Naar de inhoud

MIJN ARTIKELS

DUIVENDAGBOEK
akke.beakke.be
HIER VIND U MIJN VERHALEN OVER VROEGER, OVER DE ACTUALITEIT, BEDENKINGEN, HET WEL EN WEE VAN MIJN DUIVEN ( Reeds geplaatst in de duivenbode-de vrije duif)

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202611
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202632
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen87
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)43
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)43
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)386
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)53
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)85
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)77
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)5425
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)2316
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)22
Samen180105
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202687
September 202655
Augustus 202644
Juli 202611
Juni 202699
Mei 202611
April 20261312
Maart 20265518
Februari 20268448
Januari 2026108
December 20252523
November 20251513
Oktober 20253025
September 20251410
Augustus 20256020
Juli 2025119
Juni 202598
Mei 20251917
April 20251514
Maart 202598
Februari 2025109
Januari 202597
December 202488
Samen424284
Per jaar
  • 2026 (tot nu)113 bezoekers · 190 bekeken
  • 2025163 bezoekers · 226 bekeken
  • 2024240 bezoekers · 259 bekeken
  • 202371 bezoekers · 74 bekeken
  • 2022154 bezoekers · 164 bekeken
  • 2021142 bezoekers · 190 bekeken
  • 2020215 bezoekers · 247 bekeken
  • 2019506 bezoekers · 579 bekeken
  • 2018449 bezoekers · 531 bekeken
  • 2017366 bezoekers · 427 bekeken
  • 2016490 bezoekers · 573 bekeken
  • 20151.083 bezoekers · 1.254 bekeken
  • 20142.986 bezoekers · 3.162 bekeken
  • 20131.188 bezoekers · 1.435 bekeken
  • 20121.870 bezoekers · 2.429 bekeken
  • 20111.433 bezoekers · 1.879 bekeken
  • 20101.551 bezoekers · 1.926 bekeken
  • 20091.570 bezoekers · 2.019 bekeken
  • 20081.586 bezoekers · 2.295 bekeken
  • 20071.232 bezoekers · 1.788 bekeken
  • 200661 bezoekers · 126 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1901130,6%
20252261630,9%
20242592401,4%
202374710,4%
20221641540,9%
20211901420,8%
20202472151,2%
20195795062,9%
20185314492,6%
20174273662,1%
20165734902,8%
20151.2541.0836,2%
20143.1622.98617,1%
20131.4351.1886,8%
20122.4291.87010,7%
20111.8791.4338,2%
20101.9261.5518,9%
20092.0191.5709,0%
20082.2951.5869,1%
20071.7881.2327,1%
2006126610,3%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur553,4%
1 tot 2 uur885,4%
2 tot 3 uur553,4%
3 tot 4 uur210,7%
4 tot 5 uur553,4%
5 tot 6 uur332,0%
6 tot 7 uur000,0%
7 tot 8 uur110,7%
8 tot 9 uur664,0%
9 tot 10 uur442,7%
10 tot 11 uur885,4%
11 tot 12 uur553,4%
12 tot 13 uur321912,8%
13 tot 14 uur10106,7%
14 tot 15 uur1464,0%
15 tot 16 uur553,4%
16 tot 17 uur664,0%
17 tot 18 uur4074,7%
18 tot 19 uur653,4%
19 tot 20 uur664,0%
20 tot 21 uur953,4%
21 tot 22 uur442,7%
22 tot 23 uur33149,4%
23 tot 24 uur13117,4%
Samen230149100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag14 bezoekers · 15 bekeken
  • Dinsdag14 bezoekers · 14 bekeken
  • Woensdag37 bezoekers · 47 bekeken
  • Donderdag40 bezoekers · 73 bekeken
  • Vrijdag13 bezoekers · 13 bekeken
  • Zaterdag11 bezoekers · 44 bekeken
  • Zondag20 bezoekers · 24 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag15149,4%
Dinsdag14149,4%
Woensdag473724,8%
Donderdag734026,8%
Vrijdag13138,7%
Zaterdag44117,4%
Zondag242013,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
162 keer bekeken (70,4%), 118 bezoekers (79,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
68 keer bekeken (29,6%), 31 bezoekers (20,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van MIJN ARTIKELS

↑ Terug naar de berichten