Naar de inhoud

PSP MIJN HOBBY

akke.beakke.be

Image and video hosting by TinyPic

Photobucket

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202621
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 202600
Samen43
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202621
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202655
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen2221
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)43
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1010
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)55
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)55
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)55
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)55
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)32
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)1285
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)32
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)22
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)22
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Samen20276
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20262221
September 202633
Augustus 202677
Juli 202688
Juni 202699
Mei 202677
April 202676
Maart 20261339
Februari 202633
Januari 20261310
December 20251.37591
November 2025673229
Oktober 2025874339
September 2025829358
Augustus 20252.038192
Juli 20251.609143
Juni 20254.466179
Mei 2025433328
April 20255933
Maart 20252922
Februari 20252020
Januari 20257610
December 20248715
Samen12.7802.042
Per jaar
  • 2026 (tot nu)83 bezoekers · 212 bekeken
  • 20251.944 bezoekers · 12.481 bekeken
  • 2024879 bezoekers · 1.007 bekeken
  • 202329 bezoekers · 30 bekeken
  • 2022112 bezoekers · 157 bekeken
  • 202160 bezoekers · 72 bekeken
  • 202089 bezoekers · 114 bekeken
  • 2019164 bezoekers · 253 bekeken
  • 2018143 bezoekers · 179 bekeken
  • 2017250 bezoekers · 315 bekeken
  • 2016435 bezoekers · 574 bekeken
  • 20151.128 bezoekers · 1.334 bekeken
  • 20144.004 bezoekers · 4.189 bekeken
  • 20131.543 bezoekers · 1.881 bekeken
  • 20122.719 bezoekers · 3.824 bekeken
  • 20113.314 bezoekers · 4.382 bekeken
  • 20106.735 bezoekers · 23.506 bekeken
  • 200914.483 bezoekers · 27.947 bekeken
  • 200820.132 bezoekers · 45.280 bekeken
  • 200713.600 bezoekers · 34.750 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)212830,1%
202512.4811.9442,7%
20241.0078791,2%
202330290,0%
20221571120,2%
202172600,1%
2020114890,1%
20192531640,2%
20181791430,2%
20173152500,3%
20165744350,6%
20151.3341.1281,6%
20144.1894.0045,6%
20131.8811.5432,1%
20123.8242.7193,8%
20114.3823.3144,6%
201023.5066.7359,4%
200927.94714.48320,2%
200845.28020.13228,0%
200734.75013.60018,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur37215,2%
1 tot 2 uur31194,7%
2 tot 3 uur47215,2%
3 tot 4 uur279143,5%
4 tot 5 uur171174,2%
5 tot 6 uur33164,0%
6 tot 7 uur27143,5%
7 tot 8 uur2982,0%
8 tot 9 uur40133,2%
9 tot 10 uur31184,5%
10 tot 11 uur37143,5%
11 tot 12 uur33194,7%
12 tot 13 uur32143,5%
13 tot 14 uur117246,0%
14 tot 15 uur29143,5%
15 tot 16 uur40184,5%
16 tot 17 uur50143,5%
17 tot 18 uur54297,2%
18 tot 19 uur38153,7%
19 tot 20 uur192123,0%
20 tot 21 uur349112,7%
21 tot 22 uur359215,2%
22 tot 23 uur57235,7%
23 tot 24 uur148143,5%
Samen2.260403100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag61 bezoekers · 210 bekeken
  • Dinsdag66 bezoekers · 215 bekeken
  • Woensdag49 bezoekers · 110 bekeken
  • Donderdag49 bezoekers · 148 bekeken
  • Vrijdag64 bezoekers · 960 bekeken
  • Zaterdag63 bezoekers · 228 bekeken
  • Zondag51 bezoekers · 389 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2106115,1%
Dinsdag2156616,4%
Woensdag1104912,2%
Donderdag1484912,2%
Vrijdag9606415,9%
Zaterdag2286315,6%
Zondag3895112,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.643 keer bekeken (72,7%), 289 bezoekers (71,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
617 keer bekeken (27,3%), 114 bezoekers (28,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van PSP MIJN HOBBY

↑ Terug naar de berichten