Naar de inhoud

zo maar fotokes

alledaagse dingen
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202693
zaterdag 31 oktober 202695
vrijdag 30 oktober 2026188
donderdag 29 oktober 2026105
woensdag 28 oktober 202672
dinsdag 27 oktober 2026114
maandag 26 oktober 2026135
Samen7732
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202693
zaterdag 31 oktober 202695
vrijdag 30 oktober 2026188
donderdag 29 oktober 2026105
woensdag 28 oktober 202672
dinsdag 27 oktober 2026114
maandag 26 oktober 2026135
zondag 25 oktober 202653
zaterdag 24 oktober 202664
vrijdag 23 oktober 2026165
donderdag 22 oktober 2026318
woensdag 21 oktober 2026104
dinsdag 20 oktober 2026176
maandag 19 oktober 2026424
zondag 18 oktober 2026105
zaterdag 17 oktober 202643
vrijdag 16 oktober 20261310
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 2026119
maandag 12 oktober 2026118
zondag 11 oktober 202653
zaterdag 10 oktober 2026117
vrijdag 9 oktober 202696
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202664
dinsdag 6 oktober 2026126
maandag 5 oktober 20261111
zondag 4 oktober 202664
zaterdag 3 oktober 202684
Samen331156
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)7732
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)12734
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)5642
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)5740
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)3320
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2517
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3921
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)2517
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)5231
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)4625
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)5234
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)5030
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)6834
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)7038
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)5128
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)3422
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)5931
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)6138
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)6743
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)8657
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)6942
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)5833
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)9040
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)6337
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)6335
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)5727
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)6435
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)4123
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)4926
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)6736
Samen1.756968
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202693
Oktober 2026327156
September 202613583
Augustus 2026262148
Juli 2026232131
Juni 2026297188
Mei 2026305157
April 2026231121
Maart 2026860169
Februari 20261.832180
Januari 2026557291
December 20252.152418
November 20251.857468
Oktober 20251.208450
September 20252.190441
Augustus 2025840212
Juli 20251.152389
Juni 20251.083432
Mei 20252.343825
April 2025568250
Maart 2025490215
Februari 2025444272
Januari 2025605308
December 2024662357
Samen20.6416.664
Per jaar
  • 2026 (tot nu)1.627 bezoekers · 5.047 bekeken
  • 20254.680 bezoekers · 14.932 bekeken
  • 20244.083 bezoekers · 8.547 bekeken
  • 20232.900 bezoekers · 7.092 bekeken
  • 20223.216 bezoekers · 8.044 bekeken
  • 20211.711 bezoekers · 4.264 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)5.0471.6278,9%
202514.9324.68025,7%
20248.5474.08322,4%
20237.0922.90015,9%
20228.0443.21617,7%
20214.2641.7119,4%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur3801044,1%
1 tot 2 uur358461,8%
2 tot 3 uur134461,8%
3 tot 4 uur365341,4%
4 tot 5 uur222271,1%
5 tot 6 uur107391,6%
6 tot 7 uur215682,7%
7 tot 8 uur238843,3%
8 tot 9 uur4481445,7%
9 tot 10 uur4922259,0%
10 tot 11 uur4761917,6%
11 tot 12 uur4571867,4%
12 tot 13 uur1.0591566,2%
13 tot 14 uur3021154,6%
14 tot 15 uur4791164,6%
15 tot 16 uur306843,3%
16 tot 17 uur368913,6%
17 tot 18 uur398893,5%
18 tot 19 uur263803,2%
19 tot 20 uur271712,8%
20 tot 21 uur347883,5%
21 tot 22 uur4701214,8%
22 tot 23 uur5031716,8%
23 tot 24 uur3981375,5%
Samen9.0562.513100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag343 bezoekers · 1.757 bekeken
  • Dinsdag369 bezoekers · 913 bekeken
  • Woensdag315 bezoekers · 927 bekeken
  • Donderdag357 bezoekers · 1.482 bekeken
  • Vrijdag376 bezoekers · 1.938 bekeken
  • Zaterdag360 bezoekers · 1.118 bekeken
  • Zondag393 bezoekers · 921 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.75734313,6%
Dinsdag91336914,7%
Woensdag92731512,5%
Donderdag1.48235714,2%
Vrijdag1.93837615,0%
Zaterdag1.11836014,3%
Zondag92139315,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
7.017 keer bekeken (77,5%), 1.760 bezoekers (70,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
2.039 keer bekeken (22,5%), 753 bezoekers (30,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van zo maar fotokes

↑ Terug naar de berichten