Zaterdag Over de snelweg naar Montpellier. Eerst nog de Pont du Gard bekeken. Wereld monument. Parkeerplaats voor duizend auto's en dan in optocht naar de brug. Druk op de A9. Zwarte zaterdag. Half uur moeten wachten bij de tolpoortjes. Weg is goed, maar je kunt er niet af. 1800 auto's per uur per rijstrook, drie rijstroken, zeg 5000 auto's per uur. Zeg 20 euro gemiddeld (minstens) Dat is toch 100.000 euro per uur. Minstens 1 miljoen per drukke dag. Van Montpellier richting Le Caylar. Tussen Lodeve en Le Caylar 14 km 500 m omhoog en een tunnel van 750 m lengte. De slak geeft geen krimp. Om 3 uur aangekomen bij onze verblijfplaats.