Naar de inhoud

HOTEL- EN TOERISMESCHOOL SPERMALIE BRUGGE

KLAS 2Aa JAAR 2007 - 2008
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202644
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202655
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202644
woensdag 30 september 202688
Samen4848
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1212
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1818
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2828
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2222
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)55
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1111
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1111
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1211
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)88
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)55
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)66
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1010
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1616
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)66
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)65
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)63
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)19.07493
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)57225
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)11
Samen19.855322
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20264040
September 20266868
Augustus 20263837
Juli 20262727
Juni 20261313
Mei 20261312
April 202644
Maart 202619.651120
Februari 202600
Januari 202633
December 20252018
November 20252016
Oktober 20253030
September 202510766
Augustus 202511
Juli 20254843
Juni 202511077
Mei 202577
April 20251511
Maart 202565
Februari 202598
Januari 20253333
December 202465
November 20245554
Samen20.324698
Per jaar
  • 2026 (tot nu)324 bezoekers · 19.857 bekeken
  • 2025315 bezoekers · 406 bekeken
  • 2024279 bezoekers · 286 bekeken
  • 202322 bezoekers · 25 bekeken
  • 2022147 bezoekers · 275 bekeken
  • 202142 bezoekers · 47 bekeken
  • 202045 bezoekers · 56 bekeken
  • 201975 bezoekers · 85 bekeken
  • 201850 bezoekers · 55 bekeken
  • 201790 bezoekers · 105 bekeken
  • 2016129 bezoekers · 158 bekeken
  • 2015307 bezoekers · 372 bekeken
  • 2014732 bezoekers · 819 bekeken
  • 2013486 bezoekers · 606 bekeken
  • 20121.152 bezoekers · 2.034 bekeken
  • 20111.951 bezoekers · 2.895 bekeken
  • 20102.119 bezoekers · 3.137 bekeken
  • 20094.498 bezoekers · 6.224 bekeken
  • 20082.497 bezoekers · 3.955 bekeken
  • 20073.651 bezoekers · 5.620 bekeken
  • 2006596 bezoekers · 1.589 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)19.8573241,7%
20254063151,6%
20242862791,4%
202325220,1%
20222751470,8%
202147420,2%
202056450,2%
201985750,4%
201855500,3%
2017105900,5%
20161581290,7%
20153723071,6%
20148197323,8%
20136064862,5%
20122.0341.1525,9%
20112.8951.95110,0%
20103.1372.11910,9%
20096.2244.49823,1%
20083.9552.49712,8%
20075.6203.65118,7%
20061.5895963,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1.292225,7%
1 tot 2 uur1.071225,7%
2 tot 3 uur1.151225,7%
3 tot 4 uur1.248205,2%
4 tot 5 uur1.243184,6%
5 tot 6 uur1.229174,4%
6 tot 7 uur1.096123,1%
7 tot 8 uur904194,9%
8 tot 9 uur899174,4%
9 tot 10 uur1.154133,4%
10 tot 11 uur1.240318,0%
11 tot 12 uur1.094123,1%
12 tot 13 uur600143,6%
13 tot 14 uur389225,7%
14 tot 15 uur231102,6%
15 tot 16 uur563112,8%
16 tot 17 uur734133,4%
17 tot 18 uur315153,9%
18 tot 19 uur479153,9%
19 tot 20 uur27123,1%
20 tot 21 uur2571,8%
21 tot 22 uur635184,6%
22 tot 23 uur1.002133,4%
23 tot 24 uur1.306133,4%
Samen19.927388100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag62 bezoekers · 7.184 bekeken
  • Dinsdag77 bezoekers · 6.776 bekeken
  • Woensdag55 bezoekers · 206 bekeken
  • Donderdag41 bezoekers · 73 bekeken
  • Vrijdag63 bezoekers · 5.173 bekeken
  • Zaterdag34 bezoekers · 34 bekeken
  • Zondag56 bezoekers · 481 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag7.1846216,0%
Dinsdag6.7767719,8%
Woensdag2065514,2%
Donderdag734110,6%
Vrijdag5.1736316,2%
Zaterdag34348,8%
Zondag4815614,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
19.412 keer bekeken (97,4%), 298 bezoekers (76,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
515 keer bekeken (2,6%), 90 bezoekers (23,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van HOTEL- EN TOERISMESCHOOL SPERMALIE BRUGGE

↑ Terug naar de berichten