Naar de inhoud

BURN OUT

Dagboek over de persoonlijke strijd tegen Burn out en het gevecht met mezelf
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen99
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)77
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)43
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)1414
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)119
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)1110
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)2626
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)2622
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)9661
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)18682
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)16780
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)24175
Week 42 (13/10 tot 19/10/2025)17270
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)13366
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)20388
Samen1.302618
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202699
September 202600
Augustus 202600
Juli 202611
Juni 202600
Mei 202600
April 202611
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202611
December 20256662
November 2025324178
Oktober 2025900366
September 20251.036424
Augustus 202510490
Juli 2025554261
Juni 2025502273
Mei 202522
April 202533
Maart 202511
Februari 20256868
Januari 202500
December 20241.14315
November 20241010
Samen4.7251.765
Per jaar
  • 2026 (tot nu)12 bezoekers · 12 bekeken
  • 20251.728 bezoekers · 3.560 bekeken
  • 202429 bezoekers · 1.157 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 202270 bezoekers · 131 bekeken
  • 20214 bezoekers · 4 bekeken
  • 20206 bezoekers · 6 bekeken
  • 201922 bezoekers · 32 bekeken
  • 201828 bezoekers · 31 bekeken
  • 201750 bezoekers · 63 bekeken
  • 2016144 bezoekers · 165 bekeken
  • 2015279 bezoekers · 376 bekeken
  • 2014175 bezoekers · 328 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)12120,5%
20253.5601.72867,8%
20241.157291,1%
2023220,1%
2022131702,7%
2021440,2%
2020660,2%
201932220,9%
201831281,1%
201763502,0%
20161651445,6%
201537627910,9%
20143281756,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur56294,7%
1 tot 2 uur75294,7%
2 tot 3 uur57284,5%
3 tot 4 uur45243,9%
4 tot 5 uur53223,6%
5 tot 6 uur56315,0%
6 tot 7 uur52264,2%
7 tot 8 uur52284,5%
8 tot 9 uur58264,2%
9 tot 10 uur60304,9%
10 tot 11 uur50213,4%
11 tot 12 uur84315,0%
12 tot 13 uur57243,9%
13 tot 14 uur74335,3%
14 tot 15 uur42284,5%
15 tot 16 uur48223,6%
16 tot 17 uur61233,7%
17 tot 18 uur53223,6%
18 tot 19 uur36213,4%
19 tot 20 uur54274,4%
20 tot 21 uur42203,2%
21 tot 22 uur49274,4%
22 tot 23 uur55254,0%
23 tot 24 uur33213,4%
Samen1.302618100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag74 bezoekers · 173 bekeken
  • Dinsdag87 bezoekers · 162 bekeken
  • Woensdag93 bezoekers · 182 bekeken
  • Donderdag83 bezoekers · 191 bekeken
  • Vrijdag104 bezoekers · 218 bekeken
  • Zaterdag97 bezoekers · 240 bekeken
  • Zondag80 bezoekers · 136 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1737412,0%
Dinsdag1628714,1%
Woensdag1829315,0%
Donderdag1918313,4%
Vrijdag21810416,8%
Zaterdag2409715,7%
Zondag1368012,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
926 keer bekeken (71,1%), 441 bezoekers (71,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
376 keer bekeken (28,9%), 177 bezoekers (28,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van BURN OUT

↑ Terug naar de berichten