Naar de inhoud

Het Leven bij ons

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202644
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen1818
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1010
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)55
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)99
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1818
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)66
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)44
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)66
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)44
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)66
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)88
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)115103
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1919
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)66
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)2222
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)33
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)66
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)88
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)99
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1313
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)33
Samen300288
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202611
Oktober 20261717
September 20261212
Augustus 20263232
Juli 20262121
Juni 2026165153
Mei 20262323
April 20262929
Maart 202611
Februari 20261.20941
Januari 202656421
December 2025995107
November 202524776
Oktober 202532840
September 20254825
Augustus 202562816
Juli 202533910
Juni 2025548120
Mei 2025724315
April 202571747
Maart 20253015
Februari 20254121
Januari 20256548
December 202466
Samen6.7901.197
Per jaar
  • 2026 (tot nu)351 bezoekers · 2.074 bekeken
  • 2025840 bezoekers · 4.710 bekeken
  • 20241.479 bezoekers · 1.671 bekeken
  • 202333 bezoekers · 33 bekeken
  • 2022680 bezoekers · 809 bekeken
  • 202129 bezoekers · 101 bekeken
  • 202053 bezoekers · 60 bekeken
  • 201942 bezoekers · 59 bekeken
  • 201818 bezoekers · 18 bekeken
  • 201718 bezoekers · 21 bekeken
  • 201691 bezoekers · 107 bekeken
  • 20151.122 bezoekers · 1.328 bekeken
  • 20144.497 bezoekers · 4.736 bekeken
  • 20131.250 bezoekers · 1.523 bekeken
  • 20122.167 bezoekers · 3.199 bekeken
  • 20114.615 bezoekers · 6.603 bekeken
  • 20105.046 bezoekers · 7.754 bekeken
  • 20093.780 bezoekers · 6.992 bekeken
  • 20087.647 bezoekers · 17.338 bekeken
  • 200723.684 bezoekers · 51.593 bekeken
  • 200611.627 bezoekers · 29.359 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2.0743510,5%
20254.7108401,2%
20241.6711.4792,1%
202333330,0%
20228096801,0%
2021101290,0%
202060530,1%
201959420,1%
201818180,0%
201721180,0%
2016107910,1%
20151.3281.1221,6%
20144.7364.4976,5%
20131.5231.2501,8%
20123.1992.1673,1%
20116.6034.6156,7%
20107.7545.0467,3%
20096.9923.7805,5%
200817.3387.64711,1%
200751.59323.68434,3%
200629.35911.62716,8%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur51397,3%
1 tot 2 uur532489,0%
2 tot 3 uur45397,3%
3 tot 4 uur50203,7%
4 tot 5 uur199244,5%
5 tot 6 uur403213,9%
6 tot 7 uur50213,9%
7 tot 8 uur316203,7%
8 tot 9 uur55285,2%
9 tot 10 uur56315,8%
10 tot 11 uur45203,7%
11 tot 12 uur39234,3%
12 tot 13 uur33112,1%
13 tot 14 uur244213,9%
14 tot 15 uur207183,4%
15 tot 16 uur81122,2%
16 tot 17 uur300152,8%
17 tot 18 uur52152,8%
18 tot 19 uur62275,1%
19 tot 20 uur95132,4%
20 tot 21 uur305183,4%
21 tot 22 uur38152,8%
22 tot 23 uur26142,6%
23 tot 24 uur32213,9%
Samen3.316534100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag64 bezoekers · 362 bekeken
  • Dinsdag79 bezoekers · 1.008 bekeken
  • Woensdag155 bezoekers · 566 bekeken
  • Donderdag79 bezoekers · 171 bekeken
  • Vrijdag57 bezoekers · 520 bekeken
  • Zaterdag37 bezoekers · 164 bekeken
  • Zondag63 bezoekers · 525 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3626412,0%
Dinsdag1.0087914,8%
Woensdag56615529,0%
Donderdag1717914,8%
Vrijdag5205710,7%
Zaterdag164376,9%
Zondag5256311,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
2.627 keer bekeken (79,2%), 434 bezoekers (81,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
689 keer bekeken (20,8%), 100 bezoekers (18,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Het Leven bij ons

↑ Terug naar de berichten