Alle mooie gedachten komen van "dagelijkse gedachte. net"
Statistieken
De laatste 7 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
10/1011/1012/1013/1014/1015/1016/10
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| vrijdag 16 oktober 2026 | 21 | 13 |
|---|
| donderdag 15 oktober 2026 | 24 | 21 |
|---|
| woensdag 14 oktober 2026 | 24 | 21 |
|---|
| dinsdag 13 oktober 2026 | 23 | 17 |
|---|
| maandag 12 oktober 2026 | 16 | 16 |
|---|
| zondag 11 oktober 2026 | 37 | 26 |
|---|
| zaterdag 10 oktober 2026 | 19 | 16 |
| Samen | 164 | 130 |
De laatste 30 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
21/926/91/106/1011/1016/10
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| vrijdag 16 oktober 2026 | 21 | 13 |
|---|
| donderdag 15 oktober 2026 | 24 | 21 |
|---|
| woensdag 14 oktober 2026 | 24 | 21 |
|---|
| dinsdag 13 oktober 2026 | 23 | 17 |
|---|
| maandag 12 oktober 2026 | 16 | 16 |
|---|
| zondag 11 oktober 2026 | 37 | 26 |
|---|
| zaterdag 10 oktober 2026 | 19 | 16 |
|---|
| vrijdag 9 oktober 2026 | 22 | 16 |
|---|
| donderdag 8 oktober 2026 | 19 | 16 |
|---|
| woensdag 7 oktober 2026 | 29 | 19 |
|---|
| dinsdag 6 oktober 2026 | 22 | 17 |
|---|
| maandag 5 oktober 2026 | 27 | 22 |
|---|
| zondag 4 oktober 2026 | 27 | 20 |
|---|
| zaterdag 3 oktober 2026 | 23 | 15 |
|---|
| vrijdag 2 oktober 2026 | 26 | 23 |
|---|
| donderdag 1 oktober 2026 | 22 | 13 |
|---|
| woensdag 30 september 2026 | 16 | 15 |
|---|
| dinsdag 29 september 2026 | 17 | 14 |
|---|
| maandag 28 september 2026 | 19 | 14 |
|---|
| zondag 27 september 2026 | 29 | 21 |
|---|
| zaterdag 26 september 2026 | 17 | 15 |
|---|
| vrijdag 25 september 2026 | 22 | 19 |
|---|
| donderdag 24 september 2026 | 24 | 16 |
|---|
| woensdag 23 september 2026 | 18 | 12 |
|---|
| dinsdag 22 september 2026 | 22 | 16 |
|---|
| maandag 21 september 2026 | 31 | 16 |
|---|
| zondag 20 september 2026 | 27 | 18 |
|---|
| zaterdag 19 september 2026 | 20 | 15 |
|---|
| vrijdag 18 september 2026 | 25 | 19 |
|---|
| donderdag 17 september 2026 | 20 | 16 |
| Samen | 688 | 517 |
Per week, de laatste 30 weken
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Week | Bekeken | Bezoekers |
| Week 42 (12/10 tot 18/10/2026) | 108 | 88 |
|---|
| Week 41 (5/10 tot 11/10/2026) | 175 | 132 |
|---|
| Week 40 (28/9 tot 4/10/2026) | 150 | 114 |
|---|
| Week 39 (21/9 tot 27/9/2026) | 163 | 115 |
|---|
| Week 38 (14/9 tot 20/9/2026) | 175 | 126 |
|---|
| Week 37 (7/9 tot 13/9/2026) | 161 | 110 |
|---|
| Week 36 (31/8 tot 6/9/2026) | 160 | 123 |
|---|
| Week 35 (24/8 tot 30/8/2026) | 243 | 173 |
|---|
| Week 34 (17/8 tot 23/8/2026) | 172 | 140 |
|---|
| Week 33 (10/8 tot 16/8/2026) | 157 | 113 |
|---|
| Week 32 (3/8 tot 9/8/2026) | 159 | 110 |
|---|
| Week 31 (27/7 tot 2/8/2026) | 182 | 132 |
|---|
| Week 30 (20/7 tot 26/7/2026) | 164 | 131 |
|---|
| Week 29 (13/7 tot 19/7/2026) | 139 | 99 |
|---|
| Week 28 (6/7 tot 12/7/2026) | 141 | 100 |
|---|
| Week 27 (29/6 tot 5/7/2026) | 178 | 141 |
|---|
| Week 26 (22/6 tot 28/6/2026) | 359 | 308 |
|---|
| Week 25 (15/6 tot 21/6/2026) | 222 | 153 |
|---|
| Week 24 (8/6 tot 14/6/2026) | 171 | 134 |
|---|
| Week 23 (1/6 tot 7/6/2026) | 532 | 446 |
|---|
| Week 22 (25/5 tot 31/5/2026) | 123 | 96 |
|---|
| Week 21 (18/5 tot 24/5/2026) | 171 | 132 |
|---|
| Week 20 (11/5 tot 17/5/2026) | 141 | 116 |
|---|
| Week 19 (4/5 tot 10/5/2026) | 183 | 152 |
|---|
| Week 18 (27/4 tot 3/5/2026) | 172 | 137 |
|---|
| Week 17 (20/4 tot 26/4/2026) | 198 | 153 |
|---|
| Week 16 (13/4 tot 19/4/2026) | 193 | 133 |
|---|
| Week 15 (6/4 tot 12/4/2026) | 226 | 180 |
|---|
| Week 14 (30/3 tot 5/4/2026) | 315 | 159 |
|---|
| Week 13 (23/3 tot 29/3/2026) | 2.765 | 99 |
| Samen | 8.398 | 4.345 |
De laatste 24 maanden
Bekeken pagina's Bezoekers
novdecjanfebmaaaprmeijunjulaugsepoktnovdecjanfebmaaaprmeijunjulaugsepokt
Toon de cijfers
| Maand | Bekeken | Bezoekers |
| Oktober 2026 | 381 | 291 |
|---|
| September 2026 | 682 | 494 |
|---|
| Augustus 2026 | 815 | 601 |
|---|
| Juli 2026 | 691 | 519 |
|---|
| Juni 2026 | 1.342 | 1.083 |
|---|
| Mei 2026 | 692 | 556 |
|---|
| April 2026 | 896 | 669 |
|---|
| Maart 2026 | 9.797 | 498 |
|---|
| Februari 2026 | 6.761 | 477 |
|---|
| Januari 2026 | 1.719 | 607 |
|---|
| December 2025 | 7.733 | 910 |
|---|
| November 2025 | 1.586 | 725 |
|---|
| Oktober 2025 | 3.209 | 779 |
|---|
| September 2025 | 5.046 | 764 |
|---|
| Augustus 2025 | 5.461 | 484 |
|---|
| Juli 2025 | 7.377 | 886 |
|---|
| Juni 2025 | 2.218 | 686 |
|---|
| Mei 2025 | 6.629 | 2.443 |
|---|
| April 2025 | 4.094 | 652 |
|---|
| Maart 2025 | 1.008 | 672 |
|---|
| Februari 2025 | 1.307 | 995 |
|---|
| Januari 2025 | 1.329 | 1.090 |
|---|
| December 2024 | 1.025 | 701 |
|---|
| November 2024 | 14.531 | 2.097 |
| Samen | 86.329 | 19.679 |
Per jaar Bekeken pagina's Bezoekers
2026 (tot nu)5.795 bezoekers · 23.776 bekeken
202511.086 bezoekers · 46.997 bekeken
202421.823 bezoekers · 43.729 bekeken
20238.636 bezoekers · 12.603 bekeken
202210.747 bezoekers · 14.671 bekeken
20217.190 bezoekers · 13.876 bekeken
20208.521 bezoekers · 13.046 bekeken
201910.514 bezoekers · 16.195 bekeken
201810.328 bezoekers · 15.270 bekeken
201711.149 bezoekers · 14.935 bekeken
201613.289 bezoekers · 18.389 bekeken
201515.519 bezoekers · 20.545 bekeken
201438.136 bezoekers · 50.699 bekeken
201329.502 bezoekers · 42.744 bekeken
201223.879 bezoekers · 32.629 bekeken
201110.333 bezoekers · 14.666 bekeken
20107.199 bezoekers · 10.391 bekeken
20096.267 bezoekers · 10.540 bekeken
20085.319 bezoekers · 9.551 bekeken
20074.684 bezoekers · 9.009 bekeken
20063.582 bezoekers · 7.899 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 2026 (tot nu) | 23.776 | 5.795 | 2,2% |
|---|
| 2025 | 46.997 | 11.086 | 4,2% |
|---|
| 2024 | 43.729 | 21.823 | 8,3% |
|---|
| 2023 | 12.603 | 8.636 | 3,3% |
|---|
| 2022 | 14.671 | 10.747 | 4,1% |
|---|
| 2021 | 13.876 | 7.190 | 2,7% |
|---|
| 2020 | 13.046 | 8.521 | 3,2% |
|---|
| 2019 | 16.195 | 10.514 | 4,0% |
|---|
| 2018 | 15.270 | 10.328 | 3,9% |
|---|
| 2017 | 14.935 | 11.149 | 4,2% |
|---|
| 2016 | 18.389 | 13.289 | 5,0% |
|---|
| 2015 | 20.545 | 15.519 | 5,9% |
|---|
| 2014 | 50.699 | 38.136 | 14,5% |
|---|
| 2013 | 42.744 | 29.502 | 11,2% |
|---|
| 2012 | 32.629 | 23.879 | 9,1% |
|---|
| 2011 | 14.666 | 10.333 | 3,9% |
|---|
| 2010 | 10.391 | 7.199 | 2,7% |
|---|
| 2009 | 10.540 | 6.267 | 2,4% |
|---|
| 2008 | 9.551 | 5.319 | 2,0% |
|---|
| 2007 | 9.009 | 4.684 | 1,8% |
|---|
| 2006 | 7.899 | 3.582 | 1,4% |
Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.
Op welk uur komen de bezoekers?
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Uur | Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 0 tot 1 uur | 445 | 226 | 2,8% |
|---|
| 1 tot 2 uur | 389 | 210 | 2,6% |
|---|
| 2 tot 3 uur | 642 | 183 | 2,2% |
|---|
| 3 tot 4 uur | 2.050 | 218 | 2,7% |
|---|
| 4 tot 5 uur | 1.552 | 290 | 3,5% |
|---|
| 5 tot 6 uur | 1.103 | 273 | 3,3% |
|---|
| 6 tot 7 uur | 767 | 233 | 2,8% |
|---|
| 7 tot 8 uur | 906 | 218 | 2,7% |
|---|
| 8 tot 9 uur | 1.885 | 530 | 6,5% |
|---|
| 9 tot 10 uur | 3.269 | 824 | 10,0% |
|---|
| 10 tot 11 uur | 4.546 | 873 | 10,6% |
|---|
| 11 tot 12 uur | 3.431 | 631 | 7,7% |
|---|
| 12 tot 13 uur | 3.004 | 395 | 4,8% |
|---|
| 13 tot 14 uur | 2.997 | 349 | 4,3% |
|---|
| 14 tot 15 uur | 2.244 | 285 | 3,5% |
|---|
| 15 tot 16 uur | 1.438 | 329 | 4,0% |
|---|
| 16 tot 17 uur | 691 | 301 | 3,7% |
|---|
| 17 tot 18 uur | 671 | 319 | 3,9% |
|---|
| 18 tot 19 uur | 637 | 334 | 4,1% |
|---|
| 19 tot 20 uur | 778 | 354 | 4,3% |
|---|
| 20 tot 21 uur | 482 | 276 | 3,4% |
|---|
| 21 tot 22 uur | 1.299 | 209 | 2,5% |
|---|
| 22 tot 23 uur | 518 | 159 | 1,9% |
|---|
| 23 tot 24 uur | 560 | 190 | 2,3% |
| Samen | 36.304 | 8.209 | 100% |
Op welke dag komen de bezoekers? Bekeken pagina's Bezoekers
Maandag1.071 bezoekers · 8.122 bekeken
Dinsdag1.182 bezoekers · 4.633 bekeken
Woensdag1.252 bezoekers · 5.068 bekeken
Donderdag1.367 bezoekers · 2.512 bekeken
Vrijdag1.125 bezoekers · 6.188 bekeken
Zaterdag1.061 bezoekers · 2.384 bekeken
Zondag1.151 bezoekers · 7.397 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| Maandag | 8.122 | 1.071 | 13,0% |
|---|
| Dinsdag | 4.633 | 1.182 | 14,4% |
|---|
| Woensdag | 5.068 | 1.252 | 15,3% |
|---|
| Donderdag | 2.512 | 1.367 | 16,7% |
|---|
| Vrijdag | 6.188 | 1.125 | 13,7% |
|---|
| Zaterdag | 2.384 | 1.061 | 12,9% |
|---|
| Zondag | 7.397 | 1.151 | 14,0% |
- Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
- 26.523 keer bekeken (73,1%), 5.997 bezoekers (73,1%)
- In het weekend (zaterdag en zondag)
- 9.781 keer bekeken (26,9%), 2.212 bezoekers (26,9%)
‹ Terug naar de blog