Naar de inhoud

Friendship is Love without his wings

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen55
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)11
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)33
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)22
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)55
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1010
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1515
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)66
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)44
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)88
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)99
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)76
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1211
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)44
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)33
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)43
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)11
Samen135132
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202655
September 20261616
Augustus 20262929
Juli 20261818
Juni 20262222
Mei 20263028
April 20261010
Maart 202643
Februari 202644
Januari 202622
December 20252521
November 202510446
Oktober 202576
September 202513969
Augustus 202522
Juli 2025258147
Juni 202544
Mei 2025155106
April 202513136
Maart 202598
Februari 20252323
Januari 20252525
December 202444
Samen1.026634
Per jaar
  • 2026 (tot nu)137 bezoekers · 140 bekeken
  • 2025493 bezoekers · 882 bekeken
  • 2024445 bezoekers · 451 bekeken
  • 20235 bezoekers · 5 bekeken
  • 2022162 bezoekers · 251 bekeken
  • 202112 bezoekers · 299 bekeken
  • 20206 bezoekers · 8 bekeken
  • 201933 bezoekers · 187 bekeken
  • 20186 bezoekers · 9 bekeken
  • 201716 bezoekers · 20 bekeken
  • 201614 bezoekers · 17 bekeken
  • 201591 bezoekers · 111 bekeken
  • 2014402 bezoekers · 425 bekeken
  • 2013202 bezoekers · 224 bekeken
  • 2012142 bezoekers · 361 bekeken
  • 2011252 bezoekers · 392 bekeken
  • 2010495 bezoekers · 667 bekeken
  • 2009936 bezoekers · 1.346 bekeken
  • 20081.652 bezoekers · 3.641 bekeken
  • 20072.024 bezoekers · 6.304 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1401371,8%
20258824936,6%
20244514455,9%
2023550,1%
20222511622,2%
2021299120,2%
2020860,1%
2019187330,4%
2018960,1%
201720160,2%
201617140,2%
2015111911,2%
20144254025,3%
20132242022,7%
20123611421,9%
20113922523,3%
20106674956,6%
20091.34693612,4%
20083.6411.65222,0%
20076.3042.02426,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur17136,4%
1 tot 2 uur17125,9%
2 tot 3 uur12115,4%
3 tot 4 uur14125,9%
4 tot 5 uur11104,9%
5 tot 6 uur973,4%
6 tot 7 uur1062,9%
7 tot 8 uur1062,9%
8 tot 9 uur1294,4%
9 tot 10 uur421,0%
10 tot 11 uur1183,9%
11 tot 12 uur552,5%
12 tot 13 uur994,4%
13 tot 14 uur883,9%
14 tot 15 uur14125,9%
15 tot 16 uur762,9%
16 tot 17 uur15115,4%
17 tot 18 uur14104,9%
18 tot 19 uur983,9%
19 tot 20 uur1494,4%
20 tot 21 uur1494,4%
21 tot 22 uur17104,9%
22 tot 23 uur973,4%
23 tot 24 uur742,0%
Samen269204100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag23 bezoekers · 26 bekeken
  • Dinsdag26 bezoekers · 27 bekeken
  • Woensdag38 bezoekers · 56 bekeken
  • Donderdag51 bezoekers · 84 bekeken
  • Vrijdag32 bezoekers · 40 bekeken
  • Zaterdag13 bezoekers · 13 bekeken
  • Zondag21 bezoekers · 23 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag262311,3%
Dinsdag272612,7%
Woensdag563818,6%
Donderdag845125,0%
Vrijdag403215,7%
Zaterdag13136,4%
Zondag232110,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
233 keer bekeken (86,6%), 170 bezoekers (83,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
36 keer bekeken (13,4%), 34 bezoekers (16,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Friendship is Love without his wings

↑ Terug naar de berichten