Naar de inhoud

Strijden eeuwig

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 20267966
zaterdag 31 oktober 20268564
vrijdag 30 oktober 202611393
donderdag 29 oktober 20269973
woensdag 28 oktober 20267263
dinsdag 27 oktober 20267567
maandag 26 oktober 20269582
Samen618508
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 20267966
zaterdag 31 oktober 20268564
vrijdag 30 oktober 202611393
donderdag 29 oktober 20269973
woensdag 28 oktober 20267263
dinsdag 27 oktober 20267567
maandag 26 oktober 20269582
zondag 25 oktober 202610271
zaterdag 24 oktober 20269069
vrijdag 23 oktober 2026120101
donderdag 22 oktober 202611286
woensdag 21 oktober 20267955
dinsdag 20 oktober 20267651
maandag 19 oktober 20269459
zondag 18 oktober 20266649
zaterdag 17 oktober 20269863
vrijdag 16 oktober 202610563
donderdag 15 oktober 20266646
woensdag 14 oktober 20267849
dinsdag 13 oktober 20268561
maandag 12 oktober 20267964
zondag 11 oktober 20267252
zaterdag 10 oktober 20267461
vrijdag 9 oktober 20269568
donderdag 8 oktober 20267456
woensdag 7 oktober 20267656
dinsdag 6 oktober 20267958
maandag 5 oktober 20267861
zondag 4 oktober 20266752
zaterdag 3 oktober 20267052
Samen2.5531.911
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)618508
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)673492
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)577395
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)548412
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)555388
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)620419
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)505336
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)571366
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)770613
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)737572
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)580418
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)534392
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)650460
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)637460
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)652470
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)660480
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)801618
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)903735
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1.129901
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)991768
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)723543
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)820620
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)656449
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)663484
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)866675
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)932689
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)780586
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)999736
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)705567
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)873678
Samen21.72816.230
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 20267966
Oktober 20262.6381.954
September 20262.5501.764
Augustus 20262.8702.112
Juli 20263.2002.436
Juni 20263.9173.034
Mei 20263.4272.529
April 20264.0202.709
Maart 2026184.3552.381
Februari 202698.5622.319
Januari 2026109.5272.610
December 2025122.3523.320
November 2025341.0563.357
Oktober 2025121.5403.190
September 2025236.0143.542
Augustus 202587.0193.432
Juli 2025112.0614.455
Juni 2025174.9914.472
Mei 202511.4535.247
April 202526.6912.632
Maart 20258.8184.334
Februari 202522.68412.450
Januari 20259.1653.469
December 20245.4083.523
Samen1.694.39781.337
Per jaar
  • 2026 (tot nu)23.914 bezoekers · 415.145 bekeken
  • 202553.900 bezoekers · 1.273.844 bekeken
  • 202483.243 bezoekers · 205.210 bekeken
  • 202331.789 bezoekers · 53.955 bekeken
  • 202244.698 bezoekers · 85.793 bekeken
  • 202125.020 bezoekers · 43.761 bekeken
  • 202035.266 bezoekers · 58.791 bekeken
  • 201938.955 bezoekers · 80.065 bekeken
  • 201840.609 bezoekers · 67.974 bekeken
  • 201742.989 bezoekers · 71.580 bekeken
  • 201643.354 bezoekers · 73.414 bekeken
  • 201546.054 bezoekers · 79.868 bekeken
  • 201457.576 bezoekers · 103.422 bekeken
  • 201360.529 bezoekers · 106.290 bekeken
  • 201254.360 bezoekers · 93.960 bekeken
  • 201166.361 bezoekers · 135.863 bekeken
  • 201052.145 bezoekers · 90.642 bekeken
  • 200935.469 bezoekers · 52.657 bekeken
  • 200833.240 bezoekers · 54.220 bekeken
  • 200727.786 bezoekers · 50.998 bekeken
  • 200610.579 bezoekers · 17.508 bekeken
  • 20052.493 bezoekers · 4.001 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)415.14523.9142,6%
20251.273.84453.9005,9%
2024205.21083.2439,1%
202353.95531.7893,5%
202285.79344.6984,9%
202143.76125.0202,7%
202058.79135.2663,9%
201980.06538.9554,3%
201867.97440.6094,5%
201771.58042.9894,7%
201673.41443.3544,8%
201579.86846.0545,1%
2014103.42257.5766,3%
2013106.29060.5296,6%
201293.96054.3606,0%
2011135.86366.3617,3%
201090.64252.1455,7%
200952.65735.4693,9%
200854.22033.2403,7%
200750.99827.7863,1%
200617.50810.5791,2%
20054.0012.4930,3%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur34.8267572,5%
1 tot 2 uur37.5276812,2%
2 tot 3 uur36.4606262,0%
3 tot 4 uur37.7686342,1%
4 tot 5 uur39.5596422,1%
5 tot 6 uur39.2315181,7%
6 tot 7 uur34.6409243,0%
7 tot 8 uur35.8392.5268,3%
8 tot 9 uur38.9953.53411,6%
9 tot 10 uur39.4953.48011,4%
10 tot 11 uur38.9662.7218,9%
11 tot 12 uur41.0141.7405,7%
12 tot 13 uur38.6871.1873,9%
13 tot 14 uur37.7561.1603,8%
14 tot 15 uur40.3541.2134,0%
15 tot 16 uur36.4211.2474,1%
16 tot 17 uur38.1971.2614,1%
17 tot 18 uur31.6861.0453,4%
18 tot 19 uur30.4808832,9%
19 tot 20 uur31.6498452,8%
20 tot 21 uur30.8849533,1%
21 tot 22 uur36.5617742,5%
22 tot 23 uur37.4695861,9%
23 tot 24 uur34.0896542,1%
Samen878.55330.591100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag4.485 bezoekers · 132.478 bekeken
  • Dinsdag4.429 bezoekers · 167.545 bekeken
  • Woensdag4.502 bezoekers · 125.814 bekeken
  • Donderdag4.315 bezoekers · 136.787 bekeken
  • Vrijdag4.263 bezoekers · 90.503 bekeken
  • Zaterdag4.362 bezoekers · 134.925 bekeken
  • Zondag4.235 bezoekers · 90.501 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag132.4784.48514,7%
Dinsdag167.5454.42914,5%
Woensdag125.8144.50214,7%
Donderdag136.7874.31514,1%
Vrijdag90.5034.26313,9%
Zaterdag134.9254.36214,3%
Zondag90.5014.23513,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
653.127 keer bekeken (74,3%), 21.994 bezoekers (71,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
225.426 keer bekeken (25,7%), 8.597 bezoekers (28,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Strijden eeuwig

↑ Terug naar de berichten