Naar de inhoud

Day-dream

Mijmeringen
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202622
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202622
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
Samen66
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202622
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202622
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202655
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202688
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202655
donderdag 8 oktober 202644
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202644
Samen5353
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)66
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2020
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1919
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)3737
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2424
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)66
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)88
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1616
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1818
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1111
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)1515
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1918
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)66
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)33
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)1716
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)41
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)11
Samen239234
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20266363
September 20265959
Augustus 20266363
Juli 20262625
Juni 202622
Mei 202600
April 202600
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 20252521
November 202511
Oktober 2025234120
September 202522
Augustus 202500
Juli 20254646
Juni 20257456
Mei 202533
April 20252722
Maart 202500
Februari 20251515
Januari 20251313
December 202400
Samen653511
Per jaar
  • 2026 (tot nu)212 bezoekers · 213 bekeken
  • 2025299 bezoekers · 440 bekeken
  • 202448 bezoekers · 49 bekeken
  • 20233 bezoekers · 5 bekeken
  • 202260 bezoekers · 121 bekeken
  • 20216 bezoekers · 15 bekeken
  • 20202 bezoekers · 2 bekeken
  • 20195 bezoekers · 5 bekeken
  • 20184 bezoekers · 4 bekeken
  • 20173 bezoekers · 3 bekeken
  • 201615 bezoekers · 16 bekeken
  • 201512 bezoekers · 20 bekeken
  • 201468 bezoekers · 74 bekeken
  • 201353 bezoekers · 58 bekeken
  • 201239 bezoekers · 98 bekeken
  • 201180 bezoekers · 90 bekeken
  • 2010192 bezoekers · 227 bekeken
  • 2009132 bezoekers · 199 bekeken
  • 2008229 bezoekers · 328 bekeken
  • 2007386 bezoekers · 522 bekeken
  • 2006484 bezoekers · 870 bekeken
  • 2005770 bezoekers · 1.923 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2132126,8%
20254402999,6%
202449481,5%
2023530,1%
2022121601,9%
20211560,2%
2020220,1%
2019550,2%
2018440,1%
2017330,1%
201616150,5%
201520120,4%
201474682,2%
201358531,7%
201298391,3%
201190802,6%
20102271926,2%
20091991324,3%
20083282297,4%
200752238612,4%
200687048415,6%
20051.92377024,8%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur10104,3%
1 tot 2 uur662,6%
2 tot 3 uur552,1%
3 tot 4 uur11114,7%
4 tot 5 uur993,8%
5 tot 6 uur11114,7%
6 tot 7 uur18187,7%
7 tot 8 uur13135,6%
8 tot 9 uur773,0%
9 tot 10 uur12125,1%
10 tot 11 uur20198,1%
11 tot 12 uur11114,7%
12 tot 13 uur14146,0%
13 tot 14 uur662,6%
14 tot 15 uur19187,7%
15 tot 16 uur993,8%
16 tot 17 uur993,8%
17 tot 18 uur11114,7%
18 tot 19 uur662,6%
19 tot 20 uur883,4%
20 tot 21 uur962,6%
21 tot 22 uur993,8%
22 tot 23 uur331,3%
23 tot 24 uur331,3%
Samen239234100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag43 bezoekers · 45 bekeken
  • Dinsdag32 bezoekers · 32 bekeken
  • Woensdag40 bezoekers · 40 bekeken
  • Donderdag34 bezoekers · 34 bekeken
  • Vrijdag33 bezoekers · 33 bekeken
  • Zaterdag31 bezoekers · 31 bekeken
  • Zondag21 bezoekers · 24 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag454318,4%
Dinsdag323213,7%
Woensdag404017,1%
Donderdag343414,5%
Vrijdag333314,1%
Zaterdag313113,2%
Zondag24219,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
184 keer bekeken (77,0%), 182 bezoekers (77,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
55 keer bekeken (23,0%), 52 bezoekers (22,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Day-dream

↑ Terug naar de berichten