Naar de inhoud

blog avalon

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202600
Samen2323
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1212
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)55
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)55
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)55
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)88
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)55
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)11
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)6824
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)62
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)31
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)96
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)1410
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)3421
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)2720
Samen233156
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262323
September 202600
Augustus 202666
Juli 202655
Juni 202688
Mei 20261717
April 20261111
Maart 202611
Februari 20267527
Januari 2026127
December 202510565
November 20254632
Oktober 20252523
September 202514190
Augustus 20257637
Juli 20255740
Juni 202512480
Mei 20259021
April 20251410
Maart 202500
Februari 202511
Januari 20254039
December 20245958
November 20242318
Samen959619
Per jaar
  • 2026 (tot nu)105 bezoekers · 158 bekeken
  • 2025438 bezoekers · 719 bekeken
  • 2024262 bezoekers · 269 bekeken
  • 202314 bezoekers · 21 bekeken
  • 2022114 bezoekers · 119 bekeken
  • 202129 bezoekers · 127 bekeken
  • 202036 bezoekers · 48 bekeken
  • 201923 bezoekers · 32 bekeken
  • 201823 bezoekers · 34 bekeken
  • 201761 bezoekers · 87 bekeken
  • 2016102 bezoekers · 126 bekeken
  • 2015305 bezoekers · 404 bekeken
  • 2014727 bezoekers · 826 bekeken
  • 2013456 bezoekers · 1.043 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1581053,9%
202571943816,3%
20242692629,7%
202321140,5%
20221191144,2%
2021127291,1%
202048361,3%
201932230,9%
201834230,9%
201787612,3%
20161261023,8%
201540430511,3%
201482672727,0%
20131.04345616,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur13104,4%
1 tot 2 uur941,8%
2 tot 3 uur741,8%
3 tot 4 uur1494,0%
4 tot 5 uur1183,6%
5 tot 6 uur1383,6%
6 tot 7 uur2241,8%
7 tot 8 uur16146,2%
8 tot 9 uur431,3%
9 tot 10 uur662,7%
10 tot 11 uur1083,6%
11 tot 12 uur1194,0%
12 tot 13 uur22125,3%
13 tot 14 uur16135,8%
14 tot 15 uur16114,9%
15 tot 16 uur13114,9%
16 tot 17 uur12114,9%
17 tot 18 uur17135,8%
18 tot 19 uur1583,6%
19 tot 20 uur22156,7%
20 tot 21 uur1573,1%
21 tot 22 uur18156,7%
22 tot 23 uur1394,0%
23 tot 24 uur19135,8%
Samen334225100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag30 bezoekers · 64 bekeken
  • Dinsdag31 bezoekers · 41 bekeken
  • Woensdag27 bezoekers · 34 bekeken
  • Donderdag32 bezoekers · 62 bekeken
  • Vrijdag37 bezoekers · 45 bekeken
  • Zaterdag32 bezoekers · 45 bekeken
  • Zondag36 bezoekers · 43 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag643013,3%
Dinsdag413113,8%
Woensdag342712,0%
Donderdag623214,2%
Vrijdag453716,4%
Zaterdag453214,2%
Zondag433616,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
246 keer bekeken (73,7%), 157 bezoekers (69,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
88 keer bekeken (26,3%), 68 bezoekers (30,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van blog avalon

↑ Terug naar de berichten