Naar de inhoud

Carpe Diem

Geniet van gewone dingen!
akke.beakke.be


Welkom op mijn blog! Geniet mee van mijn hobby's : aquarium, tuin, bloemschikken, foto's, gedichten, keramiek, fietsen, wandelen ...en 't zeetje!

schumi%20welkom10.gif

vog-53.gif

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202631
maandag 26 oktober 202600
Samen42
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202631
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202622
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202611
Samen2119
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)42
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)88
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)44
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)44
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)66
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1111
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1313
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1717
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)77
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)55
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)66
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)55
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)88
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)62
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Samen131125
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20262321
September 20261717
Augustus 20263636
Juli 20261414
Juni 202699
Mei 202699
April 20261515
Maart 202662
Februari 202683
Januari 202622
December 20256446
November 202510572
Oktober 202510584
September 20255241
Augustus 202562
Juli 202511691
Juni 20259163
Mei 2025149
April 20252219
Maart 202522
Februari 202533
Januari 20251512
December 20248887
Samen822659
Per jaar
  • 2026 (tot nu)128 bezoekers · 139 bekeken
  • 2025444 bezoekers · 595 bekeken
  • 2024642 bezoekers · 651 bekeken
  • 20239 bezoekers · 10 bekeken
  • 202291 bezoekers · 231 bekeken
  • 202116 bezoekers · 16 bekeken
  • 202016 bezoekers · 29 bekeken
  • 20199 bezoekers · 12 bekeken
  • 201813 bezoekers · 16 bekeken
  • 201714 bezoekers · 17 bekeken
  • 201623 bezoekers · 33 bekeken
  • 201588 bezoekers · 106 bekeken
  • 2014269 bezoekers · 295 bekeken
  • 2013158 bezoekers · 181 bekeken
  • 2012253 bezoekers · 410 bekeken
  • 2011478 bezoekers · 620 bekeken
  • 2010602 bezoekers · 784 bekeken
  • 2009554 bezoekers · 731 bekeken
  • 20081.078 bezoekers · 1.519 bekeken
  • 20071.385 bezoekers · 2.119 bekeken
  • 20061.398 bezoekers · 3.635 bekeken
  • 2005238 bezoekers · 818 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1391281,6%
20255954445,6%
20246516428,1%
20231090,1%
2022231911,2%
202116160,2%
202029160,2%
20191290,1%
201816130,2%
201717140,2%
201633230,3%
2015106881,1%
20142952693,4%
20131811582,0%
20124102533,2%
20116204786,0%
20107846027,6%
20097315547,0%
20081.5191.07813,6%
20072.1191.38517,5%
20063.6351.39817,7%
20058182383,0%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur17135,3%
1 tot 2 uur11114,5%
2 tot 3 uur552,0%
3 tot 4 uur16104,1%
4 tot 5 uur11104,1%
5 tot 6 uur15104,1%
6 tot 7 uur1193,7%
7 tot 8 uur983,3%
8 tot 9 uur12124,9%
9 tot 10 uur18145,7%
10 tot 11 uur1093,7%
11 tot 12 uur16135,3%
12 tot 13 uur552,0%
13 tot 14 uur1193,7%
14 tot 15 uur14135,3%
15 tot 16 uur993,7%
16 tot 17 uur23176,9%
17 tot 18 uur21114,5%
18 tot 19 uur1172,8%
19 tot 20 uur14135,3%
20 tot 21 uur11104,1%
21 tot 22 uur12104,1%
22 tot 23 uur1152,0%
23 tot 24 uur15135,3%
Samen308246100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag43 bezoekers · 52 bekeken
  • Dinsdag25 bezoekers · 34 bekeken
  • Woensdag23 bezoekers · 25 bekeken
  • Donderdag38 bezoekers · 61 bekeken
  • Vrijdag36 bezoekers · 38 bekeken
  • Zaterdag32 bezoekers · 37 bekeken
  • Zondag49 bezoekers · 61 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag524317,5%
Dinsdag342510,2%
Woensdag25239,3%
Donderdag613815,4%
Vrijdag383614,6%
Zaterdag373213,0%
Zondag614919,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
210 keer bekeken (68,2%), 165 bezoekers (67,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
98 keer bekeken (31,8%), 81 bezoekers (32,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Carpe Diem

↑ Terug naar de berichten