NIEUW: Blog reclamevrij maken?
Dinsd. & Donderdag 12.30h. Sporthal "DE PUTTING"

KALENDER
  • 2010
  • 2011
  • 2012
  • 2013
  • 2014
  • Blog "EVELINE"
  • Dag Uitstappen
  • 2007
  • 2008
  • 2009
  • 2010
  • Foto
    Regen ???
  • .
  • Klik op Fietser
  • Foto
    Zoeken in blog

    07-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.contacten vanaf molkens

    Molkens Gerd                      

    0473 51 15 82

    gerd.molkens@gmail.com

    Olyslaegers Jos

    03 481 68 21

    0476 34 97 33

    j.olyslaegers@telenet.be

    Peers Staf

    03 481 76 66

    0498 46 30 09

    ???????????????????????

    Peeters Willy

    03 481 87 08

    0479 81 90 88

    martinebijl@hotmail.com

    Priems Jef

    03 481 62 78

     

    jeff-lisette@skynet.be

    Rappé Aviel

    03 480 96 26

    0479 50 95 63

    avielrappe@hotmail.com

    Schoeters Frank

    03 481 71 38

    0479 47 40 14

    frankschoeters@telenet.be

    Sels Roger

    03 480 74 12

     

    roger.sels2@telenet.be

    Somers Luc

    03 230 08 76

    0485 05 73 92

    luc.somers@base.be

    Toetenel Francois

    03 321 68 39

     

    ftoetenel@hotmail.com

    Truyen Jef

    03 485 80 82

    Anniejef@hotmail.com

    Van Den Schoor Dirk

    maria.verbraecken@hotmail.com

    Van Elsen John

     

     0474 49 62 86

    jonger@telenet.be

    Van Eynde Carl

    03 488 38 33

    Van Heugten Danny

     

    0495 79 32 78

    dannyvanheugten@skynet.be

    Van Heugten Gilbert

     

    0499 32 14 70

    annylens@skynet.be

    Van Houtven Willy

     

    0474 17 16 71

    willy.van.houtven@pandora.be

    Van Hove Eduard

    03 482 44 45

     

    eduardvanhove@telenet.be

    Van Steenbergen Gust

    03 44933 02

     

    gust.vansteenbergen@telenet.be

    Vercammen Leo

    0474 29 12 42

    Vermeiren Mark

     

     

    markus.vermeiren@skynet.be

    Verswijvel Danny

     

    0497 89 14 48

    danny.verswyvel@skynet.be

    Vloebergs Ronny

    03 411 04 46

    0498 80 28 11

    ronald.vloebergs@telenet.be

     xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

     xxxxxxxxxxx

     xxxxxxxxxx

     




    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.contacten

        Naam                                               Tel                  GSM                 e-mail

    Bruyndoncks Robert

    0472 50 93 44

    robert.erna@skynet.be

    De Borger Jef

    03 482 01 78

    jozef.deborger@outlook.be

    Ceulemans Louis

    03 482 23 93

    Coppens Robert

    0473 51 42 79

    Dams Freddy

    03 481 70 07

    dams-vermeulen@skynet.be

    De Breuker Herman

    03 484 54 03

    hermandebreuker@hotmail.com

    De Cock Jimmy

     

    0485 23 24 24

    jim.decock@pandora.be

    De Keuster Karl

    0486 42 77 21

    karl.de.keuster@telenet.be

    De Peuter Louis

    03 480 84 43

    depeuter.sempels@skynet.be

    De Poorter Ludo

    03 481 62 88

    De Pooter Rudy

    rudy.de.pooter3@telenet.be

    De Smet Fred

    03 480 05 19

    freddy.de.smet4@telenet.be

    D'hoey Dré

     

    0475 76 90 15

    fvk.dre@telenet.be

    D'hoey Serge

    015 63 03 71

    s.dhoey@telenet.be

    Diels Dré

    03 481 65 37

    0495 78 22 42

    dre.diels@telenet.be

    Dillen Godelieve & Luyten Armand

     

     

    godelievedillen@telenet.be

    Goossens Jef (Coiffeur)

    0477 13 81 98

    irma.kolen@telenet.be

    Guldentops Willy

    03 828 89 01

    willy.guldentops@telenet.be

    Huygelbergs Benny

    03 481 98 53

    npld.huygelberghs@skynet.be

    Hopp Werner

    werner.hopp5@facebook.com

    Janssens Tjen

    0476 57 58 21

    janssens_lauwers@telenet.be

    Kerckhofs Swa

    03 482 44 72

    0474 58 38 63

    swakerckhofs@telenet.be

    Laenen Herman

    03 481 60 41

    0477 20 85 57

    hermanleanen@telenet.be

    Lemmens Walter

    03 481 75 58

    0473 72 49 32

    lemmens.walter@telenet.be

    Lenaerts Achiel

    03 484 45 96

    0477 85 30 44

    achiel.lenaerts@telenet.be

    Letters Swa

    03 480 63 10

     

     




    Reacties (0)
    08-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe site

    Nieuwe website




    Reacties (0)
    24-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FVK

    Dit blog is niet meer in gebruik

    Vanaf nu de link zie bijlage

      onderaan in het geel

    gebruiken .

         DUS PLAATS DEZE BIJ UW FAVORIETEN !!!!!!!

                        

    Bijlagen:
    http://www.fvkdre.wix.com/fvk-2560   




    Reacties (0)
    22-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ffff
    Om alle ritten te bekijken "Account aanmaken"
    GPS Routes
    Routes downloaden
     via "GARMIN CONNECT"
    uitnodiging versturen naar "Fvkdre"



    Reacties (0)
    NUTTIGE LINKS
  • Contact Leden
  • Ranking 2009
  • Ranking 2010
  • Ranking 2011
  • Ranking 2012
  • Ranking 2013
  • Seizoencijfers
  • 2006 - 2013
  • Foto
    E-mail mij

    Foto
    Blog als favoriet !
    GPS Routes
  • Facebook
  • Veloviewer
  • Bryton
  • Garmin
  • Ritten in Belgie
  • Foto
    Archief per jaar
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006

    Blog tegen de regels? Meld het ons!
    Gratis blog op http://blog.seniorennet.be - SeniorenNet Blogs, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!