Naar de inhoud

Charcotvoet & Diabetes

Vergeet Uw voeten niet! Last van diabetische voetklachten? Deel Uw ervaring.
akke.beakke.be

welkom700x200paars.jpg


Waarom dit dagboek? Omdat Diabetes zo'n sluipende ziekte is waar je eerst niets van merkt. Geen klachten, geen zorgen. Tot het vaak bij toeval ontdekt wordt. In mijn geval te laat omdat ik al minstens 8 jaar diabetes type twee moet hebben gehad. Opeens was het helemaal mis met mijn rechtervoet. De Charcotvoet (diabetische voet) ik had er nooit van gehoord maar als je wilt, lees dit verhaal. Welkom in mijn wereld.

colorbar.gif

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202622
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202622
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202644
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202644
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202611
Samen4040
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1515
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2121
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1010
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)88
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)55
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)77
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)44
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)66
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)55
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1111
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)66
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)66
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)55
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)66
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)55
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)65
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)112
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)125
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)11
Samen176159
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20264444
September 20261717
Augustus 20262424
Juli 20261313
Juni 20262323
Mei 20261010
April 20262221
Maart 2026237
Februari 2026106
Januari 202644
December 20252523
November 202516785
Oktober 202514089
September 2025245140
Augustus 202522
Juli 20251111
Juni 20253317
Mei 20251412
April 20256231
Maart 20252424
Februari 20252121
Januari 20251111
December 202433
Samen948638
Per jaar
  • 2026 (tot nu)169 bezoekers · 190 bekeken
  • 2025466 bezoekers · 755 bekeken
  • 2024521 bezoekers · 531 bekeken
  • 202312 bezoekers · 13 bekeken
  • 2022137 bezoekers · 139 bekeken
  • 202118 bezoekers · 121 bekeken
  • 202028 bezoekers · 57 bekeken
  • 201972 bezoekers · 99 bekeken
  • 201856 bezoekers · 70 bekeken
  • 201749 bezoekers · 83 bekeken
  • 201688 bezoekers · 147 bekeken
  • 2015477 bezoekers · 683 bekeken
  • 20142.300 bezoekers · 2.517 bekeken
  • 2013740 bezoekers · 1.000 bekeken
  • 20121.293 bezoekers · 2.120 bekeken
  • 20112.274 bezoekers · 3.252 bekeken
  • 20103.452 bezoekers · 5.340 bekeken
  • 2009779 bezoekers · 1.775 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1901691,3%
20257554663,6%
20245315214,0%
202313120,1%
20221391371,1%
2021121180,1%
202057280,2%
201999720,6%
201870560,4%
201783490,4%
2016147880,7%
20156834773,7%
20142.5172.30017,8%
20131.0007405,7%
20122.1201.29310,0%
20113.2522.27417,6%
20105.3403.45226,7%
20091.7757796,0%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur14124,3%
1 tot 2 uur19103,6%
2 tot 3 uur19114,0%
3 tot 4 uur17103,6%
4 tot 5 uur14114,0%
5 tot 6 uur1393,2%
6 tot 7 uur12124,3%
7 tot 8 uur15124,3%
8 tot 9 uur15124,3%
9 tot 10 uur20145,1%
10 tot 11 uur13124,3%
11 tot 12 uur11103,6%
12 tot 13 uur24165,8%
13 tot 14 uur25227,9%
14 tot 15 uur10103,6%
15 tot 16 uur16103,6%
16 tot 17 uur12124,3%
17 tot 18 uur20155,4%
18 tot 19 uur15114,0%
19 tot 20 uur1293,2%
20 tot 21 uur22114,0%
21 tot 22 uur18114,0%
22 tot 23 uur1682,9%
23 tot 24 uur1072,5%
Samen382277100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag29 bezoekers · 29 bekeken
  • Dinsdag51 bezoekers · 82 bekeken
  • Woensdag45 bezoekers · 87 bekeken
  • Donderdag55 bezoekers · 77 bekeken
  • Vrijdag35 bezoekers · 38 bekeken
  • Zaterdag27 bezoekers · 29 bekeken
  • Zondag35 bezoekers · 40 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag292910,5%
Dinsdag825118,4%
Woensdag874516,2%
Donderdag775519,9%
Vrijdag383512,6%
Zaterdag29279,7%
Zondag403512,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
313 keer bekeken (81,9%), 215 bezoekers (77,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
69 keer bekeken (18,1%), 62 bezoekers (22,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Charcotvoet & Diabetes

↑ Terug naar de berichten