Naar de inhoud

Voor elk wat wils.

Ingezonden powerpoints.
akke.beakke.be
Image Hosted by PicturePush - Photo Sharing

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202644
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
Samen55
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202644
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202622
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 20261414
donderdag 15 oktober 202644
woensdag 14 oktober 202666
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202611
Samen5656
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)55
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)44
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2727
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1515
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)99
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)88
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1010
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)99
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1414
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)3636
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1717
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)77
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)1212
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1111
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1515
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)55
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)77
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1616
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)2626
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)5834
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)1616
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1111
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)1513
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1010
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)3131
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)2828
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)2020
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)4847
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)3433
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)3838
Samen562534
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20265858
September 20264141
Augustus 20267878
Juli 20264444
Juni 202611793
Mei 20269088
April 2026140138
Maart 20262.33525
Februari 20261.18559
Januari 20265243
December 20251.810352
November 2025468113
Oktober 20251.006258
September 2025901224
Augustus 202520115
Juli 20252.308357
Juni 20253.291430
Mei 20251.77349
April 20251.523233
Maart 2025591279
Februari 20258787
Januari 20257856
December 20245554
Samen18.2323.174
Per jaar
  • 2026 (tot nu)667 bezoekers · 4.140 bekeken
  • 20252.453 bezoekers · 14.037 bekeken
  • 20243.872 bezoekers · 4.631 bekeken
  • 202332 bezoekers · 32 bekeken
  • 2022797 bezoekers · 1.085 bekeken
  • 202193 bezoekers · 105 bekeken
  • 2020229 bezoekers · 384 bekeken
  • 2019350 bezoekers · 490 bekeken
  • 2018450 bezoekers · 552 bekeken
  • 2017536 bezoekers · 655 bekeken
  • 2016664 bezoekers · 813 bekeken
  • 20151.003 bezoekers · 1.733 bekeken
  • 20142.887 bezoekers · 3.552 bekeken
  • 20135.541 bezoekers · 7.065 bekeken
  • 201210.577 bezoekers · 15.644 bekeken
  • 201112.880 bezoekers · 18.372 bekeken
  • 201020.371 bezoekers · 37.975 bekeken
  • 200929.647 bezoekers · 49.408 bekeken
  • 200829.245 bezoekers · 52.035 bekeken
  • 200735.536 bezoekers · 57.492 bekeken
  • 2006967 bezoekers · 1.910 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4.1406670,4%
202514.0372.4531,5%
20244.6313.8722,4%
202332320,0%
20221.0857970,5%
2021105930,1%
20203842290,1%
20194903500,2%
20185524500,3%
20176555360,3%
20168136640,4%
20151.7331.0030,6%
20143.5522.8871,8%
20137.0655.5413,5%
201215.64410.5776,7%
201118.37212.8808,1%
201037.97520.37112,8%
200949.40829.64718,7%
200852.03529.24518,4%
200757.49235.53622,4%
20061.9109670,6%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur341454,0%
1 tot 2 uur345585,1%
2 tot 3 uur306514,5%
3 tot 4 uur120474,2%
4 tot 5 uur139534,7%
5 tot 6 uur144544,8%
6 tot 7 uur87474,2%
7 tot 8 uur124474,2%
8 tot 9 uur173484,2%
9 tot 10 uur191383,4%
10 tot 11 uur112504,4%
11 tot 12 uur369383,4%
12 tot 13 uur726494,3%
13 tot 14 uur119403,5%
14 tot 15 uur151564,9%
15 tot 16 uur400403,5%
16 tot 17 uur213575,0%
17 tot 18 uur128423,7%
18 tot 19 uur756484,2%
19 tot 20 uur74474,2%
20 tot 21 uur79423,7%
21 tot 22 uur849353,1%
22 tot 23 uur324524,6%
23 tot 24 uur148484,2%
Samen6.4181.132100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag149 bezoekers · 629 bekeken
  • Dinsdag148 bezoekers · 487 bekeken
  • Woensdag163 bezoekers · 1.160 bekeken
  • Donderdag174 bezoekers · 338 bekeken
  • Vrijdag166 bezoekers · 2.381 bekeken
  • Zaterdag155 bezoekers · 794 bekeken
  • Zondag177 bezoekers · 629 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag62914913,2%
Dinsdag48714813,1%
Woensdag1.16016314,4%
Donderdag33817415,4%
Vrijdag2.38116614,7%
Zaterdag79415513,7%
Zondag62917715,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
4.995 keer bekeken (77,8%), 800 bezoekers (70,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.423 keer bekeken (22,2%), 332 bezoekers (29,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Voor elk wat wils.

↑ Terug naar de berichten