Naar de inhoud

wandelen en genieten

routes + plans + beschrijving
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202611
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202621
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202611
vrijdag 16 oktober 20261111
donderdag 15 oktober 202655
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
Samen3433
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)33
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)43
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2121
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)55
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)44
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)33
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)44
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)44
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)33
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)54
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)43
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)66
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)109
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)108
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)88
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)84
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)76
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)129
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1413
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1111
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)2119
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1916
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1312
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Samen220199
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20263635
September 202699
Augustus 20261616
Juli 20261917
Juni 20263330
Mei 20264334
April 20266357
Maart 202621532
Februari 202628388
Januari 20265250
December 20258875
November 20253332
Oktober 20256035
September 202521398
Augustus 202514247
Juli 2025231160
Juni 2025297170
Mei 20255451
April 202511679
Maart 20255249
Februari 20253330
Januari 20255036
December 202420415
Samen2.3421.245
Per jaar
  • 2026 (tot nu)368 bezoekers · 769 bekeken
  • 2025862 bezoekers · 1.369 bekeken
  • 2024854 bezoekers · 1.264 bekeken
  • 2023307 bezoekers · 403 bekeken
  • 2022686 bezoekers · 1.211 bekeken
  • 2021712 bezoekers · 884 bekeken
  • 2020737 bezoekers · 1.030 bekeken
  • 2019863 bezoekers · 1.115 bekeken
  • 2018817 bezoekers · 1.128 bekeken
  • 20171.240 bezoekers · 1.722 bekeken
  • 20161.791 bezoekers · 2.573 bekeken
  • 20153.764 bezoekers · 5.017 bekeken
  • 20146.422 bezoekers · 8.069 bekeken
  • 20133.774 bezoekers · 5.597 bekeken
  • 20127.433 bezoekers · 12.060 bekeken
  • 201110.962 bezoekers · 18.002 bekeken
  • 201014.118 bezoekers · 22.683 bekeken
  • 200914.793 bezoekers · 25.307 bekeken
  • 200815.256 bezoekers · 27.910 bekeken
  • 20079.718 bezoekers · 17.606 bekeken
  • 20061.755 bezoekers · 3.548 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)7693680,4%
20251.3698620,9%
20241.2648540,9%
20234033070,3%
20221.2116860,7%
20218847120,7%
20201.0307370,8%
20191.1158630,9%
20181.1288170,8%
20171.7221.2401,3%
20162.5731.7911,8%
20155.0173.7643,9%
20148.0696.4226,6%
20135.5973.7743,9%
201212.0607.4337,6%
201118.00210.96211,3%
201022.68314.11814,5%
200925.30714.79315,2%
200827.91015.25615,7%
200717.6069.71810,0%
20063.5481.7551,8%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur49142,9%
1 tot 2 uur16142,9%
2 tot 3 uur18173,6%
3 tot 4 uur50132,7%
4 tot 5 uur28194,0%
5 tot 6 uur59183,8%
6 tot 7 uur20183,8%
7 tot 8 uur22183,8%
8 tot 9 uur12102,1%
9 tot 10 uur21122,5%
10 tot 11 uur18173,6%
11 tot 12 uur125326,7%
12 tot 13 uur73296,1%
13 tot 14 uur34275,7%
14 tot 15 uur22194,0%
15 tot 16 uur24234,8%
16 tot 17 uur14132,7%
17 tot 18 uur89377,8%
18 tot 19 uur81367,6%
19 tot 20 uur17163,4%
20 tot 21 uur21204,2%
21 tot 22 uur28234,8%
22 tot 23 uur18153,2%
23 tot 24 uur31153,2%
Samen890475100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag75 bezoekers · 175 bekeken
  • Dinsdag57 bezoekers · 223 bekeken
  • Woensdag67 bezoekers · 82 bekeken
  • Donderdag69 bezoekers · 80 bekeken
  • Vrijdag86 bezoekers · 176 bekeken
  • Zaterdag61 bezoekers · 83 bekeken
  • Zondag60 bezoekers · 71 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1757515,8%
Dinsdag2235712,0%
Woensdag826714,1%
Donderdag806914,5%
Vrijdag1768618,1%
Zaterdag836112,8%
Zondag716012,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
736 keer bekeken (82,7%), 354 bezoekers (74,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
154 keer bekeken (17,3%), 121 bezoekers (25,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van wandelen en genieten

↑ Terug naar de berichten