Naar de inhoud

Steven's place

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202622
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202622
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202644
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202611
Samen2323
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)44
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1212
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1010
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1111
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)7474
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)9292
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)6969
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)152152
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)6262
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)66
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)66
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)44
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)55
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)77
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)88
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)88
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)55
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)88
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)44
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1111
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)66
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)41
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)31
Samen600595
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20262626
September 2026240240
Augustus 2026234234
Juli 20261616
Juni 20263434
Mei 20262020
April 20262323
Maart 202641
Februari 20264826
Januari 202655
December 20259460
November 2025314133
Oktober 2025215118
September 20254036
Augustus 202541
Juli 2025360208
Juni 202519397
Mei 2025139116
April 20258262
Maart 20254038
Februari 20255151
Januari 20254343
December 20243131
Samen2.2561.619
Per jaar
  • 2026 (tot nu)625 bezoekers · 650 bekeken
  • 2025963 bezoekers · 1.575 bekeken
  • 20241.330 bezoekers · 1.610 bekeken
  • 202314 bezoekers · 19 bekeken
  • 202294 bezoekers · 176 bekeken
  • 202120 bezoekers · 42 bekeken
  • 202071 bezoekers · 72 bekeken
  • 2019388 bezoekers · 404 bekeken
  • 2018403 bezoekers · 436 bekeken
  • 201793 bezoekers · 95 bekeken
  • 2016107 bezoekers · 121 bekeken
  • 2015481 bezoekers · 515 bekeken
  • 20141.658 bezoekers · 1.734 bekeken
  • 2013649 bezoekers · 717 bekeken
  • 2012858 bezoekers · 1.109 bekeken
  • 20112.325 bezoekers · 2.705 bekeken
  • 20106.563 bezoekers · 8.764 bekeken
  • 20096.743 bezoekers · 11.857 bekeken
  • 2008171 bezoekers · 775 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)6506252,7%
20251.5759634,1%
20241.6101.3305,6%
202319140,1%
2022176940,4%
202142200,1%
202072710,3%
20194043881,6%
20184364031,7%
201795930,4%
20161211070,5%
20155154812,0%
20141.7341.6587,0%
20137176492,8%
20121.1098583,6%
20112.7052.3259,9%
20108.7646.56327,9%
200911.8576.74328,6%
20087751710,7%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur53374,5%
1 tot 2 uur37273,3%
2 tot 3 uur47394,8%
3 tot 4 uur46323,9%
4 tot 5 uur31283,4%
5 tot 6 uur38313,8%
6 tot 7 uur49374,5%
7 tot 8 uur50394,8%
8 tot 9 uur63455,5%
9 tot 10 uur38344,2%
10 tot 11 uur39303,7%
11 tot 12 uur51323,9%
12 tot 13 uur43364,4%
13 tot 14 uur47334,0%
14 tot 15 uur31273,3%
15 tot 16 uur41283,4%
16 tot 17 uur44394,8%
17 tot 18 uur40364,4%
18 tot 19 uur33293,5%
19 tot 20 uur46323,9%
20 tot 21 uur39364,4%
21 tot 22 uur44354,3%
22 tot 23 uur41334,0%
23 tot 24 uur67435,3%
Samen1.058818100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag142 bezoekers · 151 bekeken
  • Dinsdag135 bezoekers · 162 bekeken
  • Woensdag139 bezoekers · 161 bekeken
  • Donderdag111 bezoekers · 217 bekeken
  • Vrijdag93 bezoekers · 139 bekeken
  • Zaterdag93 bezoekers · 98 bekeken
  • Zondag105 bezoekers · 130 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag15114217,4%
Dinsdag16213516,5%
Woensdag16113917,0%
Donderdag21711113,6%
Vrijdag1399311,4%
Zaterdag989311,4%
Zondag13010512,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
830 keer bekeken (78,4%), 620 bezoekers (75,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
228 keer bekeken (21,6%), 198 bezoekers (24,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Steven's place

↑ Terug naar de berichten