323
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2020
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2222
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2727
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)3232
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)3232
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)4040
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2525
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)66
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)77
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)88
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)77
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)33
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)43
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)117
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)63
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)91
Samen332316
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20265656
September 2026118118
Augustus 20267474
Juli 202699
Juni 20261414
Mei 20261818
April 20261313
Maart 20261510
Februari 2026257
Januari 202622
December 20253025
November 20253326
Oktober 202512373
September 202510870
Augustus 202500
Juli 2025247152
Juni 202517993
Mei 20253216
April 20253720
Maart 202500
Februari 202500
Januari 20252221
December 20242626
November 2024105
Samen1.191848
Per jaar
  • 2026 (tot nu)321 bezoekers · 344 bekeken
  • 2025496 bezoekers · 811 bekeken
  • 2024608 bezoekers · 619 bekeken
  • 20238 bezoekers · 8 bekeken
  • 2022104 bezoekers · 222 bekeken
  • 20217 bezoekers · 48 bekeken
  • 20209 bezoekers · 12 bekeken
  • 201917 bezoekers · 22 bekeken
  • 20184 bezoekers · 4 bekeken
  • 201716 bezoekers · 17 bekeken
  • 20167 bezoekers · 9 bekeken
  • 201525 bezoekers · 35 bekeken
  • 2014205 bezoekers · 243 bekeken
  • 2013346 bezoekers · 367 bekeken
  • 2012147 bezoekers · 284 bekeken
  • 2011180 bezoekers · 333 bekeken
  • 2010307 bezoekers · 426 bekeken
  • 2009114 bezoekers · 145 bekeken
  • 2008196 bezoekers · 574 bekeken
  • 2007203 bezoekers · 371 bekeken
  • 2006375 bezoekers · 1.122 bekeken
  • 2005226 bezoekers · 1.409 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3443218,2%
202581149612,6%
202461960815,5%
2023880,2%
20222221042,7%
20214870,2%
20201290,2%
201922170,4%
2018440,1%
201717160,4%
2016970,2%
201535250,6%
20142432055,2%
20133673468,8%
20122841473,7%
20113331804,6%
20104263077,8%
20091451142,9%
20085741965,0%
20073712035,2%
20061.1223759,6%
20051.4092265,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur17163,6%
1 tot 2 uur20184,0%
2 tot 3 uur23214,7%
3 tot 4 uur16163,6%
4 tot 5 uur21173,8%
5 tot 6 uur992,0%
6 tot 7 uur18173,8%
7 tot 8 uur18173,8%
8 tot 9 uur15143,1%
9 tot 10 uur31235,2%
10 tot 11 uur34286,3%
11 tot 12 uur24194,3%
12 tot 13 uur29265,8%
13 tot 14 uur29204,5%
14 tot 15 uur22184,0%
15 tot 16 uur21214,7%
16 tot 17 uur31235,2%
17 tot 18 uur22224,9%
18 tot 19 uur22163,6%
19 tot 20 uur22173,8%
20 tot 21 uur29184,0%
21 tot 22 uur14143,1%
22 tot 23 uur27235,2%
23 tot 24 uur16122,7%
Samen530445100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag65 bezoekers · 71 bekeken
  • Dinsdag71 bezoekers · 74 bekeken
  • Woensdag61 bezoekers · 69 bekeken
  • Donderdag69 bezoekers · 79 bekeken
  • Vrijdag64 bezoekers · 117 bekeken
  • Zaterdag59 bezoekers · 63 bekeken
  • Zondag56 bezoekers · 57 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag716514,6%
Dinsdag747116,0%
Woensdag696113,7%
Donderdag796915,5%
Vrijdag1176414,4%
Zaterdag635913,3%
Zondag575612,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
410 keer bekeken (77,4%), 330 bezoekers (74,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
120 keer bekeken (22,6%), 115 bezoekers (25,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van duiven

↑ Terug naar de berichten