Naar de inhoud

Marijkes Powerpoints

akke.beakke.be
xslide11.gif xslide6.gif xslide42.gif
Schrijf je ook wat in mijn gastenboek

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202621
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202631
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
Samen1512
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)65
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)86
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1111
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1414
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1818
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1515
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)99
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)43
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)182
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)486
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)424
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)61
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)32
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)33
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)44
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)1512
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)33
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)44
Samen247138
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261512
September 20264242
Augustus 20263131
Juli 202633
Juni 202676
Mei 202600
April 202611
Maart 202610812
Februari 202661
Januari 202687
December 20252623
November 20255746
Oktober 20251717
September 20252721
Augustus 2025165
Juli 202565
Juni 20259359
Mei 202500
April 20251615
Maart 202522
Februari 202522
Januari 20254743
December 20242424
Samen554377
Per jaar
  • 2026 (tot nu)115 bezoekers · 221 bekeken
  • 2025238 bezoekers · 309 bekeken
  • 2024415 bezoekers · 429 bekeken
  • 202318 bezoekers · 18 bekeken
  • 2022130 bezoekers · 136 bekeken
  • 202170 bezoekers · 170 bekeken
  • 202053 bezoekers · 65 bekeken
  • 201978 bezoekers · 94 bekeken
  • 201889 bezoekers · 120 bekeken
  • 2017131 bezoekers · 155 bekeken
  • 2016205 bezoekers · 235 bekeken
  • 2015350 bezoekers · 375 bekeken
  • 20141.642 bezoekers · 1.740 bekeken
  • 20131.315 bezoekers · 1.556 bekeken
  • 20122.443 bezoekers · 3.074 bekeken
  • 20114.931 bezoekers · 7.641 bekeken
  • 20101.392 bezoekers · 3.306 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2211150,8%
20253092381,7%
20244294153,0%
202318180,1%
20221361301,0%
2021170700,5%
202065530,4%
201994780,6%
2018120890,7%
20171551311,0%
20162352051,5%
20153753502,6%
20141.7401.64212,1%
20131.5561.3159,7%
20123.0742.44317,9%
20117.6414.93136,2%
20103.3061.39210,2%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur23105,4%
1 tot 2 uur15116,0%
2 tot 3 uur442,2%
3 tot 4 uur773,8%
4 tot 5 uur884,3%
5 tot 6 uur742,2%
6 tot 7 uur10105,4%
7 tot 8 uur873,8%
8 tot 9 uur752,7%
9 tot 10 uur1494,9%
10 tot 11 uur1194,9%
11 tot 12 uur2384,3%
12 tot 13 uur15137,1%
13 tot 14 uur652,7%
14 tot 15 uur12126,5%
15 tot 16 uur10105,4%
16 tot 17 uur742,2%
17 tot 18 uur5594,9%
18 tot 19 uur963,3%
19 tot 20 uur1263,3%
20 tot 21 uur852,7%
21 tot 22 uur552,7%
22 tot 23 uur1294,9%
23 tot 24 uur1684,3%
Samen304184100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag35 bezoekers · 52 bekeken
  • Dinsdag36 bezoekers · 45 bekeken
  • Woensdag23 bezoekers · 46 bekeken
  • Donderdag16 bezoekers · 17 bekeken
  • Vrijdag26 bezoekers · 37 bekeken
  • Zaterdag16 bezoekers · 42 bekeken
  • Zondag32 bezoekers · 65 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag523519,0%
Dinsdag453619,6%
Woensdag462312,5%
Donderdag17168,7%
Vrijdag372614,1%
Zaterdag42168,7%
Zondag653217,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
197 keer bekeken (64,8%), 136 bezoekers (73,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
107 keer bekeken (35,2%), 48 bezoekers (26,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Marijkes Powerpoints

↑ Terug naar de berichten