Naar de inhoud

Welkom bij Linda

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202688
donderdag 15 oktober 202677
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202644
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
Samen3939
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2121
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1414
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)66
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1414
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)55
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)66
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)66
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)66
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)21
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)16124
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)773
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)698
Samen420147
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20264040
September 20262525
Augustus 20261616
Juli 202699
Juni 20261010
Mei 202699
April 202622
Maart 202600
Februari 202624028
Januari 20267312
December 202534778
November 202517582
Oktober 2025704270
September 2025437103
Augustus 20254.23440
Juli 2025309205
Juni 2025287157
Mei 202527893
April 202521439
Maart 202512549
Februari 202512820
Januari 20251414
December 20242020
Samen7.6961.321
Per jaar
  • 2026 (tot nu)151 bezoekers · 424 bekeken
  • 20251.150 bezoekers · 7.252 bekeken
  • 2024386 bezoekers · 455 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 2022102 bezoekers · 221 bekeken
  • 20217 bezoekers · 7 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20193 bezoekers · 11 bekeken
  • 20182 bezoekers · 2 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20164 bezoekers · 4 bekeken
  • 201511 bezoekers · 14 bekeken
  • 201498 bezoekers · 102 bekeken
  • 201361 bezoekers · 66 bekeken
  • 201233 bezoekers · 51 bekeken
  • 2011221 bezoekers · 259 bekeken
  • 2010535 bezoekers · 855 bekeken
  • 20093.216 bezoekers · 9.508 bekeken
  • 2008871 bezoekers · 4.939 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4241512,2%
20257.2521.15016,8%
20244553865,6%
2023000,0%
20222211021,5%
2021770,1%
2020110,0%
20191130,0%
2018220,0%
2017110,0%
2016440,1%
201514110,2%
2014102981,4%
201366610,9%
201251330,5%
20112592213,2%
20108555357,8%
20099.5083.21646,9%
20084.93987112,7%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur26103,2%
1 tot 2 uur80196,1%
2 tot 3 uur21185,8%
3 tot 4 uur30165,1%
4 tot 5 uur32175,5%
5 tot 6 uur2151,6%
6 tot 7 uur1761,9%
7 tot 8 uur65134,2%
8 tot 9 uur52165,1%
9 tot 10 uur19165,1%
10 tot 11 uur1082,6%
11 tot 12 uur31134,2%
12 tot 13 uur122123,9%
13 tot 14 uur64154,8%
14 tot 15 uur20103,2%
15 tot 16 uur31113,5%
16 tot 17 uur30185,8%
17 tot 18 uur10103,2%
18 tot 19 uur13123,9%
19 tot 20 uur13134,2%
20 tot 21 uur41144,5%
21 tot 22 uur69144,5%
22 tot 23 uur113175,5%
23 tot 24 uur1682,6%
Samen946311100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag44 bezoekers · 123 bekeken
  • Dinsdag44 bezoekers · 118 bekeken
  • Woensdag38 bezoekers · 116 bekeken
  • Donderdag35 bezoekers · 68 bekeken
  • Vrijdag52 bezoekers · 191 bekeken
  • Zaterdag39 bezoekers · 69 bekeken
  • Zondag59 bezoekers · 261 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1234414,1%
Dinsdag1184414,1%
Woensdag1163812,2%
Donderdag683511,3%
Vrijdag1915216,7%
Zaterdag693912,5%
Zondag2615919,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
616 keer bekeken (65,1%), 213 bezoekers (68,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
330 keer bekeken (34,9%), 98 bezoekers (31,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Welkom bij Linda

↑ Terug naar de berichten