Naar de inhoud

Ma Vie

Het leven als gehandicapte
akke.beakke.be


Snikylou heet u welkom


Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202632
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202677
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202644
maandag 12 oktober 202666
zondag 11 oktober 202644
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202666
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202685
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202655
Samen6460
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)32
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2525
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2926
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1717
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2222
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)99
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)33
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1111
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1717
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1616
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1010
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1313
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2727
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)44
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)66
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)87
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)77
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)44
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)77
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)44
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)53
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)53
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)53
Samen275264
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20266662
September 20264949
Augustus 20265555
Juli 20264545
Juni 20262625
Mei 20261414
April 202697
Maart 2026117
Februari 202685
Januari 2026116
December 20252620
November 202511074
Oktober 20251211
September 202511086
Augustus 202554
Juli 202566
Juni 20251615
Mei 20251510
April 202519537
Maart 20251610
Februari 20251110
Januari 20252020
December 202400
Samen836578
Per jaar
  • 2026 (tot nu)275 bezoekers · 294 bekeken
  • 2025303 bezoekers · 542 bekeken
  • 202443 bezoekers · 49 bekeken
  • 202322 bezoekers · 32 bekeken
  • 2022100 bezoekers · 216 bekeken
  • 202131 bezoekers · 38 bekeken
  • 202035 bezoekers · 148 bekeken
  • 201922 bezoekers · 23 bekeken
  • 201870 bezoekers · 76 bekeken
  • 20178 bezoekers · 8 bekeken
  • 201658 bezoekers · 140 bekeken
  • 2015170 bezoekers · 208 bekeken
  • 2014372 bezoekers · 431 bekeken
  • 2013279 bezoekers · 355 bekeken
  • 2012275 bezoekers · 477 bekeken
  • 2011369 bezoekers · 453 bekeken
  • 2010530 bezoekers · 645 bekeken
  • 2009569 bezoekers · 787 bekeken
  • 2008711 bezoekers · 882 bekeken
  • 20071.188 bezoekers · 1.692 bekeken
  • 20061.067 bezoekers · 2.524 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2942754,2%
20255423034,7%
202449430,7%
202332220,3%
20222161001,5%
202138310,5%
2020148350,5%
201923220,3%
201876701,1%
2017880,1%
2016140580,9%
20152081702,6%
20144313725,7%
20133552794,3%
20124772754,2%
20114533695,7%
20106455308,2%
20097875698,8%
200888271110,9%
20071.6921.18818,3%
20062.5241.06716,4%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur24184,9%
1 tot 2 uur18143,8%
2 tot 3 uur19184,9%
3 tot 4 uur10102,7%
4 tot 5 uur22205,4%
5 tot 6 uur13102,7%
6 tot 7 uur15133,5%
7 tot 8 uur21195,1%
8 tot 9 uur23184,9%
9 tot 10 uur21184,9%
10 tot 11 uur11102,7%
11 tot 12 uur24246,5%
12 tot 13 uur17164,3%
13 tot 14 uur19174,6%
14 tot 15 uur17154,1%
15 tot 16 uur30215,7%
16 tot 17 uur23215,7%
17 tot 18 uur22226,0%
18 tot 19 uur17123,3%
19 tot 20 uur992,4%
20 tot 21 uur14123,3%
21 tot 22 uur982,2%
22 tot 23 uur16113,0%
23 tot 24 uur16133,5%
Samen430369100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag33 bezoekers · 34 bekeken
  • Dinsdag59 bezoekers · 75 bekeken
  • Woensdag62 bezoekers · 68 bekeken
  • Donderdag60 bezoekers · 76 bekeken
  • Vrijdag67 bezoekers · 84 bekeken
  • Zaterdag40 bezoekers · 44 bekeken
  • Zondag48 bezoekers · 49 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag34338,9%
Dinsdag755916,0%
Woensdag686216,8%
Donderdag766016,3%
Vrijdag846718,2%
Zaterdag444010,8%
Zondag494813,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
337 keer bekeken (78,4%), 281 bezoekers (76,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
93 keer bekeken (21,6%), 88 bezoekers (23,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Ma Vie

↑ Terug naar de berichten