Naar de inhoud

🍂🪵 MIJN BLOG 🍂🪵

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202631
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202611
Samen53
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202631
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202611
vrijdag 16 oktober 20261111
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202688
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202644
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202677
donderdag 8 oktober 202699
woensdag 7 oktober 20261312
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202677
zaterdag 3 oktober 202677
Samen9188
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)53
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2929
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)4039
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)5656
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2121
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)77
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)55
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1010
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1111
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)99
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)66
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)77
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)88
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)55
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)66
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)66
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)88
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)99
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)55
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)77
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)77
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)77
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)11
Samen291288
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 2026103100
September 20267171
Augustus 20263131
Juli 20261818
Juni 20261818
Mei 20262525
April 20262424
Maart 202600
Februari 202611
Januari 2026118
December 202511559
November 20256748
Oktober 2025268150
September 2025457190
Augustus 202522
Juli 2025179116
Juni 2025181120
Mei 202514039
April 20251612
Maart 202532
Februari 20251313
Januari 202544
December 202411
Samen1.7481.052
Per jaar
  • 2026 (tot nu)296 bezoekers · 302 bekeken
  • 2025755 bezoekers · 1.445 bekeken
  • 2024485 bezoekers · 497 bekeken
  • 202313 bezoekers · 22 bekeken
  • 2022250 bezoekers · 403 bekeken
  • 2021335 bezoekers · 1.024 bekeken
  • 2020812 bezoekers · 2.038 bekeken
  • 2019951 bezoekers · 2.653 bekeken
  • 2018171 bezoekers · 284 bekeken
  • 2017248 bezoekers · 587 bekeken
  • 2016390 bezoekers · 1.124 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3022966,3%
20251.44575516,0%
202449748510,3%
202322130,3%
20224032505,3%
20211.0243357,1%
20202.03881217,3%
20192.65395120,2%
20182841713,6%
20175872485,3%
20161.1243908,3%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur23235,7%
1 tot 2 uur15102,5%
2 tot 3 uur16153,7%
3 tot 4 uur16133,2%
4 tot 5 uur16153,7%
5 tot 6 uur19174,2%
6 tot 7 uur22184,5%
7 tot 8 uur27246,0%
8 tot 9 uur17164,0%
9 tot 10 uur19174,2%
10 tot 11 uur30184,5%
11 tot 12 uur28246,0%
12 tot 13 uur26184,5%
13 tot 14 uur18174,2%
14 tot 15 uur22205,0%
15 tot 16 uur21205,0%
16 tot 17 uur20184,5%
17 tot 18 uur12112,7%
18 tot 19 uur21153,7%
19 tot 20 uur17143,5%
20 tot 21 uur15133,2%
21 tot 22 uur24246,0%
22 tot 23 uur17102,5%
23 tot 24 uur23133,2%
Samen484403100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag55 bezoekers · 95 bekeken
  • Dinsdag74 bezoekers · 86 bekeken
  • Woensdag69 bezoekers · 75 bekeken
  • Donderdag51 bezoekers · 57 bekeken
  • Vrijdag68 bezoekers · 73 bekeken
  • Zaterdag43 bezoekers · 45 bekeken
  • Zondag43 bezoekers · 53 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag955513,6%
Dinsdag867418,4%
Woensdag756917,1%
Donderdag575112,7%
Vrijdag736816,9%
Zaterdag454310,7%
Zondag534310,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
386 keer bekeken (79,8%), 317 bezoekers (78,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
98 keer bekeken (20,2%), 86 bezoekers (21,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van 🍂🪵 MIJN BLOG 🍂🪵