Naar de inhoud

PSP Tutti Frutti

gemaakt in PSP
akke.beakke.be
Welkom op mijn blog !

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202666
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202666
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202677
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202655
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202633
Samen5353
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2222
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2525
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1616
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1616
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1212
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)44
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1515
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2121
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)77
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1414
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)3232
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1212
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)77
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)77
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)32
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)66
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)77
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)55
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)55
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1414
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)99
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)88
Samen288287
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20265959
September 20264242
Augustus 20265757
Juli 20264949
Juni 20262424
Mei 20262423
April 20263333
Maart 20267817
Februari 2026249
Januari 20262422
December 202513298
November 20259958
Oktober 2025215122
September 202511286
Augustus 2025168
Juli 2025330146
Juni 2025218132
Mei 202520071
April 202516560
Maart 202519689
Februari 20252222
Januari 20252525
December 2024209
Samen2.1641.261
Per jaar
  • 2026 (tot nu)335 bezoekers · 414 bekeken
  • 2025917 bezoekers · 1.730 bekeken
  • 20241.046 bezoekers · 1.111 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 2022210 bezoekers · 463 bekeken
  • 20216 bezoekers · 6 bekeken
  • 20203 bezoekers · 6 bekeken
  • 201912 bezoekers · 21 bekeken
  • 201812 bezoekers · 15 bekeken
  • 201725 bezoekers · 34 bekeken
  • 201645 bezoekers · 86 bekeken
  • 2015107 bezoekers · 150 bekeken
  • 2014243 bezoekers · 289 bekeken
  • 2013292 bezoekers · 301 bekeken
  • 2012217 bezoekers · 519 bekeken
  • 2011616 bezoekers · 878 bekeken
  • 2010971 bezoekers · 1.291 bekeken
  • 2009893 bezoekers · 1.424 bekeken
  • 20081.566 bezoekers · 2.242 bekeken
  • 20072.880 bezoekers · 3.983 bekeken
  • 20061.511 bezoekers · 2.924 bekeken
  • 20051.514 bezoekers · 4.339 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4143352,5%
20251.7309176,8%
20241.1111.0467,8%
2023220,0%
20224632101,6%
2021660,0%
2020630,0%
201921120,1%
201815120,1%
201734250,2%
201686450,3%
20151501070,8%
20142892431,8%
20133012922,2%
20125192171,6%
20118786164,6%
20101.2919717,2%
20091.4248936,7%
20082.2421.56611,7%
20073.9832.88021,5%
20062.9241.51111,3%
20054.3391.51411,3%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur18163,3%
1 tot 2 uur26234,7%
2 tot 3 uur22193,9%
3 tot 4 uur25193,9%
4 tot 5 uur35224,5%
5 tot 6 uur25102,0%
6 tot 7 uur28234,7%
7 tot 8 uur46183,7%
8 tot 9 uur45306,1%
9 tot 10 uur22204,1%
10 tot 11 uur29275,5%
11 tot 12 uur13122,4%
12 tot 13 uur28255,1%
13 tot 14 uur29285,7%
14 tot 15 uur36204,1%
15 tot 16 uur28234,7%
16 tot 17 uur41295,9%
17 tot 18 uur25193,9%
18 tot 19 uur16163,3%
19 tot 20 uur22214,3%
20 tot 21 uur17142,9%
21 tot 22 uur21214,3%
22 tot 23 uur21183,7%
23 tot 24 uur27183,7%
Samen645491100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag61 bezoekers · 76 bekeken
  • Dinsdag77 bezoekers · 98 bekeken
  • Woensdag63 bezoekers · 71 bekeken
  • Donderdag81 bezoekers · 141 bekeken
  • Vrijdag63 bezoekers · 73 bekeken
  • Zaterdag67 bezoekers · 71 bekeken
  • Zondag79 bezoekers · 115 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag766112,4%
Dinsdag987715,7%
Woensdag716312,8%
Donderdag1418116,5%
Vrijdag736312,8%
Zaterdag716713,6%
Zondag1157916,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
459 keer bekeken (71,2%), 345 bezoekers (70,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
186 keer bekeken (28,8%), 146 bezoekers (29,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van PSP Tutti Frutti

↑ Terug naar de berichten