Statistieken
De laatste 7 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
26/1027/1028/1029/1030/1031/101/11
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| zondag 1 november 2026 | 79 | 66 |
|---|
| zaterdag 31 oktober 2026 | 85 | 64 |
|---|
| vrijdag 30 oktober 2026 | 113 | 93 |
|---|
| donderdag 29 oktober 2026 | 99 | 73 |
|---|
| woensdag 28 oktober 2026 | 72 | 63 |
|---|
| dinsdag 27 oktober 2026 | 75 | 67 |
|---|
| maandag 26 oktober 2026 | 95 | 82 |
| Samen | 618 | 508 |
De laatste 30 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
7/1012/1017/1022/1027/101/11
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| zondag 1 november 2026 | 79 | 66 |
|---|
| zaterdag 31 oktober 2026 | 85 | 64 |
|---|
| vrijdag 30 oktober 2026 | 113 | 93 |
|---|
| donderdag 29 oktober 2026 | 99 | 73 |
|---|
| woensdag 28 oktober 2026 | 72 | 63 |
|---|
| dinsdag 27 oktober 2026 | 75 | 67 |
|---|
| maandag 26 oktober 2026 | 95 | 82 |
|---|
| zondag 25 oktober 2026 | 102 | 71 |
|---|
| zaterdag 24 oktober 2026 | 90 | 69 |
|---|
| vrijdag 23 oktober 2026 | 120 | 101 |
|---|
| donderdag 22 oktober 2026 | 112 | 86 |
|---|
| woensdag 21 oktober 2026 | 79 | 55 |
|---|
| dinsdag 20 oktober 2026 | 76 | 51 |
|---|
| maandag 19 oktober 2026 | 94 | 59 |
|---|
| zondag 18 oktober 2026 | 66 | 49 |
|---|
| zaterdag 17 oktober 2026 | 98 | 63 |
|---|
| vrijdag 16 oktober 2026 | 105 | 63 |
|---|
| donderdag 15 oktober 2026 | 66 | 46 |
|---|
| woensdag 14 oktober 2026 | 78 | 49 |
|---|
| dinsdag 13 oktober 2026 | 85 | 61 |
|---|
| maandag 12 oktober 2026 | 79 | 64 |
|---|
| zondag 11 oktober 2026 | 72 | 52 |
|---|
| zaterdag 10 oktober 2026 | 74 | 61 |
|---|
| vrijdag 9 oktober 2026 | 95 | 68 |
|---|
| donderdag 8 oktober 2026 | 74 | 56 |
|---|
| woensdag 7 oktober 2026 | 76 | 56 |
|---|
| dinsdag 6 oktober 2026 | 79 | 58 |
|---|
| maandag 5 oktober 2026 | 78 | 61 |
|---|
| zondag 4 oktober 2026 | 67 | 52 |
|---|
| zaterdag 3 oktober 2026 | 70 | 52 |
| Samen | 2.553 | 1.911 |
Per week, de laatste 30 weken
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Week | Bekeken | Bezoekers |
| Week 44 (26/10 tot 1/11/2026) | 618 | 508 |
|---|
| Week 43 (19/10 tot 25/10/2026) | 673 | 492 |
|---|
| Week 42 (12/10 tot 18/10/2026) | 577 | 395 |
|---|
| Week 41 (5/10 tot 11/10/2026) | 548 | 412 |
|---|
| Week 40 (28/9 tot 4/10/2026) | 555 | 388 |
|---|
| Week 39 (21/9 tot 27/9/2026) | 620 | 419 |
|---|
| Week 38 (14/9 tot 20/9/2026) | 505 | 336 |
|---|
| Week 37 (7/9 tot 13/9/2026) | 571 | 366 |
|---|
| Week 36 (31/8 tot 6/9/2026) | 770 | 613 |
|---|
| Week 35 (24/8 tot 30/8/2026) | 737 | 572 |
|---|
| Week 34 (17/8 tot 23/8/2026) | 580 | 418 |
|---|
| Week 33 (10/8 tot 16/8/2026) | 534 | 392 |
|---|
| Week 32 (3/8 tot 9/8/2026) | 650 | 460 |
|---|
| Week 31 (27/7 tot 2/8/2026) | 637 | 460 |
|---|
| Week 30 (20/7 tot 26/7/2026) | 652 | 470 |
|---|
| Week 29 (13/7 tot 19/7/2026) | 660 | 480 |
|---|
| Week 28 (6/7 tot 12/7/2026) | 801 | 618 |
|---|
| Week 27 (29/6 tot 5/7/2026) | 903 | 735 |
|---|
| Week 26 (22/6 tot 28/6/2026) | 1.129 | 901 |
|---|
| Week 25 (15/6 tot 21/6/2026) | 991 | 768 |
|---|
| Week 24 (8/6 tot 14/6/2026) | 723 | 543 |
|---|
| Week 23 (1/6 tot 7/6/2026) | 820 | 620 |
|---|
| Week 22 (25/5 tot 31/5/2026) | 656 | 449 |
|---|
| Week 21 (18/5 tot 24/5/2026) | 663 | 484 |
|---|
| Week 20 (11/5 tot 17/5/2026) | 866 | 675 |
|---|
| Week 19 (4/5 tot 10/5/2026) | 932 | 689 |
|---|
| Week 18 (27/4 tot 3/5/2026) | 780 | 586 |
|---|
| Week 17 (20/4 tot 26/4/2026) | 999 | 736 |
|---|
| Week 16 (13/4 tot 19/4/2026) | 705 | 567 |
|---|
| Week 15 (6/4 tot 12/4/2026) | 873 | 678 |
| Samen | 21.728 | 16.230 |
De laatste 24 maanden
Bekeken pagina's Bezoekers
decjanfebmaaaprmeijunjulaugsepoktnovdecjanfebmaaaprmeijunjulaugsepoktnov
Toon de cijfers
| Maand | Bekeken | Bezoekers |
| November 2026 | 79 | 66 |
|---|
| Oktober 2026 | 2.638 | 1.954 |
|---|
| September 2026 | 2.550 | 1.764 |
|---|
| Augustus 2026 | 2.870 | 2.112 |
|---|
| Juli 2026 | 3.200 | 2.436 |
|---|
| Juni 2026 | 3.917 | 3.034 |
|---|
| Mei 2026 | 3.427 | 2.529 |
|---|
| April 2026 | 4.020 | 2.709 |
|---|
| Maart 2026 | 184.355 | 2.381 |
|---|
| Februari 2026 | 98.562 | 2.319 |
|---|
| Januari 2026 | 109.527 | 2.610 |
|---|
| December 2025 | 122.352 | 3.320 |
|---|
| November 2025 | 341.056 | 3.357 |
|---|
| Oktober 2025 | 121.540 | 3.190 |
|---|
| September 2025 | 236.014 | 3.542 |
|---|
| Augustus 2025 | 87.019 | 3.432 |
|---|
| Juli 2025 | 112.061 | 4.455 |
|---|
| Juni 2025 | 174.991 | 4.472 |
|---|
| Mei 2025 | 11.453 | 5.247 |
|---|
| April 2025 | 26.691 | 2.632 |
|---|
| Maart 2025 | 8.818 | 4.334 |
|---|
| Februari 2025 | 22.684 | 12.450 |
|---|
| Januari 2025 | 9.165 | 3.469 |
|---|
| December 2024 | 5.408 | 3.523 |
| Samen | 1.694.397 | 81.337 |
Per jaar Bekeken pagina's Bezoekers
2026 (tot nu)23.914 bezoekers · 415.145 bekeken
202553.900 bezoekers · 1.273.844 bekeken
202483.243 bezoekers · 205.210 bekeken
202331.789 bezoekers · 53.955 bekeken
202244.698 bezoekers · 85.793 bekeken
202125.020 bezoekers · 43.761 bekeken
202035.266 bezoekers · 58.791 bekeken
201938.955 bezoekers · 80.065 bekeken
201840.609 bezoekers · 67.974 bekeken
201742.989 bezoekers · 71.580 bekeken
201643.354 bezoekers · 73.414 bekeken
201546.054 bezoekers · 79.868 bekeken
201457.576 bezoekers · 103.422 bekeken
201360.529 bezoekers · 106.290 bekeken
201254.360 bezoekers · 93.960 bekeken
201166.361 bezoekers · 135.863 bekeken
201052.145 bezoekers · 90.642 bekeken
200935.469 bezoekers · 52.657 bekeken
200833.240 bezoekers · 54.220 bekeken
200727.786 bezoekers · 50.998 bekeken
200610.579 bezoekers · 17.508 bekeken
20052.493 bezoekers · 4.001 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 2026 (tot nu) | 415.145 | 23.914 | 2,6% |
|---|
| 2025 | 1.273.844 | 53.900 | 5,9% |
|---|
| 2024 | 205.210 | 83.243 | 9,1% |
|---|
| 2023 | 53.955 | 31.789 | 3,5% |
|---|
| 2022 | 85.793 | 44.698 | 4,9% |
|---|
| 2021 | 43.761 | 25.020 | 2,7% |
|---|
| 2020 | 58.791 | 35.266 | 3,9% |
|---|
| 2019 | 80.065 | 38.955 | 4,3% |
|---|
| 2018 | 67.974 | 40.609 | 4,5% |
|---|
| 2017 | 71.580 | 42.989 | 4,7% |
|---|
| 2016 | 73.414 | 43.354 | 4,8% |
|---|
| 2015 | 79.868 | 46.054 | 5,1% |
|---|
| 2014 | 103.422 | 57.576 | 6,3% |
|---|
| 2013 | 106.290 | 60.529 | 6,6% |
|---|
| 2012 | 93.960 | 54.360 | 6,0% |
|---|
| 2011 | 135.863 | 66.361 | 7,3% |
|---|
| 2010 | 90.642 | 52.145 | 5,7% |
|---|
| 2009 | 52.657 | 35.469 | 3,9% |
|---|
| 2008 | 54.220 | 33.240 | 3,7% |
|---|
| 2007 | 50.998 | 27.786 | 3,1% |
|---|
| 2006 | 17.508 | 10.579 | 1,2% |
|---|
| 2005 | 4.001 | 2.493 | 0,3% |
Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.
Op welk uur komen de bezoekers?
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Uur | Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 0 tot 1 uur | 34.826 | 757 | 2,5% |
|---|
| 1 tot 2 uur | 37.527 | 681 | 2,2% |
|---|
| 2 tot 3 uur | 36.460 | 626 | 2,0% |
|---|
| 3 tot 4 uur | 37.768 | 634 | 2,1% |
|---|
| 4 tot 5 uur | 39.559 | 642 | 2,1% |
|---|
| 5 tot 6 uur | 39.231 | 518 | 1,7% |
|---|
| 6 tot 7 uur | 34.640 | 924 | 3,0% |
|---|
| 7 tot 8 uur | 35.839 | 2.526 | 8,3% |
|---|
| 8 tot 9 uur | 38.995 | 3.534 | 11,6% |
|---|
| 9 tot 10 uur | 39.495 | 3.480 | 11,4% |
|---|
| 10 tot 11 uur | 38.966 | 2.721 | 8,9% |
|---|
| 11 tot 12 uur | 41.014 | 1.740 | 5,7% |
|---|
| 12 tot 13 uur | 38.687 | 1.187 | 3,9% |
|---|
| 13 tot 14 uur | 37.756 | 1.160 | 3,8% |
|---|
| 14 tot 15 uur | 40.354 | 1.213 | 4,0% |
|---|
| 15 tot 16 uur | 36.421 | 1.247 | 4,1% |
|---|
| 16 tot 17 uur | 38.197 | 1.261 | 4,1% |
|---|
| 17 tot 18 uur | 31.686 | 1.045 | 3,4% |
|---|
| 18 tot 19 uur | 30.480 | 883 | 2,9% |
|---|
| 19 tot 20 uur | 31.649 | 845 | 2,8% |
|---|
| 20 tot 21 uur | 30.884 | 953 | 3,1% |
|---|
| 21 tot 22 uur | 36.561 | 774 | 2,5% |
|---|
| 22 tot 23 uur | 37.469 | 586 | 1,9% |
|---|
| 23 tot 24 uur | 34.089 | 654 | 2,1% |
| Samen | 878.553 | 30.591 | 100% |
Op welke dag komen de bezoekers? Bekeken pagina's Bezoekers
Maandag4.485 bezoekers · 132.478 bekeken
Dinsdag4.429 bezoekers · 167.545 bekeken
Woensdag4.502 bezoekers · 125.814 bekeken
Donderdag4.315 bezoekers · 136.787 bekeken
Vrijdag4.263 bezoekers · 90.503 bekeken
Zaterdag4.362 bezoekers · 134.925 bekeken
Zondag4.235 bezoekers · 90.501 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| Maandag | 132.478 | 4.485 | 14,7% |
|---|
| Dinsdag | 167.545 | 4.429 | 14,5% |
|---|
| Woensdag | 125.814 | 4.502 | 14,7% |
|---|
| Donderdag | 136.787 | 4.315 | 14,1% |
|---|
| Vrijdag | 90.503 | 4.263 | 13,9% |
|---|
| Zaterdag | 134.925 | 4.362 | 14,3% |
|---|
| Zondag | 90.501 | 4.235 | 13,8% |
- Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
- 653.127 keer bekeken (74,3%), 21.994 bezoekers (71,9%)
- In het weekend (zaterdag en zondag)
- 225.426 keer bekeken (25,7%), 8.597 bezoekers (28,1%)
‹ Terug naar de blog