Naar de inhoud

Miniatuurspoorweg

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 20261212
donderdag 15 oktober 202621
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen2423
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1918
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)66
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)74
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)55
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)11
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)125
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)22
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)77
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Samen9685
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20262423
September 202611
Augustus 202655
Juli 202644
Juni 20261717
Mei 20261714
April 202622
Maart 202622
Februari 202611
Januari 20262215
December 20252825
November 20258253
Oktober 20253633
September 2025243128
Augustus 202543
Juli 20254441
Juni 202515278
Mei 202588
April 20251815
Maart 202522
Februari 2025178
Januari 202511
December 202453
Samen735482
Per jaar
  • 2026 (tot nu)84 bezoekers · 95 bekeken
  • 2025395 bezoekers · 635 bekeken
  • 2024427 bezoekers · 481 bekeken
  • 202365 bezoekers · 97 bekeken
  • 2022133 bezoekers · 209 bekeken
  • 2021119 bezoekers · 183 bekeken
  • 2020303 bezoekers · 444 bekeken
  • 20195.090 bezoekers · 6.508 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)95841,3%
20256353956,0%
20244814276,5%
202397651,0%
20222091332,0%
20211831191,8%
20204443034,6%
20196.5085.09076,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1484,9%
1 tot 2 uur663,7%
2 tot 3 uur13138,0%
3 tot 4 uur1095,6%
4 tot 5 uur11116,8%
5 tot 6 uur331,9%
6 tot 7 uur553,1%
7 tot 8 uur110,6%
8 tot 9 uur763,7%
9 tot 10 uur753,1%
10 tot 11 uur13106,2%
11 tot 12 uur1195,6%
12 tot 13 uur953,1%
13 tot 14 uur863,7%
14 tot 15 uur974,3%
15 tot 16 uur1574,3%
16 tot 17 uur763,7%
17 tot 18 uur542,5%
18 tot 19 uur663,7%
19 tot 20 uur863,7%
20 tot 21 uur442,5%
21 tot 22 uur853,1%
22 tot 23 uur1095,6%
23 tot 24 uur15116,8%
Samen205162100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag18 bezoekers · 18 bekeken
  • Dinsdag24 bezoekers · 37 bekeken
  • Woensdag18 bezoekers · 28 bekeken
  • Donderdag30 bezoekers · 36 bekeken
  • Vrijdag33 bezoekers · 42 bekeken
  • Zaterdag16 bezoekers · 16 bekeken
  • Zondag23 bezoekers · 28 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag181811,1%
Dinsdag372414,8%
Woensdag281811,1%
Donderdag363018,5%
Vrijdag423320,4%
Zaterdag16169,9%
Zondag282314,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
161 keer bekeken (78,5%), 123 bezoekers (75,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
44 keer bekeken (21,5%), 39 bezoekers (24,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Miniatuurspoorweg

↑ Terug naar de berichten