Naar de inhoud

heimwee naar Indië

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
Samen1010
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)77
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)33
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)77
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2424
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1212
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)44
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)77
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)55
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)21
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)361
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)21
Samen147110
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261010
September 202699
Augustus 20264141
Juli 20261010
Juni 20261111
Mei 20261616
April 20261010
Maart 2026979
Februari 20261312
Januari 2026424
December 202510662
November 20251211
Oktober 20255338
September 202576
Augustus 2025347
Juli 2025276163
Juni 2025208
Mei 2025675
April 20251910
Maart 20253319
Februari 202511
Januari 2025133130
December 202400
November 20245756
Samen1.077648
Per jaar
  • 2026 (tot nu)132 bezoekers · 259 bekeken
  • 2025460 bezoekers · 761 bekeken
  • 2024417 bezoekers · 429 bekeken
  • 20234 bezoekers · 4 bekeken
  • 202242 bezoekers · 68 bekeken
  • 20216 bezoekers · 6 bekeken
  • 202015 bezoekers · 16 bekeken
  • 201913 bezoekers · 21 bekeken
  • 201825 bezoekers · 33 bekeken
  • 201727 bezoekers · 30 bekeken
  • 20163 bezoekers · 3 bekeken
  • 2015179 bezoekers · 202 bekeken
  • 20141.357 bezoekers · 1.430 bekeken
  • 2013435 bezoekers · 563 bekeken
  • 2012853 bezoekers · 1.316 bekeken
  • 20111.046 bezoekers · 1.499 bekeken
  • 20102.917 bezoekers · 3.813 bekeken
  • 20091.544 bezoekers · 2.021 bekeken
  • 2008575 bezoekers · 1.117 bekeken
  • 200766 bezoekers · 155 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2591321,3%
20257614604,5%
20244294174,1%
2023440,0%
202268420,4%
2021660,1%
202016150,1%
201921130,1%
201833250,2%
201730270,3%
2016330,0%
20152021791,8%
20141.4301.35713,4%
20135634354,3%
20121.3168538,4%
20111.4991.04610,3%
20103.8132.91728,8%
20092.0211.54415,3%
20081.1175755,7%
2007155660,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur15104,1%
1 tot 2 uur20124,9%
2 tot 3 uur872,9%
3 tot 4 uur16124,9%
4 tot 5 uur13104,1%
5 tot 6 uur983,3%
6 tot 7 uur552,1%
7 tot 8 uur662,5%
8 tot 9 uur26156,2%
9 tot 10 uur552,1%
10 tot 11 uur552,1%
11 tot 12 uur883,3%
12 tot 13 uur983,3%
13 tot 14 uur26124,9%
14 tot 15 uur59124,9%
15 tot 16 uur3893,7%
16 tot 17 uur22124,9%
17 tot 18 uur18135,3%
18 tot 19 uur21145,8%
19 tot 20 uur993,7%
20 tot 21 uur36104,1%
21 tot 22 uur1393,7%
22 tot 23 uur25166,6%
23 tot 24 uur18166,6%
Samen430243100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag40 bezoekers · 44 bekeken
  • Dinsdag48 bezoekers · 51 bekeken
  • Woensdag34 bezoekers · 36 bekeken
  • Donderdag28 bezoekers · 76 bekeken
  • Vrijdag38 bezoekers · 139 bekeken
  • Zaterdag19 bezoekers · 30 bekeken
  • Zondag36 bezoekers · 54 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag444016,5%
Dinsdag514819,8%
Woensdag363414,0%
Donderdag762811,5%
Vrijdag1393815,6%
Zaterdag30197,8%
Zondag543614,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
346 keer bekeken (80,5%), 188 bezoekers (77,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
84 keer bekeken (19,5%), 55 bezoekers (22,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van heimwee naar Indië

↑ Terug naar de berichten