Naar de inhoud

Doorheen Leuven en er omheen

Maar ook buiten Leuven is er moois te zien
akke.beakke.be
Weer in Leuven

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202677
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202655
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202633
Samen3535
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1212
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1616
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1414
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2222
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2020
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1818
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)3737
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1918
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)88
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)66
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)66
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)88
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1313
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)1111
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1818
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)2222
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)2626
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)1313
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1818
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)1915
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1212
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)2222
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)2727
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)3218
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)3030
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1814
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)2121
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Samen496473
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20263838
September 20269797
Augustus 20264645
Juli 20264545
Juni 20268787
Mei 20268379
April 202610082
Maart 202612852
Februari 202644988
Januari 202633464
December 2025717194
November 2025865176
Oktober 20253.249491
September 20251.481262
Augustus 202525647
Juli 20251.161368
Juni 20252622
Mei 2025526300
April 2025695321
Maart 202510885
Februari 2025156147
Januari 2025636432
December 2024291286
Samen11.5743.808
Per jaar
  • 2026 (tot nu)677 bezoekers · 1.407 bekeken
  • 20252.845 bezoekers · 9.876 bekeken
  • 20245.717 bezoekers · 6.101 bekeken
  • 2023248 bezoekers · 341 bekeken
  • 2022548 bezoekers · 1.032 bekeken
  • 2021160 bezoekers · 198 bekeken
  • 2020222 bezoekers · 527 bekeken
  • 2019418 bezoekers · 915 bekeken
  • 2018413 bezoekers · 929 bekeken
  • 2017612 bezoekers · 1.172 bekeken
  • 2016661 bezoekers · 1.245 bekeken
  • 20151.707 bezoekers · 2.550 bekeken
  • 20147.268 bezoekers · 8.738 bekeken
  • 20133.958 bezoekers · 5.888 bekeken
  • 20125.403 bezoekers · 9.771 bekeken
  • 20116.357 bezoekers · 9.732 bekeken
  • 20108.943 bezoekers · 12.995 bekeken
  • 20098.381 bezoekers · 11.991 bekeken
  • 20088.635 bezoekers · 13.027 bekeken
  • 20079.227 bezoekers · 14.089 bekeken
  • 20064.949 bezoekers · 10.061 bekeken
  • 20051.041 bezoekers · 2.843 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.4076770,9%
20259.8762.8453,6%
20246.1015.7177,3%
20233412480,3%
20221.0325480,7%
20211981600,2%
20205272220,3%
20199154180,5%
20189294130,5%
20171.1726120,8%
20161.2456610,8%
20152.5501.7072,2%
20148.7387.2689,3%
20135.8883.9585,0%
20129.7715.4036,9%
20119.7326.3578,1%
201012.9958.94311,4%
200911.9918.38110,7%
200813.0278.63511,0%
200714.0899.22711,8%
200610.0614.9496,3%
20052.8431.0411,3%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur145565,3%
1 tot 2 uur124474,5%
2 tot 3 uur148424,0%
3 tot 4 uur111474,5%
4 tot 5 uur124504,8%
5 tot 6 uur111363,4%
6 tot 7 uur154444,2%
7 tot 8 uur140373,5%
8 tot 9 uur111393,7%
9 tot 10 uur109494,7%
10 tot 11 uur134424,0%
11 tot 12 uur114434,1%
12 tot 13 uur163504,8%
13 tot 14 uur119555,3%
14 tot 15 uur137424,0%
15 tot 16 uur93403,8%
16 tot 17 uur156585,5%
17 tot 18 uur191393,7%
18 tot 19 uur68313,0%
19 tot 20 uur88424,0%
20 tot 21 uur72353,3%
21 tot 22 uur123323,1%
22 tot 23 uur114464,4%
23 tot 24 uur140454,3%
Samen2.9891.047100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag126 bezoekers · 325 bekeken
  • Dinsdag163 bezoekers · 500 bekeken
  • Woensdag167 bezoekers · 411 bekeken
  • Donderdag157 bezoekers · 441 bekeken
  • Vrijdag147 bezoekers · 645 bekeken
  • Zaterdag143 bezoekers · 258 bekeken
  • Zondag144 bezoekers · 409 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag32512612,0%
Dinsdag50016315,6%
Woensdag41116716,0%
Donderdag44115715,0%
Vrijdag64514714,0%
Zaterdag25814313,7%
Zondag40914413,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
2.322 keer bekeken (77,7%), 760 bezoekers (72,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
667 keer bekeken (22,3%), 287 bezoekers (27,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Doorheen Leuven en er omheen

↑ Terug naar de berichten