Naar de inhoud

OPS-CTE

Schildersziekte
akke.beakke.be
OPS een beroepsziekte die niet nodig is in deze moderne tijd maar nog steeds veelvuldig voorkomt

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202644
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202622
vrijdag 2 oktober 202622
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202611
dinsdag 29 september 202600
Samen3636
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1616
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1212
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)88
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)77
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)99
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1616
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2020
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)3737
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)3030
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)88
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)77
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1111
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)44
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)66
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1515
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1616
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1717
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)1111
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1212
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1717
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)2020
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1818
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1010
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1111
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)234
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)446
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)98
Samen424366
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20263535
September 20264848
Augustus 20268989
Juli 20263131
Juni 20266262
Mei 20264444
April 20263939
Maart 20266710
Februari 20261211
Januari 2026122
December 20259871
November 20257644
Oktober 20251815
September 2025387152
Augustus 202573
Juli 202513295
Juni 2025284139
Mei 2025379
April 20253218
Maart 202543
Februari 202511
Januari 20252424
December 20247776
November 2024161144
Samen1.7771.165
Per jaar
  • 2026 (tot nu)371 bezoekers · 439 bekeken
  • 2025574 bezoekers · 1.100 bekeken
  • 2024605 bezoekers · 627 bekeken
  • 202335 bezoekers · 44 bekeken
  • 2022355 bezoekers · 685 bekeken
  • 202156 bezoekers · 61 bekeken
  • 202077 bezoekers · 105 bekeken
  • 201996 bezoekers · 104 bekeken
  • 2018112 bezoekers · 131 bekeken
  • 2017172 bezoekers · 218 bekeken
  • 2016240 bezoekers · 320 bekeken
  • 2015501 bezoekers · 566 bekeken
  • 20141.646 bezoekers · 1.706 bekeken
  • 2013579 bezoekers · 704 bekeken
  • 2012723 bezoekers · 978 bekeken
  • 20111.228 bezoekers · 1.621 bekeken
  • 20102.708 bezoekers · 3.459 bekeken
  • 20092.303 bezoekers · 2.923 bekeken
  • 20082.840 bezoekers · 3.688 bekeken
  • 20072.435 bezoekers · 3.501 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4393712,1%
20251.1005743,3%
20246276053,4%
202344350,2%
20226853552,0%
202161560,3%
2020105770,4%
2019104960,5%
20181311120,6%
20172181721,0%
20163202401,4%
20155665012,8%
20141.7061.6469,3%
20137045793,3%
20129787234,1%
20111.6211.2287,0%
20103.4592.70815,3%
20092.9232.30313,0%
20083.6882.84016,1%
20073.5012.43513,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur42285,6%
1 tot 2 uur27265,2%
2 tot 3 uur30204,0%
3 tot 4 uur28244,8%
4 tot 5 uur53244,8%
5 tot 6 uur25244,8%
6 tot 7 uur1091,8%
7 tot 8 uur23193,8%
8 tot 9 uur19183,6%
9 tot 10 uur24224,4%
10 tot 11 uur21153,0%
11 tot 12 uur23204,0%
12 tot 13 uur40275,4%
13 tot 14 uur31224,4%
14 tot 15 uur16153,0%
15 tot 16 uur29234,6%
16 tot 17 uur29265,2%
17 tot 18 uur17122,4%
18 tot 19 uur27234,6%
19 tot 20 uur17163,2%
20 tot 21 uur22153,0%
21 tot 22 uur31295,8%
22 tot 23 uur17163,2%
23 tot 24 uur30285,6%
Samen631501100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag68 bezoekers · 73 bekeken
  • Dinsdag81 bezoekers · 105 bekeken
  • Woensdag57 bezoekers · 64 bekeken
  • Donderdag83 bezoekers · 88 bekeken
  • Vrijdag69 bezoekers · 72 bekeken
  • Zaterdag68 bezoekers · 101 bekeken
  • Zondag75 bezoekers · 128 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag736813,6%
Dinsdag1058116,2%
Woensdag645711,4%
Donderdag888316,6%
Vrijdag726913,8%
Zaterdag1016813,6%
Zondag1287515,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
402 keer bekeken (63,7%), 358 bezoekers (71,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
229 keer bekeken (36,3%), 143 bezoekers (28,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van OPS-CTE

↑ Terug naar de berichten