Naar de inhoud

Bernerhofmacro

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202631
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
Samen75
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)31
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)44
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)77
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)44
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1111
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)99
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)77
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)55
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)55
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)33
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)3626
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)7946
Samen207162
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202675
September 202633
Augustus 202666
Juli 20261010
Juni 20261313
Mei 20262323
April 20262020
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202611
December 202599
November 202511572
Oktober 20252825
September 2025175111
Augustus 202500
Juli 20253426
Juni 20259162
Mei 202533
April 202500
Maart 202582
Februari 20251212
Januari 202555
December 202499
Samen572417
Per jaar
  • 2026 (tot nu)81 bezoekers · 83 bekeken
  • 2025327 bezoekers · 480 bekeken
  • 2024743 bezoekers · 750 bekeken
  • 202314 bezoekers · 16 bekeken
  • 202216 bezoekers · 83 bekeken
  • 202114 bezoekers · 33 bekeken
  • 202029 bezoekers · 30 bekeken
  • 20192.015 bezoekers · 2.589 bekeken
  • 2018906 bezoekers · 1.268 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)83812,0%
20254803277,9%
202475074317,9%
202316140,3%
202283160,4%
202133140,3%
202030290,7%
20192.5892.01548,6%
20181.26890621,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur963,7%
1 tot 2 uur763,7%
2 tot 3 uur1195,6%
3 tot 4 uur774,3%
4 tot 5 uur984,9%
5 tot 6 uur12106,2%
6 tot 7 uur874,3%
7 tot 8 uur1084,9%
8 tot 9 uur642,5%
9 tot 10 uur874,3%
10 tot 11 uur663,7%
11 tot 12 uur1074,3%
12 tot 13 uur1195,6%
13 tot 14 uur18127,4%
14 tot 15 uur963,7%
15 tot 16 uur763,7%
16 tot 17 uur1074,3%
17 tot 18 uur1063,7%
18 tot 19 uur1195,6%
19 tot 20 uur742,5%
20 tot 21 uur110,6%
21 tot 22 uur763,7%
22 tot 23 uur974,3%
23 tot 24 uur442,5%
Samen207162100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag10 bezoekers · 10 bekeken
  • Dinsdag28 bezoekers · 31 bekeken
  • Woensdag33 bezoekers · 48 bekeken
  • Donderdag29 bezoekers · 38 bekeken
  • Vrijdag35 bezoekers · 51 bekeken
  • Zaterdag12 bezoekers · 12 bekeken
  • Zondag15 bezoekers · 17 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag10106,2%
Dinsdag312817,3%
Woensdag483320,4%
Donderdag382917,9%
Vrijdag513521,6%
Zaterdag12127,4%
Zondag17159,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
178 keer bekeken (86,0%), 135 bezoekers (83,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
29 keer bekeken (14,0%), 27 bezoekers (16,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Bernerhofmacro

↑ Terug naar de berichten