Naar de inhoud

De bezige bijen

De doendenkers
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202633
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen44
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202633
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen1818
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)44
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1010
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)44
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)44
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)66
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)55
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)99
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)88
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)76
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)66
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1414
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1919
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)3227
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)1212
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1111
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)88
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)55
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1111
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)21
Samen208201
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261818
September 202699
Augustus 20262626
Juli 20263231
Juni 20268075
Mei 20262020
April 20262121
Maart 2026442
Februari 20262413
Januari 20261.09711
December 202510482
November 20256239
Oktober 2025238101
September 2025641207
Augustus 202594
Juli 20253.173396
Juni 202554
Mei 2025562267
April 2025248
Maart 20251616
Februari 202595
Januari 202546474
December 202410844
November 2024757259
Samen7.5431.732
Per jaar
  • 2026 (tot nu)226 bezoekers · 1.371 bekeken
  • 20251.203 bezoekers · 5.307 bekeken
  • 20243.284 bezoekers · 3.930 bekeken
  • 202363 bezoekers · 71 bekeken
  • 2022482 bezoekers · 654 bekeken
  • 2021135 bezoekers · 140 bekeken
  • 2020113 bezoekers · 127 bekeken
  • 2019188 bezoekers · 218 bekeken
  • 2018166 bezoekers · 194 bekeken
  • 2017384 bezoekers · 491 bekeken
  • 2016829 bezoekers · 981 bekeken
  • 20152.501 bezoekers · 2.997 bekeken
  • 20147.352 bezoekers · 7.864 bekeken
  • 20133.353 bezoekers · 4.098 bekeken
  • 20124.321 bezoekers · 6.571 bekeken
  • 20116.215 bezoekers · 8.929 bekeken
  • 20107.283 bezoekers · 10.104 bekeken
  • 20094.213 bezoekers · 5.818 bekeken
  • 20084.213 bezoekers · 5.878 bekeken
  • 20074.861 bezoekers · 6.727 bekeken
  • 20063.843 bezoekers · 6.363 bekeken
  • 2005720 bezoekers · 1.929 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.3712260,4%
20255.3071.2032,2%
20243.9303.2845,9%
202371630,1%
20226544820,9%
20211401350,2%
20201271130,2%
20192181880,3%
20181941660,3%
20174913840,7%
20169818291,5%
20152.9972.5014,5%
20147.8647.35213,1%
20134.0983.3536,0%
20126.5714.3217,7%
20118.9296.21511,1%
201010.1047.28313,0%
20095.8184.2137,5%
20085.8784.2137,5%
20076.7274.8618,7%
20066.3633.8436,9%
20051.9297201,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur24184,0%
1 tot 2 uur26153,3%
2 tot 3 uur19153,3%
3 tot 4 uur1392,0%
4 tot 5 uur24173,8%
5 tot 6 uur22184,0%
6 tot 7 uur19153,3%
7 tot 8 uur39245,4%
8 tot 9 uur26224,9%
9 tot 10 uur27204,5%
10 tot 11 uur29214,7%
11 tot 12 uur23194,2%
12 tot 13 uur25143,1%
13 tot 14 uur25173,8%
14 tot 15 uur42224,9%
15 tot 16 uur31224,9%
16 tot 17 uur37235,1%
17 tot 18 uur25214,7%
18 tot 19 uur699214,7%
19 tot 20 uur43692,0%
20 tot 21 uur39194,2%
21 tot 22 uur28235,1%
22 tot 23 uur66204,5%
23 tot 24 uur31245,4%
Samen1.775448100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag56 bezoekers · 63 bekeken
  • Dinsdag96 bezoekers · 1.245 bekeken
  • Woensdag62 bezoekers · 94 bekeken
  • Donderdag57 bezoekers · 85 bekeken
  • Vrijdag56 bezoekers · 140 bekeken
  • Zaterdag49 bezoekers · 66 bekeken
  • Zondag72 bezoekers · 82 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag635612,5%
Dinsdag1.2459621,4%
Woensdag946213,8%
Donderdag855712,7%
Vrijdag1405612,5%
Zaterdag664910,9%
Zondag827216,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.627 keer bekeken (91,7%), 327 bezoekers (73,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
148 keer bekeken (8,3%), 121 bezoekers (27,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van De bezige bijen

↑ Terug naar de berichten